TikTok Videolarını Düzenlemek için Uygulamalar

TikTok Videolarını Düzenlemek için Uygulamalar

Android için harika video editörleri ile TikTok videolarınızı daha da canlandırın. İşte TikTok Videolarını Düzenlemek için Uygulamalar.

TikTok uygulaması videolara son rötuşlar eklendiğinde kendi kendine yeterli. İnce animasyon efektleri eklemekten onları hızlandırmaya kadar, ikincil bir video düzenleyiciye güvenmeden çok şey yapabilirsiniz. Bu ayar özellikle tek çekimli videolar yayınlarsanız harika çalışır.

Ancak, birden fazla çekim gerektiren videolar için, yalnızca yerleşik düzenleyiciye güvenmek biraz yetersiz görünüyor. Tik Tok ters video sorununuz içinde bu uygulamalar size yardımcı olacaktır.

O zaman TikTok Videolarını Düzenlemek için üçüncü parti video editörleri devreye. Bu uygulamalar dünyanızı farklı bir dizi efekt ve filtreye açar. Ayrıca, TikTok videolarınızı daha çekici hale getirmek için kullanabileceğiniz çeşitli düzenleme araçlarını da beraberinde getiriyorlar. Özet olarak, her iki dünyanın en iyisini birleştirebilirsiniz.

TikTok Videolarını Düzenlemek için Uygulamalar

Android cihazlar için TikTok Videolarını İndirme nasıl yapılır biliyor musunuz. Peki ne bekliyoruz? Başlayalım!

InShot

InShot, video editörleri dünyasında oldukça iyi tanınan ve yaygın kullanılan video editördür. Videoları hızlandırma ya da yavaşlatma, müzik ve filtre ekleme ve daha pek çok özellik içeren çeşitli özellikler sunar.

Bu uygulama hakkında sevdiğim şey basit bir arayüz olmasıdır. Neredeyse her şey kendini açıklar. Tüm temel video düzenleme özelliklerini ana sayfada bulabilirsiniz. Metin ve çerçeveler ekleyebilir ve videonuzu diğerlerinden biraz farklı yapabilirsiniz. Eklemek için, farklı efektleri ve filtreleri kullanarak farklı videoları birleştirebilirsiniz.

TikTok‘un aksine, InShot‘un büyük bir müzik koleksiyonu yok. Değişen şarkıları veya ses parçalarını dudak senkronizasyonunda bulamazsınız. Ancak, videonuza ekleyebileceğiniz bir sürü yumuşak ton ve parça göreceksiniz.

TikTok Videolarını Düzenlemek için Uygulamalar
TikTok Videolarını Düzenlemek – InShot

TikTok Videolarını Düzenlemek için kullandığınızda sonuçlardan olduğu gibi mutlu olabilirsiniz, ama burada bitmiyor. InShot‘da, videolarınızı geliştirmek için ekleyebileceğiniz çeşitli efektler bulunur. Öyleyse, serin bir neon filtresi veya çılgın bir ayna efekti eklemek istiyorsanız, doldurunuzu burada alabilirsiniz. InShot, sağ alt köşeye küçük bir filigran ekler. Ancak, pro sürümünü satın alarak kaldırabilirsiniz. Ayrıca, bazı filtreler ödenir ve 10$/yıl karşılığında açılabilir.

TikTok ayrıca resim slayt gösterileri yapmanıza izin veriyor.

Timbre

Timbre‘nin temel gücü, birden fazla videoyu birbirine bağlaya bilmesidir.

Arayüz basit ve anlaşılması kolaydır. Yapmanız gereken tek şey uygulamayı açmak, ilgili seçeneği seçmek ve uygulama sizin için işin geri kalanını yapacak.

