Twitter Hesabım Askıya Alındı Nasıl Geri Alabilirim

Twitter Hesabım Askıya Alındı Nasıl Geri Alabilirim. Makalemizde Twitter da askıya alınan hesabı geri alma kurtarma işlemlerini yazılı ve görsel olarak anlatacağız. Twitter’da askıya alınan hesapla alakalı nasıl itiraz edeceğinizi anlattığımız makalemizi inceleyerek destek alabilirsiniz. Twitter Müşteri Hizmetleri.

Gelen Sorular:

twitter askıya alındı, askıya alınan twitter hesabı, twitter da askıya alınan hesabı geri alma, askıya alınan twitter hesabı kurtarma,

Twitter Hesabım Askıya Alındı Nasıl Geri Alabilirim

Twitter hesabınız askı alındıysa hesapta değişiklik yada twitter hesabınızı silme işlemi gerçekleştiremezsiniz. Öncellikle Twitter destek ekibiyle iletişime geçerek sorununuzu açıklayabilirsiniz.

 

Tarayıcımız olan  (İnternet Explorer, Firefox, Chrome,Opera, Safariv.b.) açın ve adres satırı bölümüne help.twitter.com/forms/general yazıyoruz yada Tıklayın

Bir hesabın askıya alınmasına veya kilitlenmesine itiraz etme

Bu isteği göndermek için lütfen askıya alınmış veya kilitlenmiş hesabınıza giriş yapın. Giriş yapamıyor musunuz? Şimdi şifrenizi değiştirin.

Askıya alınan Twitter hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor.

Bu sorunla nerede karşılaştınız? Bölümünden sorunumuzla alakalı en yakın seçeneği seçiyoruz.

Sorunun tanımı (İtirazınızın dayanağını açıklayın (örneğin hesabınızın Twitter Kuralları’nı ihlal ettiğine inanmamanızın nedeni veya askıya alınmış veya kilitli hesabınızı kullanıma açmayla ilgili sorun yaşayıp yaşamadığınız veya telefon numarası sağlayamayacağınız gibi).

Bilgileriniz

Ad ve soyadı

Twitter kullanıcı adı

E-posta adresin (Bu e-posta adresini sizinle iletişim kurmak için kullanacağız. Güncel adresinizi girin).

Telefon numarası (isteğe bağlı) bu alana kullandığınız numarayı ekleyebilirsiniz.

Gönder butonuna tıklıyoruz.

Twitter destek ekibiyle iletişime geçmiş oldunuz. E-postanıza Twitter destek ekibinden gelecek yanıtı beklemeniz gerekiyor. Olumlu olumsuz yanıt e-postanıza iletilecek olumlu olursa kullanmaya devam edebilir yada Twitter hesabınızı silebilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Twitter Doğrulama Kodu Kaldırma

Umarım Twitter Hesabım Askıya Alındı Nasıl Geri Alabilirim sorunuza yanı olarak hazırladığımız makalemizi beğenirsiniz. Bu yazıda yer alan bilgileri gerçekten beğendiyseniz lütfen başkalarıyla paylaşmak için biraz zaman ayırın. Twitter ile ilgi bu sorununuzdan başka sorunlarınız da olabilir. Böyle bir durumda yorumlar kutusunu kullanarak sorununuzu, görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşın. YaparımBen ekibi size yardımcı olmak için burada olacaktır. Yine de bu yazıyı okuduğunuz için teşekkürler!

Hakkında Songül KOÇER

Özel bir şirkette Teknik Destek Asistanı olarak çalışmaktayım. Burada edindiğim bilgileri ve deneyimleri makaleler oluşturarak farklı kişilerinde bu bilgi ve deneyimlerden faydalanmasını sağlamaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.