AnaSayfa / Blog / En iyiler / iPhone için en iyi Hava Durumu Uygulamaları
iPhone için en iyi Hava Durumu Uygulamaları. Her gün hava durumunu kontrol etmek gibi bir hobiniz varsa, bu makale size yardımcı olacaktır

iPhone için en iyi Hava Durumu Uygulamaları

iPhone için en iyi Hava Durumu Uygulamaları. Her gün hava durumunu kontrol etmek gibi bir hobiniz varsa, bu makale size yardımcı olacaktır

Çünkü en son hava durumu güncellemeleriyle güncel kalmanıza yardımcı olacak iPhone için en iyi hava durumu uygulamaları hakkında bilgi paylaşacağız. Hava kanallarının mevcut ve gelecekteki günlerin hava durumunu tahmin etmesi nedeniyle. Çoğumuz hava durumunu günlük olarak kontrol etmek gibi hobiye sahibiz. Ve çoğumuz o günün hava durumunu gözlemledikten sonra gün programlarımızı belirleriz.

iPhone için en iyi Hava Durumu Uygulamaları

Günümüzde, iPhone için uygulamalarını ve hava durumu güncellemelerini uygulamalarında doğrudan güncellenen çok sayıda hava durumu kanalı var. Bu sayede önümüzdeki bir günün hava durumunu verimli bir şekilde tahmin edebiliyoruz. Bazen bu veriler doğru bir şekilde doğru olmamasına rağmen, bize kaba bir fikir verir. Yani bu yazıda, iPhone’unuzdaki en son hava durumu güncellemeleriyle güncel kalabileceğiniz iPhone için En İyi Hava Durumu Uygulamasını size söyleyeceğiz.

The app was not found in the store. 🙁

iPhone için en iyi hava durumu uygulamaları içinde birinci sırada AccuWeather’ın hava durumu uygulaması, kullanıcılara saatlik, günlük ve haftalık hava durumu bilgilerini içeren birçok tahmin seçeneği sunar. Burada, telefonunuzun takvimine herhangi bir hava durumu yükleme seçeneğiniz olacak ve ayarlanan konumunuzda gelen kar veya fırtınalar için uyarı alacaksınız.

 

The app was not found in the store. 🙁

Adından da anlaşılacağı gibi, Yahoo tarafından en iyi hava durumu uygulamalarından biridir. Bu uygulamada, iPhone’unuzdaki en son hava durumu güncellemelerini alabilirsiniz ve telefonunuzdaki her bir hava durumu güncellemesinin kayan bildirimi olacaktır. Bu uygulama, sıcaklık, rüzgar hızı, nem ve çok daha fazlasını analiz eden 10 günlük tahminler sağlar.

 

The app was not found in the store. 🙁

Bu en iyi hava durumu uygulamalarından biridir, bu uygulama farklı bölgelerinizi renklere ve serin arayüzüne göre ayırır. Her yer günlük tahmin edilir, çökelir. Bu yüzden bu uygulamayı iPhone için en iyi hava durumu uygulaması olarak düşünüyoruz.

 

The app was not found in the store. 🙁

Dark Sky, iPhone için tamamen farklı bir deneyim sunuyor. Her şeyi tahmin etmekten endişe etmek yerine, hiper-zamanlı, küçük zaman eklemeleri üzerinde yoğunlaşıyor. Ayrıca, bu app doğruluğu da çok yüksektir.

 

The app was not found in the store. 🙁

Bu hava uygulaması tartışmalı hava durumu bilgilerinin en doğru kaynaklarından biridir. Aynı zamanda etkileşimli radar, uydu haritaları, şiddetli hava durumu uyarıları ve uygulamanın doğrudan sunucusundan bildirimleri içerir.

iPhone için En iyi Hava Durumu Uygulaması

The app was not found in the store. 🙁

Bu aynı zamanda iPhone için en iyi hava durumu uygulaması ve grafik bağımlıları için bir hava uygulaması. Kalın renkler, sıcaklığı, durumu ve yağışı hızlı bir şekilde gösterir. Hızlı bakışlar için üretildi. Görsel grafik tahmini 48 saat, 8 gün veya 12 ay. Dünya çapında mevcut.

 

The app was not found in the store. 🙁

Bu karikatür formunda hava durumu güncellemeleri veren çok interaktif bir uygulama. Bu uygulamada her zaman app hava durumu raporlarına benzer bir kıyafeti var peeps olarak adlandırılan bir avatar var.

 

The app was not found in the store. 🙁

Dünyanın en büyük hava durumu şebekesi tarafından desteklenen en popüler hava durumu uygulamasını indirebilirsiniz! Kullanımı kolaydır ve Doppler radarı, yıldırım, rüzgar, sıcaklık, basınç ve nem dahil 17’den fazla harita katmanına sahiptir. Kesin doğruluk, güzel ve hareketli hava haritaları ve yağmur, yüksek rüzgarlar, yıldırım çarpmaları, dolu ve kasırgalar. Ayrıca tüm NWS ve NOAA saatleri ve uyarıları gibi en şiddetli hava durumuyla ilgili tahminlerini alın.

 

The app was not found in the store. 🙁

CARROT Hava durumu, havalı çarpık tahminler sunan, son derece hassas bir hava durumu uygulamasıdır. Spooky sisinden sağanak sağanaklara kadar, CARROT’un diyaloğu, karakterleri ve manzaraları… “beklenmedik” şekillerde değişir. Aslında CARROT’un sizin için neler sakladığını görmek için bir kar fırtınası bekliyor olacaksınız. Basitçe, çok bağımlılık yapan bükülmüş tahminleri gösterir.

iPhone En iyi Hava Durumu

The app was not found in the store. 🙁

Eh, hava kanalı iPhone’unuzda sahip olabileceğiniz başka bir en iyi uygulama. Bil bakalım ne oldu? Uygulama ücretsiz, kapsamlı ve mükemmel hava durumu uygulaması için gereken hemen hemen her şeye sahiptir. App ile ilgili en iyi şey, mevcut konumunuza ve zamanınıza göre otomatik olarak değişmesidir.

 

The app was not found in the store. 🙁

Bu uygulama yukarıda listelenen tüm diğerlerine göre biraz farklı. Uygulama size mevcut hava durumunu, sıcaklığı veya tahmini göstermiyor. Ancak, bir dış mekan meraklısı, bir fırtına kovalayan ya da sadece hava durumu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen içindir. Radar görüntüleri sık sık yenilenir ve size fırtına uyarıları verebilir.

 

The app was not found in the store. 🙁

Bu, iPhone’unuzda olması gereken başka bir en iyi hava uygulaması. Uygulama size beş günlük tahmin raporları verir. Sıcaklık, UV, Bulut kapsamı, güneşli saatler ve çok daha fazlası gibi neredeyse her önemli şeyi gösterir. Yani, genel olarak, Haze sahip en iyi iPhone hava uygulamalarından biridir.

iPhone en iyi Hava Durumu Programı

Yani yukarıda iPhone için en iyi Hava Durumu Uygulamaları iPhone’unuzdaki denemek için mükemmeldir. Bu harika hava durumu uygulamalarıyla en son hava durumu güncellemelerini alabilirsiniz. Üstelik, bu uygulama aynı zamanda bazı hava durumu widget’ları sağlayarak iPhone’unuzun görünümünü özelleştirecektir.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.