PANELİ GİZLEDESTEK ALMAK İÇİN 11820'Yİ ARAYABİLİRSİNİZ DOKUN ARA
15 Aralık 2018 Cumartesi 11:06
AnaSayfa / Blog / Twitter Destek / Twitter Arama Geçmişini Temizleme Silme
Twitter Arama Geçmişini Temizleme

Twitter Arama Geçmişini Temizleme Silme

Bugün yazımızda Twitter Arama Geçmişini Temizleme Silme, Twitter arama geçmişi nasıl temizlenir silinir? Sorularına yanıt bulabileceksiniz.

Twitter’ da arama geçmişini silme işlemi nasıl yapılır? Dünya’ nın en çok kullanılan sosyal medya sitelerinden biri olan Twitter’ da pek çok kullanıcısının canını sıkan bir özelliğe sahip. Farklı sosyal medya hesaplarında olduğu gibi pek çok Twitter kullanıcısının bildiği ya da sonradan fark ettiği , Twitter yaptığımız aramalar, gelecekte yapmak istediğimiz aramaları daha kolay hale getirmek için kayıt altına alıyor.

Farklı sosyal medya hesaplarında olduğu gibi Twitter hesaplarında da farklı Twitter kullanıcıları profili aratıp kontrol ettiğimizde geçmişi silmek isteyebiliriz.

Bazı ortak hesaplarda yada tekli hesaplarda özellikle çiftler arası büyük sorunlara yol açabilmektedir.

Twitter hesabında arama geçmişini temizlenme işlemleri gerçekleştirmek isteyen birçok kullanıcı, işlemlerin nasıl yapılacağını bilmediğinden sorun yaşayabilir.

Aslında yapılacak bir kaç basit işlemle Twitter arama geçmişini temizleme işlemini gerçekleştirilebilir. Bu işlem için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli olacaktır.

Twitter Arama Geçmişini Temizleme

Öncelikle interneti olan bir cihazdan Twitter hesabımıza giriş yapıyoruz.
Devamında karşımıza gelen ekranda yer alan Arama Çubuğu alanına gelip, Arama butonuna tıklıyoruz.

Açılacak olan alanda daha önce aratma yaptığımız Twitter kullanıcılarının bilgileri çıkmaktadır.

Temizle seçeneğine tıklayarak Twitter arama geçmişini silme, temizle işlemini gerçekleştiriyoruz. Ancak temizle seçeneği bulunmuyor ise bu Twitter kullanıcısıyla ortak arkadaşınız olduğu için Twitter öneri olarak sunabilir.

Bu oldukça olağandır ve ortak arkadaşınız olan farklı Twitter hesaplarına da öneri olarak sunulabilir. Bu yüzden fazla ciddiye alınmaması gerekmektedir.

Bu yazı size yardımcı oldu mu?
Gönderiyi beğendiyseniz bize bildirin. Bu, makaleleri geliştirebilmemiz için tek yol.
Evet0
Hayır0
Powered by Devhats

Hakkında Songül KOÇER

Özel bir şirkette Teknik Destek Asistanı olarak çalışmaktayım. Burada edindiğim bilgileri ve deneyimleri makaleler oluşturarak farklı kişilerinde bu bilgi ve deneyimlerden faydalanmasını sağlamaya çalışıyorum.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Twitter Arşiv indirme Nasıl Yapılır

Twitter Arşiv indirme Nasıl Yapılır 2018

Twitter Arşiv indirme Nasıl Yapılır, Twitter arşivinizi, ilk tweetiniz den itibaren tüm Twitter bilgilerinizin anlık görüntüsüne …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.