Twitter izinsiz Paylaşılan Video Nasıl Kaldırılır

Twitter izinsiz Paylaşılan Video Nasıl Kaldırılır

Twitter izinsiz Paylaşılan Video Nasıl Kaldırılır, Twitter hesabınızdan videonuz un paylaşılmasıyla mı tehdit ediliyorsunuz? Çözüm için okuyun.

Twitter hesabınız aracılığıyla yada farklı sosyal medya hesabından paylaştığınız video izniniz olmadan farklı Twitter hesabında paylaşan kullanıcılar var ise bu hesap sizin olmadığı için müdahalede bulunamazsınız ancak müdahalede bulunamayacağınız kaldırılmayacağı anlamına gelmez.

Yapacağınız bu işlem sadece paylaştığınız değil paylaşmak istemediğiniz yada bilginiz dışında elde edilen videolar içinde geçerli olmaktadır.

Bu işlemi yapabilmeniz için videonuz un hangi Twitter hesabında paylaşılacağını yada paylaşıldığını bilmeniz ve aşağıda yer alan işlemi gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır.

Sorunuyla alakalı yapılması gereken işlemler.

Twitter da izinsiz paylaşılan video nun kaldırılma talebini interneti olan herhangi bir cihazdan gerçekleştirebilirsiniz. İnterneti olan herhangi bir cihazdan tarayıcınızı (İnternet Explorer, Firefox, Chrome,Opera, Safariv.b.) açınız ve help.twitter.com/forms/feature_report?feature=videos linkini yazarak arattınız.

Twitter izinsiz Paylaşılan Video Nasıl Kaldırılır

Videolar bölümü açılacaktır.

Destek ekibimiz hatalar ve çalışmayan özelliklerle ilgili bildirimleri inceler. Bildirimlerin hepsine yanıt veremesek de, verilen bilgiler Twitter’ı herkes için daha iyi hale getirmemize yardımcı olur. Bizi bilgilendirdiğin için teşekkür ederiz.

Şununla ilgili bir sorun bildiriyorum:

Telefonumla bir videoyu tweetleme
telefonumla video kaydetme veya düzenleme
bozuk veya eksik videolar
Twitter aramasında görünmeyen videolar
birisinin gönderdiği video şu özelliğe sahip:
Diğer

Bu sorunla nerede karşılaştınız? seçeneğini seçiyorsunuz.

Sorunun açıklaması bölümüne videonuz ile alakalı yaşadığınız sorunu Türkçe olarak açıklıyorsunuz.

Twitter kullanıcı adı bölümüne videonuzu paylaşan yada paylaşmakla tehdit eden kişinin Twitter kullanıcı adını yazıyorsunuz.

E-posta adresin bölümüne sizinle iletişime geçmeleri için şifresini bildiğiniz kullandığınız E-posta hesabı yazıyorsunuz.

Formu doldurduktan sonra gönder butonuna tıklayarak işleminizi tamamlayabilirsiniz. Oluşturduğunuz talep Twitter Destek ekibine ulaşacaktır. Bu noktada Twitter da izinsiz Paylaşılan Video Nasıl Kaldırılır öğrenmiş olduk. Daha fazla sorununuz varsa yorumlarda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hakkında Songül KOÇER

Özel bir şirkette Teknik Destek Asistanı olarak çalışmaktayım. Burada edindiğim bilgileri ve deneyimleri makaleler oluşturarak farklı kişilerinde bu bilgi ve deneyimlerden faydalanmasını sağlamaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.