PANELİ GİZLEDESTEK ALMAK İÇİN 11820'Yİ ARAYABİLİRSİNİZ DOKUN ARA
AnaSayfa / Blog / En iyiler / Çocuklar için Eğitici Uygulamalar 5 – 8 Yaş
Çocuklar için eğitici uygulamalar, en iyi eğitim uygulamaları, çocuklar için eğlenceli oyunlar.

Çocuklar için Eğitici Uygulamalar 5 – 8 Yaş

İlkokul çocukları çabuk öğrenirler. Bu uygulamalar onların güvenlerini arttırır. 5 – 8 Yaş Çocuklar için Eğitici Uygulamalar sizlere seçtik.

Çocuklarımız ilkokula başladığında, akıllı telefonlar ve tabletler gibi mobil cihazlar söz konusu olduğunda kedi genellikle çantadan çıkar. Ekran süresini sınırlamak için harika bir iş çıkarsak bile, birçok okul Fatih Projesi ürünlerini ve diğer tabletleri harika öğrenme cihazları olarak benimsedi. Elbette olabilirler. Onlar da çok eğlenceli olabilir ve çoğu zaman, her ikisinin de bir karışımıdır.

Sürekli eğitimden, hikaye okuma kitaplarına ve eğlenceye kadar uzanan farklı kategorilerden 5 – 8 yaş çocuklar için eğitici uygulamalardan bazılarını seçtik.

5 – 8 Yaş Çocuklar için Eğitici Uygulamalar

Canavar Matematik

Matematik, çocuklar ve ebeveynler için, özellikle de kolayca hayal kırıklığına uğrayan çocuklar için bir mücadele olabilir. Canavar Matematik, çocukların ilkokulun ilk sınıflarında öğrendikleri ile el ele gidecek bazı temelleri öğretirken eğlenceli ve hafif yürekli bir oyun haline getiriyor. Karakterler sevimli ve oyunlar eğlenceli hale getirmek için yeterince basit ve çekicidir.

 

DragonBox Algebra 5+
DragonBox Algebra 5+
Developer: WeWantToKnow AS
Price: ₺16,52

DragonBox Algebra 5+
DragonBox Algebra 5+
Developer: WeWantToKnow AS
Price: $4.99

DragonBox Cebiri 5+

Mevcut en yaratıcı uygulamalardan biri olabilir. Matematik ve cebir ile ilgili temel kavramlardan bazılarını alır; örneğin, eşit işaretlerin her iki tarafındaki sayıları ve değişkenleri iptal etmek ve bir oyuna dönüştürür. İlk oyunlar, matematikten ziyade, daha çok oyundan vazgeçmeye odaklanır ve çocuk, görevler boyunca devam ettikçe, matematik tarafı eklenir. Ve o zaman, çocuk zaten bu temel kavramlardan bazıları için kullanılır.

 

Epic!
Epic!
Price: Free+

Epik!

Bu harika uygulama çocuk kitapları için temelde Netflix. Aylık bir aboneliği olmasına rağmen, çocuklar, çok sayıda türü geçen popüler kitapların geniş bir kütüphanesine erişebilir ve okul öncesi dönemdeki çocuklara yönelik kitaplardan, gençlere yönelik olanlara kadar uzanır. Ayrıca çocuğunuzun gelişimini takip edebilirsiniz ve küçük okuyucular hem kitap okuyarak hem de sınavlar yaparak rozet kazanabilirler.

En iyi Eğitim Uygulamaları

ABCmouse.com
ABCmouse.com
Price: Free

ABCmouse.com
ABCmouse.com
Price: Free+

ABCMouse

Belki de en popüler eğitim uygulaması ve çocuğunuzun okulu tarafından kullanılması en muhtemel olan ABCMouse, düzinelerce eğitici oyun ve egzersiz sunmaktadır. Ayrıca, genç bir izleyici kitlesi için harika olan ve yeni yürümeye başlayan çocuklar, okul öncesi ve ilkokul öğrencileri ile aileler için mükemmel olan, kitap okuma kitapları ve şarkı söyleyen şarkılar da var. Aylık abonelik, akıllı telefon ve tabletlerdeki uygulamalara ve web sitesinin kendisine erişim sağlar.

 

Khan Academy
Khan Academy
Developer: Khan Academy
Price: Free

Khan Academy
Khan Academy
Developer: Khan Academy
Price: Free

Khan Academy

Bu ücretsiz eğitim uygulaması yavaş yavaş İnternet’teki daha popüler kaynaklardan biri haline geliyor. Khan Academy’nin dersleri, K-8’in yanı sıra fen dersleri, ekonomi, finans, bilgisayar bilimi ve diğer pek çok alanda mükemmel matematik dersleri arasındadır. Bu, hem ebeveynlerin hem de çocukların eğitimlerine devam etmek için kullanabilecekleri tek uygulama olabilir.

Çocuklar için En Güvenli Video Uygulamaları

YouTube Kids
YouTube Kids
Developer: Google LLC
Price: Free

YouTube Kids
YouTube Kids
Developer: Google LLC
Price: Free

YouTube Çocukları

YouTube’daki sınırsız içerik çocuklar büyülüyor, ancak uygun olmayan birçok içerik var. Sorunu nasıl çözersiniz? YouTube Kids. Bu YouTube videoları listesi, çocuğunuzun YouTube’da yaşa uygun videoları güvenle taramasına olanak tanır. Ve küçük çocuklar ses tanıma arama seçeneklerinden keyif alacaklar. Videoların çocuklar için uygun olmasına rağmen, mutlaka eğitime tabi tutulmadıklarını ve küratörlüğün listelenmesinin, çocukların özellikle kutunun çözülmesini ve / veya oyuncaklarla oynamasını sağlayan videoları “kutlamayı” ve “oynayabileceğini” içerdiğini belirtmek gerekir.

Çocuklar için eğitici uygulamalar, en iyi eğitim uygulamaları, çocuklar için eğlenceli oyunlar.

Çocuklar için Eğlenceli Oyunlar

LEGO® Creator Islands
LEGO® Creator Islands

LEGO: Yaratıcı Adalar

Çocuklar için eğitici oyunlar, LEGO oyunları harika, ama tam olarak LEGO değil. LEGO’lar ile bir şeyler inşa etme ana kavramına yaklaşır ve çocuğunuzu LEGO’lara dönüştürmenin harika bir yoludur. Creator Islands, çocuğunuza LEGO’lar üzerinden inşa edilmesi gereken araçlar ve binalar şeklinde bulmacalar sunarak çocuğunuzun bunu nasıl inşa edeceğini anlamaya çalışmasını sağlar.

 

Disney Crossy Road
Disney Crossy Road
Developer: Disney
Price: Free

Disney Crossy Road
Disney Crossy Road
Developer: Disney
Price: Free+

Disney Crossy Yolu

Eğer Crossy Road’ı henüz duymamışsanız, eski Frogger oyununun sonsuz bir versiyonu gibi. Disney versiyonu, Disney karakterlerini miksata ekler ve genç seyirciler veya Micky, Donald ve çeteyi seven herkes için harika bir oyundur.

Bize göre 5 – 8 Yaş Çocuklar için Eğitici Uygulamalar yukarıda sıralanmıştır. Bizim araştırmamız dışında sizin kullandığınız farklı eğlenceli ve yardımcı uygulama varsa bizimle paylaşın. makaleye ekleyerek daha fazla kişinin faydalanmasını sağlayalım.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.