masaustunde-reklam-cikiyor-virusu-cozumu-00

Masaüstünde Reklam Çıkıyor Virüsü Çözümü

Masaüstünde Reklam Çıkıyor Virüsü Çözümü ile ilgili sorunlar Bilgisayarımın ekranında reklamlar çıkıyor, Bilgisayar Masaüstünde Reklam Çıkıyor, Virüsü Çözümü, Masaüstünde Reklam Çıkıyor, Masaüstü Reklam Virüsü Temizleme, Masaüstü Reklam Virüsü, Reklam Virüsü Nasıl Temizlenir,

İlgili Çözüm aşağıda. 🙂

masaustunde-reklam-cikiyor-virusu-cozumu-14

 

Masaüstünde Reklam Çıkıyor Virüsü Çözümü

Bilgisayarınızın masaüstünde reklamlar mı  çıkıyor? Bu Virüsü Çözümü için bir kaç işlem yapmamız gerekmekte. İşlemleri sırayla aşağıdaki şekilde uygulayabilirsiniz.

masaustunde-reklam-cikiyor-virusu-cozumu-03

 

Öncelikle şu uyarıyı yapayım. Bilgisayarımda Microsoft Security Essentials yüklü neden virüs bulaşıyor demeyin çünkü Microsoft Security Essentials bu konuda uyuyor. Virüs dizinini gösterdikten sonra virüs olduğunu fark etti.

masaustunde-reklam-cikiyor-virusu-cozumu-04

 

Önce Bilgisayarınıza MalwareBytes adlı Antivirüs uygulamasını aşağıdaki butonu tıklayarak yükleyin.

masaustunde-reklam-cikiyor-virusu-cozumu-01

 

Kurulum başladığında, önce dil seçeneğini soracak kendinize göre artık bunu ayarlayın. daha sonra varsayılan ayarlarında herhangi bir değişiklik yapmadan programın kurulumunu gerçekleştirin. Program yüklemesi bittiğinde, güncellemelerin olup olmadığını kontrol edin, gelen onay kutucuğunu kaldırmayın. Sonra Son butonuna basın. Malwarebytes programı eğer bilgisayarınızı yeniden başlatmanızı isterse sakın bilgisayarı yeniden başlatmayın. masaustunde-reklam-cikiyor-virusu-cozumu-10 masaustunde-reklam-cikiyor-virusu-cozumu-11

  • Malwarebytes Anti-Malware şimdi başlayacak ve bir deneme süresi başlatmak için istenir diye bir uyarı gelecek buna Reddet diyerek kapatalım.
  • Program açıldığında Türkçe olarak çalışacaktır. Tarayıcı sekmesini seçin ve Derin tarama gerçekleştir seçeneğini işaretleyin ve sonra olası virüsler için bilgisayarınızda taramayı başlatmak için Tara butonunu tıklayın.

masaustunde-reklam-cikiyor-virusu-cozumu-12

  • Malwarebytes ‘Anti-Malware aşağıda gösterildiği gibi Reklamların Çıkması için üretilen bilgisayarınızdaki zararlı dosyaları taramaya başlayacak.

masaustunde-reklam-cikiyor-virusu-cozumu-13

  • Tarama işlemi bittiğinde bir mesaj kutusu görünecektir Tamam butonunu tıklayın, hemen ardından Sonuçları Göster butonuna tıklayın.

masaustunde-reklam-cikiyor-virusu-cozumu-14

  • Malwarebytes Anti Malware bulduğu virüsler resimde gösterilmiştir, tabi sizinki resimde görünenden farklı olabilir. Bütün seçeneklerin işaretli olduğundan emin olun ve Seçilenleri Kaldır butonuna tıklayın.

masaustunde-reklam-cikiyor-virusu-cozumu-15 masaustunde-reklam-cikiyor-virusu-cozumu-16

Malwarebytes Anti-Malware zararlı dosyaları kaldırarak başlayacak. Kaldırma işlemi sırasında Malwarebytes bilgisayarınızın yeniden başlatılmasını isteyecek. Bu adımda bilgisayarını yeniden başlatmanız gerekiyor.

 

İşlemler bu kadar, bilgisayar açıldığında kullanıma devam edebilirsiniz. Soru ve sorunlarınız için kesintisiz destek 11820 Hattı.

 

Masaüstünde Reklam Çıkıyor, Masaüstü Reklam Virüsü Temizleme, Masaüstü Reklam Virüsü, Reklam Virüsü Nasıl Temizlenir, Masaüstünde Reklam Çıkıyor Virüsü Çözümü,

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.