AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Instagrama Giriş Yapamıyorum (Uygulamadan)
instagrama giriş yapamıyorum, instagram giriş sorunu, instagram giriş nasıl yapılır, instagram hesabıma giremiyorum,

Instagrama Giriş Yapamıyorum (Uygulamadan)

instagram giriş yapamıyorum, Bugün yoğun bir şekilde Instagrama Giriş Yapamıyorum şeklinde sorunlar aldık. Sorun çözümü için tıklayın.

Uygulama üzerinden Instagrama Giriş Yapamıyorum veya instagram uygulamasına giremiyorum diyorsanız bu makaledeki işlemleri yapabilirsiniz. Bilgisayar ve Telefon için Instagram sorun çözümleri burada.

instagrama Giriş Yapamıyorum (Uygulamadan) problemi instagram uygulamasına kullanıcı giriş yapıyor ancak bir kaç saniye içinde uygulama giriş yap bölümüne yönlendiriyor. Problemiyle karşılaştık ancak bu problem geçici olduğunu ve çözüm yolunu anlatacağız.

Öncellikle problem analizi yapmak gerekiyor. Bunun için tarayıcıdan (İnternet Explorer, Firefox, Chrome,Opera, Safariv.b.) instagram hesabımıza giriş yapmayı denememiz gerekiyor.

instagrama Giriş Yapamıyorum

instagram giriş yapamıyorum

Eğer tarayıcıdan tarayıcıdan (İnternet Explorer, Firefox, Chrome,Opera, Safariv.b.) giriş yapıyor ancak uygulamadan giriş yaptığınızda sadece giriş yap bölümüne yönlendiriyorsa yapılması gereken işlem instagram uygulamasını önce  kaldırıyoruz. Birkaç saniye bekledikten sonra instagram uygulamasını kaldırıp yeniden yüklüyoruz.

Instagram uygulamasına tekrar giriş yapıyoruz. Problem devam ediyorsa sorun yaşadığımız instagram hesabına tarayıcıdan (İnternet Explorer, Firefox, Chrome,Opera, Safariv.b.) giriş yapıyoruz.

  • Instagram hesabımızın Ayarlar bölümüne tıklıyoruz.

 

Sorun Bildir seçeneğine tıklıyoruz.

  • Spam veya Kötüye Kullanımı Şikayet Et
  • Görüş Bildir
  • Sorun bildir

Seçenekleriyle karşılaşacağız.

  • Sorun Bildir seçeneğine tıklıyoruz.

Ne olduğunu kısaca açıkla instagram uygulamasına giriş yaptığım zaman bir kaç saniye içinde tekrar giriş yap bölümüne yönlendiriyor. Sorunun incelenerek düzeltilmesini rica ediyorum yazıyoruz. Eklemek istediğiniz bilgi varsa bu alana ekliyebilirsiniz.

  • Şikeyeti Gönder butonuna tıklıyoruz.

Bu alana yazdığınız şikayet instagram destek ekibine iletilecektir. İnceleme yapılıp sistemsel problem varsa düzeltilecek yada güncellemeyle alakalı problem var ise yeni güncelleme gönderilecektir

Geri dönüş süresi yada problemin düzeltilme aşaması değişkenlik gösterebilir. İnceleme aşamasından sonra sorun tespiti yapılacaktır. Geri dönüş yapılmasını beklemeniz gerekiyor. Aralıklarla instagram hesabınızı uygulamadan kontrol etmeniz gerekiyor.

Geri dönüş yapılmasını beklerken instagram hesabımızı tarayıcıdan (İnternet Explorer, Firefox, Chrome,Opera, Safariv.b.) giriş yaparak problem düzelinceye kadar kullanabiliriz.

Yukarıda anlatılan bilgilerin tamamı instagrama Giriş Yapamıyorum sorunu yaşayan kullanıcılar içindir. Makalede anlatılan bilgilerle ilgili sormak istediğiniz bir şey varsa yorumlardan bize ulaşabilirsiniz.

Hakkında Songül KOÇER

Özel bir şirkette Teknik Destek Asistanı olarak çalışmaktayım. Burada edindiğim bilgileri ve deneyimleri makaleler oluşturarak farklı kişilerinde bu bilgi ve deneyimlerden faydalanmasını sağlamaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.