Snapchat hesabı silme, snapchat hesap silme, snapchat silme.

Snapchat Hesabı Silme

Snapchat Hesabı Silme, makalemizde Snapchat hesabını silmek yada dondurmak isteyen Snapchat kullanıcılarına yardımcı olacağız.

Her uygulamada olabileceği gibi bazı sebeplerden dolayı hesap silmek istiyorsanız. Her uygulamanın hesap silme linki farklı olup hesabı dondurma bölümü farklılık gösterebilir.

Popüler uygulamalarından biri olan Snapchat hesap silmek istiyorsanız. Snapchat hesabınızın şifresini bilmeniz gerekiyor. Ancak giriş yapabildiğiniz Snapchat hesabını silebilir yada dondurabilirsiniz.

Snapchat şifrenizi biliyorsanız Snapchat hesap silme işlemine başlayabiliriz.

Snapchat Hesabı Silme

İntreneti olan cihazdan tarayıcınız olan (İnternet Explorer, Firefox, Chrome,Opera, Safariv.b.) açın ve adres kısmına accounts.snapchat.com/accounts/delete_account linkini yazıyoruz entere tuşuna tıklıyoruz.

Snapchat hesabınıza giriş yapmanız için alan açılacaktır.

Adım 1 :Silmek istediğiniz hesabınızın Kullanıcı Adını yazıyoruz Şifre bölümüne hesabımızın şifresini yazıyoruz. Ben robot değilim seçeneğini işaretleyerek GİRİŞ YAP seçeneğine tıklıyoruz.

Snapchat hesabınızı silmeniz için Hesap Sil sayfası açılacaktır.

Adım 2: Snapchat hesabınızı sildiğiniz de kararınızı değiştirme ihtimalinize karşın 30 gün boyunca hesabınız dondurularak sistemde saklanır. Hesabınızı silmekten vaz geçerseniz 30 gün geçmeden hesabınıza giriş yapmanız yeterli olacaktır. DEVAM butonuna tıklıyoruz.

Snapchat Nasıl Kapatılır

Adım 3: Hesabın çok yakında devre dışı bırakılacak. Eğer Snapchat’ te doğrulanmış bir email adresin varsa, hesabın devre dışı bırakılınca sana bir onaylama mesajı göndereceğiz.

30 gün içinde hesabın silinecek. Snapchat Hesabı Silme gerçekleşmeden önce hesabını tekrar aktifleştirmek istersen, Snapchat’ te oturum açmanız yeterli. Yazan bilgi mesajı yansıyacaktır. Üç adımda Snapchat hesabınızı sildiniz. Sorun yaşadığınız yerde makalemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

Hakkında Songül KOÇER

Özel bir şirkette Teknik Destek Asistanı olarak çalışmaktayım. Burada edindiğim bilgileri ve deneyimleri makaleler oluşturarak farklı kişilerinde bu bilgi ve deneyimlerden faydalanmasını sağlamaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.