iphone virüs, iphone telegu virürü, iphone mesaj virüsü, whatsapp virus iphone, twitter virus iphone, iphone anında çökertebilir

Bu Karakterle Herhangi bir iPhone Anında Çökertebilir

Bu Kızılderili Karakterle herhangi bir iPhone Anında Çökertebilir. Hepimiz çok iyi biliyoruz ki, 2017 yılı virüsleri teknoloji devi Apple için en iyi olmadı. Ancak, son raporda, teknoloji devi iOS 11.2.5 çalıştıran Apple’ın, iPhone’larını etkileyen yeni bir kritik hata açıklandı. iphone telegu virürü, iphone virüs.

Hata, iPhone‘daki Mesajlar uygulamasını çökerten bir Hint karakterini içeriyor. Elbette, teknoloji devi Apple’ın problemleri hızla düzelttiği gerçeği, Cupertino şirketinin damgası bulunan bir üründe normalden daha fazla olduğu keşfedildi.

2018’de artık yeni bir hata dolaşıyor! Basit bir Hint karakteri ile, Mesajlar uygulamasını kullanarak çıkmak mümkündür. Basit bir Hint karakteriyle söyleyebileceğiniz herkesin iPhone’unuzu kolayca çökertebileceğini söyleyebilirsiniz. Ancak etkilenen diğer uygulamalar da var.

Kaynaklara göre, son zamanlarda, teknoloji devi iOS 11.2.5 çalıştıran Apple’ın iPhone’larını etkileyen yeni bir kritik hata açıklandı. Hata, iPhone’un Mesajlar uygulamasını çökerten bir Hint karakterini (Telugu) içerir.

Gelen Sorular:

iphone virüs, iphone telegu virürü, iphone mesaj virüsü, whatsapp virus iphone, twitter virus iphone,

Bu Karakterle Herhangi bir iPhone Anında Çökertebilir

iphone virüs, iphone telegu virürü, iphone mesaj virüsü, whatsapp virus iphone, twitter virus iphone, iphone anında çökertebilir

Bildirildiği gibi, Mesajlar uygulaması birisi size başka bir içerikle başka bir ileti gönderene kadar yeniden açılmayacaktır. Mesajlar uygulamasının yanı sıra WhatsApp, Twitter vb. Etkilenen başkaları da vardır.

iphone virüs, iphone telegu virürü, iphone mesaj virüsü, whatsapp virus iphone, twitter virus iphone, iphone anında çökertebilir

Apple’ın mobil işletim sisteminde gerçekleştirilen tüm testlere rağmen, nihai bültenleri çıkmadan önce hatalar ortaya çıkmaya devam ediyor. Bu parça raporu ile, teknoloji devi Apple aralarında bir çok benzerliğin olduğu hataların önemli bir geçmişine sahip olmaya başlar. Bu bilgilere göre, iOS 11.3’ün genel beta sürümleri bu hatadan etkilenmiyor.

Bununla birlikte, teknoloji devi Apple, ‘IOS 11.3’ün sorunları çözdüğü The Verge’ ‘ne söyledi. Bu, iPhone’un kısılmasını durdurmanıza izin verecek yeni bir pil sağlık menüsü gibi birçok yeni özelliği getirmek için hazırlanmış önemli bir sürümüdür. Ancak, aslında bu güncelleme bu bahara kadar yayınlanmayacak, ancak endişelenmeyin, çünkü geliştiriciyi ve genel beta sürümlerini daha önce denemek için yükleyebileceksiniz.

Ayrıca Bakınız: iPhone Tarayıcılarıyla Şifre Yöneticilerine Erişme

Bu Karakterle Herhangi bir iPhone Anında Çökertebilir makalemizi okudunuz. Yeni Hint karakter böcekleri yani telegu hakkında ne düşünüyorsun? Tüm görüş ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşmanız yeterlidir.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.