iphone ve android için en iyi vr oyunlar, en iyi vr oyunları iphone, en iyi vr oyunları android,

iPhone ve Android için en iyi VR Oyunlar 2018

iPhone ve Android için en iyi VR Oyunlar: Bir iPhone veya Android cihazınız varsa, şu anda en iyi sanal gerçeklik oyunu oynaya bilirsiniz.

Sanal gerçekliğin tadını çıkarmak için yüksek teknoloji donanımına sahip olmanız gerekmez. Aslında, bir iPhone veya Android cihazınız varsa, şu anda bir sanal gerçeklik oyunu elde edebileceksiniz. Ancak bu VR oyunlarını oynamak için akıllı telefonunuzla uyumlu, uygun fiyatlı bir VR Gözlük satın almak akıllıca olacaktır.

iPhone ve Android için en iyi VR Oyunlar

Aşağıda iPhone ve Android için en iyi VR Oyunlar hakkında yazdık. Her tür oyuncuyu rahattan, hardcoredan, oyun senaryolarından düşman dalgaları, zombiler ve daha fazlasıyla mücadele edeceksiniz. Eğer VR hakkında merak ederseniz, şimdi bunu denemek için zamanı. Bu oyunların sizi bir VR fanı haline getirme garantisi vardır.

En İyi Genel: GermBuster

The app was not found in the store. 🙁
The app was not found in the store. 🙁

Germbuster, basit, öğrenmesi kolay oyun, etkileyici grafikler ve eğlence faktörü sayesinde en iyi VR oyunu olarak kabul ediyor. Oyun, oyuncuların çeşitli tehditkar mikropları sayısız yok etmek için bir baloncuk silahı kullandığı bir arcade birinci şahıs nişancı gibi oynuyor.

Vücut hareketlerine dayalı giriş kontrollerini kullanarak oyuncular, yataktan, oturma odasından ve mutfaktan, yeşil blob germ ordusuna karşı savaşmaktan kaçınıyorlar. Grafikler, bir PlayStation 2 oyununa benzeyen ortamlarla güzel. Bu, VR oyunlarının nasıl ilerlediğine dair daha yüksek bir özellik sunuyor. GermBuster, kendisini VR ekipmanına ihtiyacınız olmayan tek oyunlardan biri olarak tanıtır, ancak oyun oynamak ve eğlenmek için sadece bir vr gözlük gerekir.

 En İyi Heyecan Veren : VR Roller Coaster

The app was not found in the store. 🙁
VR Roller Coaster
VR Roller Coaster
Developer: Frag
Price: Free

Oyun, birinci sınıfta, kendi evinizin rahatlığında son derece çarpıcı ve canlandırıcı silindir bardaklarının ultra geniş bir görünümünü deneyimleyen oyunculara sahiptir.

VR Roller Coaster, oyuncuları, görsel olarak, sıkı dönüşler aldıklarını ve döngülere ters düştüklerini inandırıcı bir iş çıkarır. Oyun sadece iyi yapılmış bir sevinç, ancak deneyimi daha inandırıcı kılan gerçekçi grafikler, efektler ve animasyonlar sunar. iPhone veya Android akıllı telefonunuz için bir sansasyonel roller coaster VR oyunu arıyorsanız, bunu elde edebilirsiniz.

En iyi VR Ayunları iPhone

Best Zombies: Zombie Shooter VR

‎Zombie Shooter VR
‎Zombie Shooter VR
Developer: FIBRUM
Price: Free+
Zombie Shooter VR
Zombie Shooter VR
Developer: FIBRUM
Price: Free

Oyuncular çeşitli silahlar kullanarak feryat edecek karanlık ortamlarda zombi dolu bir kıyamet sonrası dünya giriyor.

Zombie Shooter VR, oyunu hem kullanıcı dostu hem de sürükleyici yapan, çek-çek tarzı kontroller kullanır. Oyuncular, seçtikleri bir silah seçerek oyunu başlatırlar ve sonra bir undead ordusunun onları beklediği loş ışıklı tünellere atılırlar. Oyun tam bir 360 derece keşif sunuyor ve piyasadaki çoğu sanal gerçeklik gözlükleriyle uyumlu. Oyun bazı konsantrasyon ve zombileri yenmek için sürekli bir odaklanma yapar, bu yüzden hazır ve uyanık olun!

Korku İçin En İyi: Sisters

Sisters
Sisters
Price: Free

Korku ve VR harika bir şekilde bir araya gelerek, kızkardeşlerde bulacağınız gibi oyunculara yepyeni bir terör alanı sunuyor. Sisters bir fırtına sırasında eski bir gıcırtılı evin ortasında size sahip olan keyifli bir musallat atmosferi ile hikaye odaklı bir gizem türü oyunudur.

Sisters, oyunculara, 360 derecelik tam bir grafiksel görüntüyü, uygun bir şekilde binoral ve yönlendirici ses ile eşleştirerek verir. Basit görünümlü tabanlı kontroller, aslında orada olduğunuzu hissettiren kafa takibi almak ve kullanmak için kolaydır. Oyun, ne aradığınızı bilmek ve yanıtlamak üzere programlandığı için adil değil, bu yüzden her zaman bir korku ve potansiyel sıçrama korkusu fırsatı vardır. Hayali ele almak için yeterince cesur musun?

En iyi VR Ayunları Android

Uzay Savaşları için En İyisi: End Space VR

‎End Space VR for Cardboard
‎End Space VR for Cardboard
Minos Starfighter VR
Minos Starfighter VR

End Uzay VR 1080p HD inanılmaz grafikler ile en iyi uzay savaş oyunudur. Ortam fütüristik atmosferler ve yoğun bir oyun sunuyor. End Uzayda VR, oyuncular lazer bombaları ile bir uzay aracını pilotlar ve etraflarındaki düşman düşman savaşçılarına karşı savaşırken derin uzaya fırlatılırlar.

End Space VR, 360 derecelik her yöne bakan oyunculara, asteroitler, gezegenler ve fırlayan lazerler ve füzeler ile dolu geniş alan derinliklerine sahip. Grafikler etkileyici, oyunculara çeşitli uzay savaşçı dalgalarını gerçekçi ses efektleriyle hedefledikleri için uzay araçlarının kokpit görüntüsü veriyor. Oyuncular, gemilerini ve silahlarını her seviyede ilerledikçe yükseltebilirler ve savaşçı pilot yeteneklerine meydan okuyacak daha zorlu düşmanların saldırısına devam edebilirler.

En iyi oyunlara ihtiyaç duyduğunuzda oyun destek ekibimiz sizinle olacaktır.

Bize göre iPhone ve Android için en iyi VR Oyunlar yukrarıda paylaşılmıştır. Sizde kendi deneyimlerinizi yorumlar bölümünde paylaşarak daha fazla oyun hakkında istifade edilmesini sağlayabilirsiniz.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.