AnaSayfa / Blog / Twitter Destek / Twitter izinsiz Fotoğraf Kullanımı
twitter izinsiz fotoğraf kullanımı, twitter'da izinsiz fotoğraf paylaşma, izinsiz fotoğraf kullanımı, twitter izinsiz paylaşım,

Twitter izinsiz Fotoğraf Kullanımı

Twitter izinsiz Fotoğraf Kullanımı Hakkında Twitter hesabında yada hesaplarında Fotoğrafınızın izinsiz kullanılması durumunda gereken işlemler nelerdir.

Twitter’da izinsiz fotoğraf paylaşma, en çok kullanılan sosyal medya hesaplarından olan Twitter hesaplarında da bir çok sosyal medya hesabında olduğu gibi Twitter hesabında yada hesaplarında da izinsiz olarak Fotoğrafınız paylaşılabilir. Bu gibi durumlarda Twitter destek ekibiyle iletişime nasıl geçeceğinizi anlatacağız.

Twitter izinsiz Fotoğraf Kullanımı Hakkında

interneti olan cihazın tarayıcısını (İnternet Explorer, Firefox, Chrome,Opera, Safariv.b.) açıyoruz. help.twitter.com/forms/moment_reporting entere tuşluyoruz.

Bir Andaki Tweetleri bildirme
Bu An nasıl taciz ediyor veya zarar veriyor?

  • Taciz veya şiddet içeriyor.
  • Koruma altındaki bir kategoriye (ör. ırk, din, cinsiyet, yönelim, engelli olma hali) karşı nefret söylemi içeriyor.
  • İçerik intihar etmekten veya kendine zarar vermekten bahsediyor olabilir.
  • Bu An fotoğraflarımı izinsiz kullanıyor.
  • Tweetimin bu An’da bulunmasını istemiyorum.

Bu An Fotoğraflarım izinsiz kullanılıyor. Seçeneğini işaretliyoruz.

Twitter’da izinsiz Fotoğraf Paylaşma

Bildirilen An Bağlantısı bölümüne Tarayıcınız üzerinden herhangi bir kullanıcı Twitter hesabına giriş yaparak izniniz dışında paylaşılan resminizi buluyor üstüne sağ tıklıyoruz resmin adresini kopyala bölümü gelecektir.

Resmin adresini kopyala bölümüne tıklıyoruz. Bildirilen An Bağlantısı bölümüne tıkladığımız Resmin adresini yapıştırıyoruz.

Kullanıcı adınız bölümüne Twitter kullanıcı adınızı yazıyorsunuz.

E-posta adresiniz Bu e-posta adresini sizinle iletişim kurmak için kullanacağız. Güncel adresinizi girin.

Bildirilen Tweet Bağlantıları birden fazla Twitter hesabında Fotoğrafını izinsiz kullanıldıysa ulaşabildiğiniz Twitter hesaplarında fotoğrafınızın bağlantısını tek tek kopyalayarak yapıştırmanız gerekiyor.

Tweet Bağlantısı 1

Tweet Bağlantısı 1
Tweet Bağlantısı 2 (isteğe bağlı)
Tweet Bağlantısı 3 (isteğe bağlı)
Tweet Bağlantısı 4 (isteğe bağlı)
Tweet Bağlantısı 5 (isteğe bağlı)
Gönder butonuna tıklıyoruz.
Twitter müşteri hizmetleri olmasa da onun kadar iyi içeriklerimizi incelemek için Twitter kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Twitter izinsiz Paylaşım

Twitter’da resminiz birden fazla hesapta paylaşılmışsa resminizi paylaşan Twitter hesaplarının kullanıcı adlarını yazıyoruz.
Gönder butonuna tıklıyoruz.
Twitter izinsiz Fotoğraf Kullanımı hakkında Gönderdiğiniz form sayesinde iletişime geçmiş oldunuz. Twitter  destek ekibinden E-posta hesabınıza geri dönüş yapılmasını beklemeniz gerekiyor. Makalede yer alan bilgiler sorununuzu çözer ve buradaki bilgileri beğenirseniz, başkalarına da yardımcı olmak için paylaşın. Soru ver sorularınız içinde yorum yaparak bize ulaşabilirsiniz.

Hakkında Songül KOÇER

Özel bir şirkette Teknik Destek Asistanı olarak çalışmaktayım. Burada edindiğim bilgileri ve deneyimleri makaleler oluşturarak farklı kişilerinde bu bilgi ve deneyimlerden faydalanmasını sağlamaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.