AnaSayfa / Blog / Bilgisayar Destek / Real Hide IP IP Adresi Nasıl Gizlenir
ip adresi nasıl gizlenir

Real Hide IP IP Adresi Nasıl Gizlenir

Real Hide IP, IP Adresi Nasıl Gizlenir sizin gerçek IP adresinizi korumak ve kişisel bilgileri şifrelemek için küçük ama kullanışlı bir programdır.

Programı IP korsanlarına karşı kişisel bilgilerinizi korumak ve tam şifreleme sağlamak için sizin gerçek IP adresinizi gizleyerek anonim internette sörf yapmanızı sağlar.

Programı, İngiltere, ABD, Fransa, Almanya ve diğerleri gibi ülkelerden sahte IP adreslerinden birini size tayin eder. Real Hide IP desteği Opera, Internet Explorer, Firefox, MyIE, Maxthon ve diğer tarayıcılar ve yönlendiriciler, ev ağı, güvenlik duvarları, kablosuz ağlar ve Internette  türlü her türlü uygulama ile uyumludur. Kullanımı son derece kolay ve sezgisel bir arayüze sahiptir.

Real Hide IP IP Adresi Nasıl Gizlenir

Temel Özellikler

 • IP Adresiniz Gizler
  Sizin gerçek IP gizlemek için farklı ülkeden sahte IP adresleri atanır.
 • Hacker’lar Karşı Koruyun Kimlik
  sahte IP tarafından kandırdın olacak korsanlara ve kimlik hırsızları karşı koruma sağlamaz.
 • Forum veya Yasak Siteleri Kendinizi Un-ban
  Real Hide IP herhangi forum, blog veya yasaklandığınız web sitelerine erişim sağlar.
 • Online faaliyetleri izleme gelen web sitelerini önle
  Eğer web siteleri tarafından izleniyor engelleyecek şekilde internette sörf yaparken gerçek IP gizler.
Lisans: Deneme
Boyut: 4,8 MB
Arayüz: İngilizce
İşletim Sistemi: Windows Tümü

Ip sisteminin ilk Grubu Ülke yi temsil eder Sonraki grup Şehir Sonrakiler Mahalle

Yani tam bir adres kapıya kadar… . Bu ip kayıtlarını bir serverde tutmak mümkün fakat bu logları tarayıp içinden birisini bulmak Özellikle de 1 aylık kayıtları yani 150 Milyon ip taramak ve bulmak zordur.  Gelelim diğer konuya dünyanın en büyük Hackerlerinden tutunda dünyanın en büyük LAMER lerine kadar aslında internet üzerinde yediğiniz haltı salaklık yapmaz iseniz yani salaklık kelimesini biraz daha açarsak bir hata yapmadan sisteme girip bir iz bırakmadan çıkarsanız değil de isim adres msn mail kendi msn inini kullanma adama not bırakmak altında ismini yazmak en sevdiğiniz sanatçının bir şarkı sözünü E mail gizli sorusu yapmak gibi şeyler yapmadığınız sürece yakalanmanız zordur..! Buna emin olabilirsiniz İMKANSIZ OLAN Budur.. Diğer bir konuda yakalanan hacker yada lamerler konusu bir çok ünlü hacker de yakalanmıştır. Yakalanma sebeplerini hiç soruşturdunuz mu ? Ben size söyleyeyim yaptıkları salaklıklar dır. Geçenlerde FBI bir hackeri yakaladı nasıl olduğunda gayet basit her zaman FBI e sahte bir email adresinden mail atıp dalga geçerken son seferinde Microsoft Outlook kullanarak mesaj atmış ve attığı mesajda da Microsoft OUTLOOK un raporlama sistemi açıkmış FBI mailin okundu bilgisini sorunca mail.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.