smart tv youtube sorunu, samsung smart tv youtube sorunu, samsung youtube açılmıyor, samsung televizyonda youtube açılmıyor,

Samsung Televizyonda Youtube Açılmıyor Sorunu

Kullandığınız Samsung Televizyonda Youtube Açılmıyor olabilir. Smart tv YouTube açılmama nedenlerini araştırdığımda asılında bu sorunun cihaz ile ilgili değil YouTube ile ilgili olduğunu gördüm. Youtube Uygulaması Smart Hub güncellemesi ile kendi kendine kaybolduysa makalemizi kuyun. Smart TV Müşteri Hizmetleri.

Gelen Sorular:

smart tv youtube sorunu, samsung smart tv youtube sorunu, samsung youtube açılmıyor, samsung televizyonda youtube açılmıyor,

Bir ağa bağlıyken, YouTube ve diğer videoları çevrimiçi izlemek için Samsung gibi akıllı TV’yi kullanabiliriz. YouTube videolarını Samsung akıllı TV’de izlerken, YouTube’un TV’nizde son güncellemenin neden olduğu ve TV’de kesilmiş bir ekranın olduğu, Samsung Televizyonda Youtube Açılmıyor sorunuyla karşılaşabilirsiniz . İşte Samsung TV’de sık karşılaşılan problemleri paylaşıyorz. Ayrıca, Samsung akıllı TV’de YouTube videolarını izlemeksizin izlemek için YouTube videolarını Samsung TV’ye indirmek için ipuçlarını paylaşıyoruz.

Samsung Televizyonda Youtube Açılmıyor Sorunu

Sorun 1: YouTube Uygulaması için Samsung TV’nin Desteklenmeyen Modelleri

Samsung akıllı televizyonlar, güçlü bir internet tarama özelliğine sahiptir ve yüksek çözünürlüklü resimler ve net ses özellikleri, onlara ideal bir internet seçeneği sunar. İki model, maalesef artık YouTube’a göz atma yeteneğine sahip değil. Bu modeller EH5300 ve FH6200’dür. Bu nedenle, hangi özel birime sahip olduğunuzu kontrol edin ve YouTube’un Samsung TV sorunları üzerinde çalışmamasına neden olan desteklenmeyen modeller.

Çözüm: EH5300 veya FH6200 ürününe sahip olduğunuzu tespit ederseniz, YouTube’u dizüstü veya tablet gibi başka bir kaynaktan kullanmanız veya video çekebilen ve bunları oynatmanıza izin veren bir yazılım kullanmanız gerekir.

Sorun 2: Samsung TV’de YouTube Uygulamasına Erişilemiyor

Samsung akıllı TV’niz olduğunda, yenilikçi Smart Hub sistemlerini tekrar tekrar kullanmak isteyeceksiniz. Zamanla bazı kullanıcılar uygulamanın dondurmaya başladığını veya artık YouTube gibi yazılıma erişemediğini fark edebilir. Bu, aşırı dolu bir bellekten veya donanım güncelleştirmesi uyumsuzluğundan kaynaklanabilir.

Çözüm: Sisteminizi orijinal ayarlarına sıfırlayın, Samsung Smart TV için donanımı kaldırın ve tekrar deneyin.

Sorun 3: YouTube, İnternet Protokolü Ayarları Nedeniyle Samsung TV’de çalışmıyor

Bazı Samsung akıllı TV kullanıcıları, yalnızca videonuzun yüklenmediğini veya düzgün şekilde yayınlanmadığını bulmak için YouTube’a erişebilir. Tam resmi görmek yerine, kullanıcılar köşelerden gelen iki büyük siyah dikdörtgenin ekranı engellendiğinden sadece küçük bir bölüm görüyorlar. Bu çok sinir bozucu olabilir, ancak genellikle internet protokolü ve DNS ayarlarından kaynaklanır. Endişelenme, bu düzeltmek daha kolay.

Çözüm: İnternet protokol ayarlarınızı güncellemeniz yeterlidir ve yapmanız gereken tek şey budur: Menü ve ardından Ağ, ardından Ağ Durumu ve ardından IP Durumu. DNS ayarlarınız otomatik olarak ayarlanır, bunu 8.8.8.8 olarak değiştirin. veya 8.8.4.4. ve sonra tekrar deneyin.

Aşağıdakine benzer biz hata alıyorsanız 30.06.2017 tarihi itibariyle YouTube desteklediği cihaz listesine BU bağlantıdan bulaşabilirsiniz.

Problem 4: Samsung TV YouTube Belirsiz Sebepler Nedeniyle Çalışmıyor

Akıllı televizyonlar, tıpkı diğer herhangi bir teknoloji gibi, zaman zaman hatalı davranabilir. Hepimiz bilgisayar teknisyenlerinin en sevdiği, ‘kapat, sonra tekrar tekrar’ biliyoruz. Peki bu Samsung TV’niz ile yapılabilir, ancak özel bir şekilde yapılması gerekiyor.

Çözüm: Samsung Akıllı Televizyonu sıfırlayın. Başlamak için, Samsung televizyonunuzu bekleme moduna alın. Belirtilen sıraya göre aşağıdaki düğmelere basın: Bilgi, Menü, Sessiz ve ardından Güç. Bunların hızlı bir şekilde yapılması gerekiyor, bu nedenle bu noktada hiçbir şey olmuyorsa, biraz daha hızlı bir şekilde tekrar deneyin. Bu, Samsung TV’nizi fabrika ayarlarına sıfırlar moduna geçirir. Ekranınızda bir servis menüsü açılır, Seçenek’i ve ardından Sıfırla’yı seçin. Bu noktada televizyon kendini kapatır, bu yüzden tekrar açın ve YouTube’un çalışıp çalışmadığını görün.

Sorun 5: Samsung TV’de YouTube Lisans Sorunu Nedeniyle Çalışmıyor

Mart 2015’ten bu yana, bazı Samsung akıllı televizyonlarında YouTube lisansıyla ilgili bir sorun yaşandı. Bu, diğer uygulamalara ve web sitelerine erişebileceğiniz anlamına gelir, ancak YouTube’un kendisi inatla ulaşılamayacak durumda kalacaktır.

Çözüm: Bu size olursa, panik yapmayın çünkü bir çözüm var ve en iyi şey ücretsiz. Uygulama kullanımı basittir. Tek yapmanız gereken tamamen ücretsiz yazılımı indirmek ve daha sonra ‘Grab It’ adlı bir kutuya izlemek istediğiniz YouTube video bağlantısını yazmanız. Yazılım videoyu arar ve daha sonra Samsung TV’nizde veya desteklenen başka bir cihazda istediğiniz zaman izlemenizi sağlar.

Ayrıca Bakınız: Smart TV lerin Yüzde 90’ı Hacklenebilir

Umarım Samsung Televizyonda Youtube Açılmıyor Sorunu makalemizi beğenirsiniz. Bu yazıda yer alan bilgileri gerçekten beğendiyseniz lütfen başkalarıyla paylaşmak için biraz zaman ayırın. Yorumlar kutusunu kullanarak görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşın. Yine de bu yazıyı okuduğunuz için teşekkürler!

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.