Ölen Kişinin Twitter Hesabı Nasıl Kapatılır

Twitter da ölen yada güçsüz olan bir kişinin hesabının devre dışı bırakılmasını istemek nasıl yapılır. Ölen Kişinin Twitter Hesabı Nasıl Kapatılır,  twitter hesabı kapattırma, twitter hesabı nasıl kapatılır, twitter ölen kişi, twitter müşteri hizmetleri.

Öncelikle bu işlemi bilgisayar üzerinden gerçekleştirirseniz sizin için daha iyi olur.Bunun sebebi bu formun dilimizde olmaması tarayıcınızı (İnternet Explorer, Firefox, Chrome,Opera, Safariv.b.) tuşlayınız.

help.twitter.com/forms/privacy

Üst bölümde yer alan form bölümü açılacaktır maus ile sağ tıklayıp Türkçe’ye çevir seçeneğini seçiyoruz. Bu işlemi yapmanızın sebebi Üzgünüz! Bu form sizin dilinizde mevcut değil uyarısından dolayı sayfa ingilizce açılacaktır.

Ölen Kişinin Twitter Hesabı Nasıl Kapatılır

Size nasıl yardımcı olabiliriz? Bölümünden çıkan seçenekler  arasında yer alan Ölen ya da güçsüz olan bir kişinin hesabının devre dışı bırakılmasını istemek istiyorum.

Durumunda bir Twitter kullanıcısının ölümüne ya da yetersiz kalması bir kişinin devre dışı bir hesabınızın olması kullanıcı adına hareket etme yetkisine sahip olan, biz çalışabilir. Lütfen aşağıdaki alanları doldurun. Formu gönderdikten sonra , daha fazla talimat içeren bir onay e-postası göndeririz.

Rapor ayrıntıları yazan form bölümü açılacaktır.

Hesabını bildirme bölümünde iki farklı seçenek bulunuyor. Ölen Kişinin Twitter Hesabı Nasıl Kapatılır.

 • Ölen bir Twitter kullanıcısı
 • güçsüz bir Twitter kullanıcısı                                                                                                                                                                                                            Biz vefat eden kullanıcı için bu formu doldurduğumuz için
 • Ölen bir Twitter kullanıcısı seçeneğini seçiyorsunuz.
 • Twitter Hesap sahibinin kullanıcı adı bölümün: Twitter’da geçen kullanıcı adını yazıyorsunuz. Eğer bilmiyorsanız çevrenizde Twitter kullanıcısı var ise kendi hesabından vefat eden kişinin profiline giriş yaptığı zaman bulabilir.                                                                                                                                    
 • Hesap sahibinin tam adı:Bölümüne vefat eden kişinin kimlikteki adını ve soyadını yazıyorsunuz.
 • Ek bilgiler(isteğe bağlı)Bu bölüme sorununuzu yazabilirsiniz. Örneğin;Twitter kullanıcı adını yazdıktan sonra kullanıcısı vefar etmiştir hesabının kapatılmasını rica ediyorum.
 • Bize kendinden bahset:
 • .Aile Üyesi/Yasal Görevli
 • Yetkili temsilcisi
 • diğer seçenekleri bulunuyor sizin için hangisi uygunsa seçiyorsunuz.
 • Tam adınız :Bölümüne kimliğinizde geçen adınızı ve soyadınızı yazıyorsunuz.
 • E :Yazan bölüme kullandığınız bir e-postayı yazıyorsunuz. Bu isteği takip etmek için kullanacağımız e-postadır. Gönder butonuna tıklıyorsunuz. Twitter destek ekibiyle iletişime geçmiş oldunuz e-postnıza geri dönüş yapılmasını beklemeniz gerekiyor.

Hakkında Songül KOÇER

Özel bir şirkette Teknik Destek Asistanı olarak çalışmaktayım. Burada edindiğim bilgileri ve deneyimleri makaleler oluşturarak farklı kişilerinde bu bilgi ve deneyimlerden faydalanmasını sağlamaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.