Twitter Gece Modu

Twitter Gece Modu Nasıl Yapılır

Twitter Gece Modu Nasıl Yapılır, Twitter hesabınızda gezinirken ekranın ışığı rahatsız ediyorsa Twitter hesabınızı koyu tema yapabilirsiniz.

Zamanımızın büyük çoğunluğunu sosyal medya hesaplarında geçirmekteyiz. Bazen o kadar fazla kalırız ki gözlerimizin ağrıdığını fark ederiz.

Uygulamanın arka planının ışığından rahatsız olduysanız telefonun ekran ayarlarıyla oynamadan sadece Twitter hesabınızın tema rengini değiştirebilir, koyu tema yapabilirsiniz.

Gece Modu sayesinde artık Twitter hesabında gezinirken gözleri ağrıyan kullanıcıların sorununu makalemizde yazılı ve görsel olarak anlatarak çözmeye çalışacağız.

Twitter Gece Modu Nasıl Yapılır

Twitter Gece Modu Nasıl Yapılır

Twitter Gece Modunu Açma yada Kapatma işlemi gerçekleştirebilmek için Twitter hesabımıza giriş yapıyoruz. Profilimize tıklıyoruz,

 

Gece modu seçeneğini işaretliyoruz.

Twitter hesabımızın arka planının koyulaştığını fark edeceğiz. Twitter hesabımızın Gece Modu ekranını kapatmak için yine aynı şekilde profilimize tıklıyoruz ->Ayarlar  ->Gece modu seçeneğine tıklıyoruz. Twitter arka planını tekrar eski haline getiriyoruz.

Umarız Twitter Gece Modu Nasıl Yapılır makalemiz Twitter hesabınızda geçinmenize kolaylık sağlar.

Hakkında Songül KOÇER

Özel bir şirkette Teknik Destek Asistanı olarak çalışmaktayım. Burada edindiğim bilgileri ve deneyimleri makaleler oluşturarak farklı kişilerinde bu bilgi ve deneyimlerden faydalanmasını sağlamaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.