PANELİ GİZLEDESTEK ALMAK İÇİN 11820'Yİ ARAYABİLİRSİNİZ DOKUN ARA
18 Haziran 2018 Pazartesi 08:43
AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Ulo Güvenlik Kamerası Özellikleri ve Fiyatı
Ulo-Guvenlik-Kamerasi

Ulo Güvenlik Kamerası Özellikleri ve Fiyatı

Ulo Güvenlik Kamerası şirin bir Baykuş Görünümünde Kocaman Gözleri olan ve çeşitli göz hareketleri ile bir akıllı oyuncağa benzeyen harika bir güvenlik kamerasıdır. Ulo Güvenlik Kamerası Özellikleri ve Fiyatı

Ulo Güvenlik Kamerası, Ulo Security Camera, Ulo Kamera, Ulo Camera, Fiyat, Özellikler,

Çoğu güvenlik kameraları gizlice çekim yapmaları için önce bir gizli yere yada dikkat çekmeyecek bir yere yerleştirilmesi gerekir. Ama Ulo tasarımcısı Vivien Muller, olaya farklı bir bakış açısı getirmiş.

Ulo Güvenlik Kamerası Özellikleri ve Fiyatı

İlk bakışta sadece bir gagaya benzeyen ULO, gece görüş özelliğine sahip kamera, hareket sensörü, iki yönlü ayna ile bir baykuş şeklinde oluyor. Ayrıca Ulo bir bakışta durumunu anlayabilmeniz için iki büyük LCD ekran (baykuş gözleri fark edeceksiniz) bulunmaktadır. Ulo uykulu görünüyorsa, onun pilleri şarj etmek gerek; Resim çektiğinizde göz kırpacaktır. Gözleri hareket ediyorsa birşeyi izliyor demektir. Başına dokunduğunuzda da Ulo şaşı olur.

Ulo Güvenlik Kamerası, Ulo Security Camera, Ulo Kamera, Ulo Camera, Fiyat, Özellikler,
Ulo Güvenlik Kamerası, Ulo Security Camera, Ulo Kamera, Ulo Camera,

Bunun ötesinde, Ulo oldukça standart özeliklere sahip. Gündüz veya gece görüş modunda Android veya iOS cihazı cihazlarınızda (veya Web arayüzünden) canlı video izleyebilir, Fotoğraf çekebilir ve uzakta olduğunuzda bir hareket algıladığında görseli alır ve E-Posta yolu ile gönderebilir.

Ulo da bir hafta kadar sürebilen şarj edilebilir pili vardır (ya da sadece 24-7 sarj da takılı bırakabilirsiniz) Netgear Arlo kameralar gibi, Ulo 10 ile 50 derece socaklıklar arasında değişen iç ve dış mekan kullanımı için uygundur.

Ulo Güvenlik Kamerası, Ulo Security Camera, Ulo Kamera, Ulo Camera, Fiyat, Özellikler,

Ulo Kamera Fiyat bakımında özellikleri ve akıllı algoritması düşünüldüğünde çok pahalı değil. Hatta şu an 20€ bir nakliye ücreti ile sahip olabilirsiniz. Toplamda şu an 169€ ödeme yaparak bu cihaza sahip olabilirsiniz.

 

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

İsraili Boykot Ediyoruz

İsraili Boykot Ediyoruz! Yav He He

Bugün İftar Sofrasınızda veya yani hayatınızı idame ederken kullandığınız bir İsrail malı varsa İsraili Boykot Ediyoruz …

2 yorumlar

  1. Kac para 100 tl mi korgolanmi gonderceksiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.