Ayrıca, belirli bir şarkının sesini değiştirmek istemeniz durumunda ses ayarlarıyla çalmanıza izin verir. Daha önce de belirttiğimiz gibi, Timbre sadece videoları kesmek ve birleştirmek için. Dolayısıyla, yukarıdaki özelliklerin dışında fazla bir şey bulamazsınız. Dolayısıyla TikTok Videolarını Düzenlemek için değilde parçalı videolarınızı birleştirmek için kullana bileceğiniz harika bir video editörüdür.

TikTok Videolarını Düzenlemek için Uygulamalar
TikTok Videolarını Düzenlemek – Timbre

Timbre ile olan tek yakınlığım, indirmeden önce dosyaları önizlemenize izin vermemesi. İlk seferinde her şeyi doğru yapmalısınız ya da her şeyi sıfırdan tekrarlamalısınız.

Funimate

Funimate, popülerlik çizelgelerinde ortaya çıkan bir başka harika uygulama. İlginç efektler ve mükemmel geçişlerle, muhtemelen TikTok için en iyi editördür. Çok fazla efekt ve sesle oynayabilir ve hatta videonuza bir dizi özel etiket uygulayabilirsiniz.

Yukarıdaki uygulamaların aksine, arayüzü biraz dağınık bulabilirsiniz. Ancak, yalnızca birkaç dakika içinde uygulamanın askıya alınacağından emin olabilirsiniz.

Bu şaşırtıcı editör hakkında seveceğiniz şey efekt koleksiyonu. Düz görünümlü bir videoyu etkileyici bir videoya dönüştürmeye yardımcı olan iki düzineden fazla efekt var. TikTok Videolarını Düzenlemek için Yukarıdakilerin dışında, farklı metin animasyonları ekleyebilir veya metinleri parçacık efektlerine dönüştürebilirsiniz.

TikTok Videolarını Düzenlemek
TikTok Videolarını Düzenlemek – Funimate

Funimate, Google Play Store’dan indirmek ücretsizdir, ancak özellikleri tamamen ücretsiz değildir. Etkilerin çoğunun kilidini açmak için yaklaşık 7$/ay ödeyebilirsiniz.

TikTok uygulaması ayrıca, videonuzda istediğiniz şarkının bölümünü seçmenize de izin verir. Bunu yapmak için, kayıt penceresinin sağ tarafındaki makas simgesine dokunun.

Vizmato

InShot‘ın şık özelliklerini ve Funimate‘in güzel efektlerini birleştiren bir uygulama arıyorsanız, Vizmato en iyi seçiminizdir. Mevcut videolarınızı kesmenize ve kırpmanıza olanak tanır. Ayrıca, birden çok klibi birlikte dikebilirsiniz.

En iyi şey, ana videoya eklendikten sonra kliplerin kırpılabilmesidir. Tek yapmanız gereken, klipleri eklemek ve ihtiyacınıza göre her bir klibin sonunu ve başlangıcını ayarlamak.

Temel düzenleme özellikleri dışında, deneyebileceğiniz bir sürü ton var. Efektin kalmasını istediğiniz noktaya kadar simgeye tıklamanız yeterlidir. Sessiz videolarınızı harika ses parçalarıyla da canlandırabilirsiniz.

Yine, bazı ses parçaları ödenir ancak ayda 1.50$ (bir paket için) ödeyerek bunların kilidini açabilirsiniz. İyi olan şey, satın almadan önce parçaları dinleyebilmenizdir.

TikTok Videolarını Düzenlemek
TikTok Videolarını Düzenlemek – Vizmato

TikTok hakkında en iyi şey video düzenleme özellikleri açısından zengin olmasıdır. Güneşin altındaki harika efektlerin bulunduğu bir video kaydedin ve ardından bu editörlerle daha da geliştirin. Akılda tutmanız gereken tek şey, etkilerle aşırıya kaçmamak, böylece hikayeyi altüst etmemek.

Önemli olan, hikaye anlatımı ile sunum arasındaki doğru dengeyi sağlamaktır. Sonuçta, öne çıkmak ve benzersiz olmak amaç, değil mi?

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.