en iyi android alarm uygulamaları, android alarm uygulamaları, android alarm uygulaması, android alarm nasıl kurulur, android alarm programı, android alarm sesi değiştirme

En iyi Android Alarm Uygulamaları 2019

Birçoğunuz sabah geç kalmaktan rahatsız olmalısınız. Şimdi Uyanmanıza yardımcı olacak En iyi Android Alarm Uygulamaları paylaşıyoruz.

Standartta kullanılan Android Alarm Uygulaması sizin için işe yaramadı, aynı alarm türünü dinlemeniz uyanmanıza yardım etmeyebilir. O zaman uyanmanıza yardımcı olacak android uygulamalarını kullanın.

Şimdi, hemen paylaştığımız uygulamalar bazı özel yöntemlerle ve kesinlikle size çok yardımcı olacak. Bu uygulamalar yeni bir yöntemle ortaya çıkacağından, sabahları kolayca uyanmanızı sağlayacak. Bu havalı En iyi Android Alarm Uygulamaları içinden bazılarını denemeniz gerekiyor. Bazıları akılda kalıcı alarm kilitleme erteleme ve kapatma gibi olacak ve alarmı durdurmadan önce zihinsel etkinliğinize ihtiyacınız olacak ve bu sizi zihinsel olarak uyandıracak.

Bugünden itibaren sabahları kolayca uyumanızı sağlayacak android uygulamalarını denemelisiniz, çünkü burada paylaştığımız uygulamalar bazı özel yöntemlerle kesinlikle size çok yardımcı olacak ve yeni bir yol bulmanızı sağlayacak. Yani En iyi Android Alarm Uygulaması seçiminizi yapmak için aşağıda açıklanan bu uygulamalara bir göz atın.

En iyi Android Alarm Uygulamaları

Sizi sabahları zihinsel olarak uyandıracak aşağıdaki uygulamalar seçtik. Bu uygulamalara aşağıda bir göz atın. Ayrıca Android En iyi 10 Ağır Çekim Video Uygulamaları 2018 yazımızın da size faydalı olacağını düşünüyoruz. İncelemenizi tavsiye deresiz.

Alarmy - sabah çalar saat
Alarmy - sabah çalar saat

Cnet, Gizmodo, Huffington post vb. tarafından öne çıkarılan Dünyanın En Sinir Bozucu Alarm Uygulaması” Almanya, Fransa, Güney Kore dahil olmak üzere 92 ülkede kategorisinde 1 numara (Appstore) “Fotoğraf Modu” özelliği (Alarmı kapatmak için yataktan çıkıp kayıtlı yerin resmini çekin) Aynı zamanda “Sallama Modu”nu (Alarmı kapatmak için telefonunuzu sallayın) ve “Matematik problem modu”nu (Alarmı kapatmak için matematik problemi çözün) destekliyor. Bu yüzden bu uygulamayı denemek gerekir.

  • Bulmaca Çalar Saat

Alarmı durdurmak için zihninizi kullanmanız gerektiğinde sabah zihinsel olarak uyanmanıza yardımcı olan en iyi alarm uygulamalarından biri. Alarmları, kapatmanıza izin verilmeden önce uyanık olup olmadığını kontrol edecektir. Bu yüzden bu uygulamayı denemek gerekir.

  • Ömür Boyu Alarm Clock

Life Time Alarm Clock
Life Time Alarm Clock
Developer: 8 bit Immersiv
Price: Free

Akıllı Erteleme, erteleyebileceğiniz süreyi sınırlamanıza izin verir! Uyandırma zorlukları uyanık olduğunuzdan emin olur ve sizi yataktan kaldıracak yüksek sesler var. Bu yüzden bugün bu uygulamayı deneyin.

  • AMdroid Alarm Clock Android Alarm Uygulaması

AMdroid Akıllı Alarm Saati, Android için birden fazla alarm bulunan ağır uykulu kişiler için ücretsiz bir çalar saattir. Akıllıdır, tamamen özelleştirilebilir, ücretsizdir ve derin bir uykunuz olsa bile, sabahınızı daha iyi hale getirmiş olsanız bile doğal olarak yavaş yavaş ve nazik bir şekilde sizi uyandırır. Artık uykuya dalmak yok. Deneyin bakalım.

  • Alarmlı Saat Plus

Bu oldukça basit, şimdiye kadar kullanmış olduğum en iyi alarm uygulamalarından biridir. Saati-dijital, analog gibi fiziksel alarm saatleri de dahil farklı çeşitleri vardır. Bu yüzden bu uygulamayı da denemek gerekir.

Android Alarm Uygulaması

Yani En iyi Android Alarm Uygulamaları içinden seçiminizi yapmak tamamen uyanma halinize bağlı. Bizim burada paylaşmadığımız ama sizin daha iyi olduğunu düşündüğünüz Android Alarm Uygulamaları hakkında yorumlarda bilgi paylaşabilirsiniz.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.