televizyon kablosuz internete nasıl bağlanır, televizyon internete nasıl bağlanır, televizyona internet nasıl bağlanır, televizyona kablosuz internet nasıl bağlanır, televizyondan kablosuz internete bağlanma,

Televizyon Kablosuz internete Nasıl Bağlanır

Televizyon Kablosuz internete Nasıl Bağlanır? Hayatımızın hemen hemen her noktasında bulunan smart televizyonlar gelişen teknolojiyle her geçen daha hızlı gelişmekte ve günlük hayatımızı oldukça kolaylaştırmaktadır. Bizde televizyondan kablosuz internete bağlanma hakkında yazalım dedik.

Alakalı Sorular:

televizyon internete nasıl bağlanır, televizyona internet nasıl bağlanır, televizyona kablosuz internet nasıl bağlanır, televizyondan kablosuz internete bağlanma,

İnternet özelliği olan televizyon aldık ancak televizyonunuzu Kablosuz internet’e bağlamakta sorun yaşıyorsak çözüm yolunu makalemizde yazılı ve görsel olarak anlatacağız.

Televizyon Kablosuz internete Nasıl Bağlanır

Televizyon Kablosuz İnternete Nasıl Bağlanır? Makalemiz den destek alarak yaşamış olduğunuz sorunu çözmeye çalışacağız. Aşağıda anlatılanları farklı marka ve modele göre değişiklik gösterir. Ama mantığı mimarisi aynıdır.

 

Öncellikle kumandanın menüsüne tıklıyoruz. Smart televizyonun kablosuz internet ayarlarını açabilmek için açılan ekranda sistem seçeneğine tıklıyoruz.

 

Ayarlar simgesine tıklıyoruz.

Ağ Ayarları seçeneğine tıklıyoruz.

Şebeke Türü Kablosuz Erişim seçeneğini tıklıyoruz.

Ağ bölümünden kablosuz ağ adlarını etkin hale getiriyoruz.

Lütfen bekleyiniz alanında kablosuz ağ adlarının yansımasını bekliyoruz.

Ağ bölümünde çevrede yer alan kablosuz bölümü açılacaktır. Modeminizin kablosuz ağ adını bulup işaretliyoruz.

 

Şifreyi girin ekranı açılacaktır. Modeminizin kablosuz ağ adını bulup bağlantı kuruyoruz. Bağlantı kurulduktan sonra smart televizyonumuzdan interneti sorunsuz olarak kullanabiliriz.

Hakkında Songül KOÇER

Özel bir şirkette Teknik Destek Asistanı olarak çalışmaktayım. Burada edindiğim bilgileri ve deneyimleri makaleler oluşturarak farklı kişilerinde bu bilgi ve deneyimlerden faydalanmasını sağlamaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.