PANELİ GİZLEDESTEK ALMAK İÇİN 11820'Yİ ARAYABİLİRSİNİZ DOKUN ARA
20 Ocak 2019 Pazar 16:35
AnaSayfa / Blog / En iyiler / Sahur için En iyi Android Alarm Uygulamaları
en iyi android alarm uygulamaları, android alarm uygulamaları, android alarm uygulaması, android alarm nasıl kurulur, android alarm programı, android alarm sesi değiştirme

Sahur için En iyi Android Alarm Uygulamaları

Son Güncelleme:

Uyanmanıza Yardımcı Olacak En iyi Android Alarm Uygulamaları. Birçoğunuz sabahın geç saatlerde uyanmaktan rahatsız olmalısınız. Aynı zamanda Ramazan Ayında Sahura kalkamamak ta büyük bir sorun olabilir. Bu nedenle, zamanında uyanmanıza yardımcı olacak android alarm uygulamaları kullanın.

İlgili Sorular:

android alarm uygulamaları, android alarm uygulaması, android alarm nasıl kurulur, android alarm programı, android alarm sesi değiştirme, en iyi android alarm uygulaması,

Bugünden itibaren sabahları kolayca uyumanızı sağlayacak android uygulamalarını denemelisiniz, çünkü burada paylaştığımız uygulamalar bazı özel yöntemlerle kesinlikle size çok yardımcı olacak ve yeni bir yol bulmanızı sağlayacak. Bazıları akıl karıştırıcı alarm kilidi erteleme ve kapatma becerisine sahip olacak. Alarmı durdurmadan önce zihin aktivitenize ihtiyaç duyacaksınız. Bu sizi zihinsel olarak uyandıracaktır. Devam etmek için aşağıda paylaşılan bu uygulamalara bir göz atın.

En iyi Android Alarm Uygulamaları

Sizi sabahları zihinsel olarak uyandıracak aşağıdaki uygulamalar seçtik. Bu uygulamalara aşağıda bir göz atın. Ayrıca Android En iyi 10 Ağır Çekim Video Uygulamaları 2018 yazımızın da size faydalı olacağını düşünüyoruz. İncelemenizi tavsiye deresiz.

1 Çalar Saat Plus

Cnet, Gizmodo, Huffington post vb. tarafından öne çıkarılan Dünyanın En Sinir Bozucu Alarm Uygulaması” Almanya, Fransa, Güney Kore dahil olmak üzere 92 ülkede kategorisinde 1 numara (Appstore) “Fotoğraf Modu” özelliği (Alarmı kapatmak için yataktan çıkıp kayıtlı yerin resmini çekin) Aynı zamanda “Sallama Modu”nu (Alarmı kapatmak için telefonunuzu sallayın) ve “Matematik problem modu”nu (Alarmı kapatmak için matematik problemi çözün) destekliyor. Bu yüzden bu uygulamayı denemek gerekir.

2 Bulmaca Çalar Saat

Puzzle Alarm Clock ⏰
Puzzle Alarm Clock ⏰

Alarmı durdurmak için zihninizi kullanmanız gerektiğinde sabah zihinsel olarak uyanmanıza yardımcı olan en iyi alarm uygulamalarından biri. Alarmları, kapatmanıza izin verilmeden önce uyanık olup olmadığını kontrol edecektir. Bu yüzden bu uygulamayı denemek gerekir.

3 Ömür Boyu Alarm Clock

Life Time Alarm Clock
Life Time Alarm Clock
Developer: 8 bit Immersiv
Price: Free

Akıllı Erteleme, erteleyebileceğiniz süreyi sınırlamanıza izin verir! Uyandırma zorlukları uyanık olduğunuzdan emin olur ve sizi yataktan kaldıracak yüksek sesler var. Bu yüzden bugün bu uygulamayı deneyin.

4 AMdroid Alarm Clock

AMdroid Akıllı Alarm Saati, Android için birden fazla alarm bulunan ağır uykulu kişiler için ücretsiz bir çalar saattir. Akıllıdır, tamamen özelleştirilebilir, ücretsizdir ve derin bir uykunuz olsa bile, sabahınızı daha iyi hale getirmiş olsanız bile doğal olarak yavaş yavaş ve nazik bir şekilde sizi uyandırır. Artık uykuya dalmak yok. Deneyin bakalım.

5 Alarmlı Saat Plus

Bu oldukça basit, şimdiye kadar kullanmış olduğum en iyi alarm uygulamalarından biridir. Saati-dijital, analog gibi fiziksel alarm saatleri de dahil farklı çeşitleri vardır. Bu yüzden bu uygulamayı da denemek gerekir.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

png den jpg ye dönüştürme, png jpg dönüştürme,

Kaliteyi Kaybetmeden PNG den JPG ye Dönüştürme 2019

Son Güncelleme: 19/01/2019 PNG’den JPG’de dönüştürme yolları çoktur. Ama Kaliteyi Kaybetmeden PNG den JPG ye Dönüştürme nasıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.