PANELİ GİZLEDESTEK ALMAK İÇİN 11820'Yİ ARAYABİLİRSİNİZ DOKUN ARA
AnaSayfa / Blog / internet Destek / WhatsApp Hata Kodu 24 Çözümü
WhatsApp Hata Kodu 24 uyarısı alıyorsanız android işletim sistemiyle alakalı bir uyum sorunu vardır. 

WhatsApp Hata Kodu 24 Çözümü

Son Güncelleme:

Whatsapp uygulamasını yüklemek istediğimizde WhatsApp Hata Kodu 24 uyarısı alıyorsanız android işletim sistemiyle alakalı bir uyum sorunu vardır.

Bir çok ülkede en çok indirilen iPhone ve Android uygulamalarından biri olan Whatsapp İnternet üzerinden karşılıklı mesajlaşma ve dosya gönderebilme programı olup bir çok akıllı telefon kullanan kullanıcı için büyük rahatlık sağlamaktadır.

Akıllı android telefonumuza Play stor’dan ya da iphone telefonumuza Apple stor’dan rahatlıkla indirebildiğimiz en çok kullanılan uygulamaların başında gelmektedir. Whatsapp uygulaması Android işletim sistemine sahip bazı telefonlarda whatsapp yükleme işlemi gerçekleştirmek istediğimizde hata kodu 24 uyarısı alınabilir.

WhatsApp Hata Kodu 24 Çözümü

Whatsapp indirilirken dosya bağlantısın da yer alan whatsapp 4.4 yükleme işlemine engel olan com. whatsapp bağlantı dosyasının data/data/com alanı üzerinden gizliliğine dair olmasıyla alakalı olup, direk Whatsapp uygulamasına müdahalede bulunamayacağınız için çözüm yoluna şu anlık ulaşılamamıştır. Whatsapp uygulamasını telefonunuz desteklemesine rağmen Whatsapp hata kodu 24 uyarısı alıyorum yada buna benzer Whatsapp giriş sorunu yaşıyorsanız Whatsapp giriş sorunlarını çözüm yoluna ulaşmanıza yardımcı olmaya çalışacağız.

Telefonun hafızası dolmuş olabilir sorun yaşadığınız telefonunuzdan gereksiz uygulamaları kaldırmanız gerekecektir.

Whatsapp uygulamasını silip yeniden yükleyelim.

Sorun düzelmese sorun yaşadığınız telefonun Ayarlar bölümüne giriş yapıyoruz>uygulamalar yada uygulama  yöneticisi seçeneğine tıklıyoruz >Tümü yada hepsi seçeneğini işaretliyoruz >Açılan sayfanın sağ üst köşesinde … noktaya tıklıyoruz.Uygulama tercihlerini sıfırla seçeneği açılacaktır. UYGULAMALARI SIFIRLA seçeneğine tıklıyoruz.

sorun devam ederse Whatsapp’ın eski sürümünü yükleyelim.

whatsapp müşteri hizmetleri, whatsapp yardım merkezi, whatsapp müşteri hizmetleri iletişim, whatsapp destek hattı,

Whatsapp Error Code 24 – Hata Kodu 24 Çözüm

Whatsapp uygulamasını indirmede sorun yaşarsanız en son seçenek olarak telefonunuzu fabrika ayarlarına döndürmeyi deneyebilirsiniz.

Telefonunuzu fabrika ayarlarına döndürdüğünüzde telefonunuz sıfırlanacağı için yedek almak istediğiniz veriler var ise yedekleme oluşturmanız gerekiyor. Telefonunuzun şarj oranı%50 ve üzeri olması lazım ve sorun yaşanılan telefonun Ayarlar bölümüne giriş yapıyoruz cihazı ‘ Yedekle ve sıfırla’ seçeneğine tıklayarak telefonunuzu fabrika ayarlarına döndürüyoruz.

Telefonunuzun kurulumunu gerçekleştirdikten sonra Whatsapp uygulamasını yeniden indiriyoruz.

Umarım makalemizde WhatsApp Hata Kodu 24 Uyarısı Alıyorum sorununuza çözüm yoluna ulaşarak Whatsapp uygulamasıyla alakalı sorununuzu düzeltirsiniz. Sorun düzelmediği takdirde bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz. Sorunuza çözüm olmaya çalışırız.

Hakkında Songül KOÇER

Özel bir şirkette Teknik Destek Asistanı olarak çalışmaktayım. Burada edindiğim bilgileri ve deneyimleri makaleler oluşturarak farklı kişilerinde bu bilgi ve deneyimlerden faydalanmasını sağlamaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.