AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / İsraili Boykot Ediyoruz! Yav He He
İsraili Boykot Ediyoruz

İsraili Boykot Ediyoruz! Yav He He

Bugün İftar Sofrasınızda veya yani hayatınızı idame ederken kullandığınız bir İsrail malı varsa İsraili Boykot Ediyoruz demeyin. Laf olsun diye lanet okumayın. Mübarek Ramazan Ayı geldi ve Coca-Cola satışları tavan yaptı. Yalancısınız, Sahtekarsınız belkide Katilsiniz!

İsrail’i eleştiren biri, anti-semitik suçlama ile karşı karşıya kalmak zorundadır. Akıllı olmayı seçiyorum. Kendi kendime bir şey söylemeyeceğim. Sadece alıntı yapacağım. İsrail hükümetinin suçlarını kınayan Yahudilerden alıntı yapacağım.

Bu makale, İsrail hükümetinin acımasızlıklarına karşı çıkan bir Yahudi websitesi olan BOYCOTTISRAEL.INFO’dan alınmıştır:

İsraili Boykot Ediyoruz

Bizler, hükümetimizin ırkçılık, işgal ve apartheid politikalarına karşı aktif bir grup İsrail vatandaşıyız

İsrail, ülkemiz Gazze şeridindeki 1,8 milyon insanın hayatını yeryüzündeki cehenneme çevirdi, bu insanlar açık havada bir hapishanede yaşıyorlar, acımasız bir kuşatma altında, çok az toprak ve su kaynağı ve neredeyse dış dünyaya erişimleri yok.

İsrail, Gazze’deki suçlarını bir sebepten ötürü işledi: sakinlerini Batı Şeria’daki ve dış dünyadaki vatandaşlarından ayırmak, bir Filistin birlik hükümetinin şansını engellemek ve Filistinlilere yönelik kapsamlı bir barış anlaşması müzakere etme gereğini ortadan kaldırmak. 

İsrail, bizim devletimiz, askeri olarak o kadar güçlü ki, Filistin halkının iradesini kırabileceğine ve onları boyun eğmeye ya da sürgün etmeye zorlayabileceğine inanıyor. Herhangi bir Filistinli direnme girişimi, en gelişmiş ve yıkıcı Amerikan ve İsrail cephaneliği tarafından ayrım gözetmeksizin yıkımı ve ölümü beraberinde getirir.

Sivillere herhangi bir ayrımcılık saldırısını savaş suçu olarak kabul etsek de, İsrail’in Gazze operasyonunda ahlaki açıdan yüksek bir yere sahip olmadığını da eklemeliyiz: İsrail Gazze’de yüzlerce çocuğu öldürdü, hatta öldürüyor bile. Bu korkunç suç, İsrail’in Gazze’deki davranışının sadece bir örneğidir. İsrail binlerce binayı yıkmış, bütün mahalleleri yok etmiş, yüz binlerce insanı evlerinden ve daha fazlasından mahrum etmiştir.

İsrail hükümeti Gazze’de katliam yapıyor. Zaman harekete geçti. Hükümetimizin politikalarında suç ortağı olmayı seçen Avrupalı ​​liderlerin ellerindeki kanı olacaktır.

israil boykot ürünleri 2018

israil Boykot
Görsel Ayvaz Aydın™

İsrail’de ya da İsrail dışında ürün üreten ve doğrudan ya da dolaylı olarak İsrail’i destekleyen İsrail ve Yahudi şirketleri tarafından yapılan ürünleri satın alarak, onların ekonomisine katkı sağladığınızı biliyorsunuz. Yani öyle İsraili Boykot Ediyoruz demeyle olmuyor. Bu yüzden de etrafı saran masum Filistin vatandaşlarının katliamını ve soykırımını destekliyorsunuz. İsrail Hava, deniz ve karaya saldırılıyor. İyi vicdan sahibi insanlar, İsrail ürünlerini ve Siyonist varlıkları ve İsrail suçlarını destekleyen şirketleri boykot etmeyi seçtiler. Katliamı durdurmak için bir şey yapabiliriniz. İsrail Apartheid’i destekleyen firmalardan İSRAİL ÜRÜNLERİ ALMAYIN.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.