Smule Profili Kaldırma Hesap Silme

Smule Profili Kaldırma Hesap Silme

Smule ile ilgili bu makalemizde Smule hesabına giriş yapamayan kullanıcıların Smule profili kaldırma hesap silme giriş Sorunlarını nasıl giderilir.

Adını sıkça duyduğumuz youtube’ da amatör sanatçıların yada şarkı söylemeyi seven kullanıcıların kullandığı stüdyo ortamı sağlayan Smule uygulaması ücretsizdir.

Programı indirmek, kullanmak kurulumda ücretsiz olmasına rağmen ilerleyen zamanlarda karaoke(düet) yapmak için kredi isteyecek. Krediniz yoksa kredi satın almak için farklı seçenekler sunacak veya kredi satın almanızı isteyecektir.

Smule uygulamasında çektiğiniz kayıt kolaylıkla telefonunuza kayıt oluyor. Tekrar izlemeniz yada facebook, twitter,youtube gibi… herhangi bir sosyal medyada paylaşım yapmanıza yardımcı oluyor.

Smule uygulamasına üye oldunuz ancak sorun mu yaşıyorsunuz? Profili Kaldır(yalnızca Hesap Silme), Otomatik yenilemeyi , devre dışı bırak/Yinelenen ücretleri durdur, Teknik sorunlar, İade talepleri, Giriş Sorunları, Fatura Sorunları, Genel Sorunlar/Diğer, e-posta… gibi makalemiz den destek alarak sorunuzu Smule destek ekibine ileterek inceleme yapılmasını sağlayabiliriz.

Smule Profili Kaldırma Hesap Silme Giriş Sorunları

İnterneti olan herhangi bir cihazdan tarayıcınızı (İnternet Explorer, Firefox, Chrome,Opera, Safariv.b.) açınız.

smule.zendesk.com/hc/en-us/requests/new?ticket_form_id=360000111086

Smule Bir istek gönderin

Bir istek gönderin sayfası açılacaktır.
Destek talebinizi göndermek için lütfen aşağıdan sorununuzu seçin. Profili Kaldır(yalnızca Hesap Silme), Otomatik yenilemeyi , devre dışı bırak/Yinelenen ücretleri durdur, Teknik sorunlar, İade talepleri, Giriş Sorunları, Fatura Sorunları, Genel Sorunlar/Diğer, e-posta..gibi seçenekle yer almaktadır. Sorunuzla alakalı seçeneği seçmeniz gerekiyor.

e: Bölümüne iletişime geçilmesi için kullandığınız e-posta hesabı ekliyorsunuz.

Konu kısmına yaşanılan sorunu yazıyorsunuz.

Açıklama alanına: Lütfen isteğinizin ayrıntılarını ve mümkün olduğunca fazla bilgiyi girin. Smule kullanıcı adınızı, cihazınızı veya ekran görüntülerinizi isteğiniz için geçerliyse eklemeyi unutmayın. Çalışanlarımızın bir kısmı mümkün olan en kısa zamanda cevap verecektir.

Smule Kullanıcı Adınız alanına Kullanıcı adınızı yazıyorsunuz.

Ekler alanına yaşanılan alanla alakalı sorunun ekran görüntüsünü ekleme imkanınız var ise ekran görüntüsünü yüklüyoruz.

 

Doğrula simgesine tıkladıktan sonra istenilen resimler seçerek doğrula seçeneğine tıklıyoruz. Ardından Gönder butonuna tıklıyoruz. Gönderdiğini form Smule destek ekibine gönderilecek ve destek ekibi e-postanıza geri dönüş  yapacaktır.

Smule hesabının giriş yapamayan giriş bilgilerini hatırlamayan veya hesabının başkasının eline geçtiğini düşünen kullanıcılar Smule istek formunu göndermelerine rağmen olumlu geri dönüş yapılmaz ise hesabını toplu halde şikayet ettirerek Smule destek ekibinin hesabı incelemesini sağlayabilirler.

Hakkında Songül KOÇER

Özel bir şirkette Teknik Destek Asistanı olarak çalışmaktayım. Burada edindiğim bilgileri ve deneyimleri makaleler oluşturarak farklı kişilerinde bu bilgi ve deneyimlerden faydalanmasını sağlamaya çalışıyorum.

3 yorumlar

  1. merhaba en son mailden dönüş yaptılar ama anlayamadım

  2. Ben dediklerinizi yaptım ama ingilizce bi cevap geldi ne dediklerini anlayamadım yardımcı olur susunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.