Windows gerçek zamanlı veri kullanımı ile internet trafiğinizi takip edin.

Windows Gerçek Zamanlı Veri Kullanımı İzleme

Windows Gerçek Zamanlı Veri Kullanımı, makalemizde internet kullanımınızı uygun bir şekilde izlemenize yardımcı olacak en kolay yöntemi paylaşacağız.

Böylece internet planlarının aşırı kullanımıyla ilgili ekstra ücretlerden kaçınmak için kendinize bir yol belirleyebilirsiniz. Yöntemler oldukça basittir ve ağ paketlerinizi izlemenize olanak tanıyan bazı harika araçlara bağlıdır. Dahası, bu size gerçek zamanlı kullanımı gösterecektir.

Windows Gerçek Zamanlı Veri Kullanımı

Siimle paylaşacağımız yöntemler çok basittir ve ağ durumunuzu izlemenize olanak tanıyan bazı harika araçlara bağlıdır. Ayrıca, bu size gerçek zamanlı kullanımı gösterecektir.

Shaplus Bandwidth Meter

Bu, ağınızın tüm veri durumunu izlemek için kullanabileceğiniz en iyi yazılımlardan biridir. İnternet bant genişliği kullanımını izlemek için bant genişliği izleme yazılımı kullanmak çok basittir. Tepside kalır ve mevcut oturumda, gün ve aydaki bant genişliği kullanımını gösterir. Bu, sınırlı bant genişliği geniş bant / Adsl bağlantısı olanlar için yararlı olacaktır. Bunu kullanarak, verilerinizin fazladan kullanılmasını önleyebilirsiniz.

Glasswire

GlassWire’ın ağ izleyicisi, mevcut ve geçmiş ağ faaliyetlerinizi, trafik türü, uygulama, coğrafi konum, hepsi güzel ve anlaşılması kolay bir grafikte görselleştirir. 30 güne kadar geriye gidip, bilgisayar veya sunucunun geçmişte neler yaptığını görün. Uygulama veya ağ etkinliğinin ağ etkinliğindeki artışa neden olduğu ayrıntılarını görmek için grafiği tıklayın. Bu nedenle, bu harika yazılımı Windows PC’nizde denemeli ve planınıza göre en iyi şekilde yönetmek için internet kullanımınızdaki tüm parçayı kullanmalısınız. Ayrıca bu araç ile, Windows PC’nizde güvenlik duvarı oluşturma vb. Gibi birçok şeyi de yapabilirsiniz.

Free Meter

FreeMeter, bilgisayarınızın masaüstünde bir widget olarak çalışan küçük bir uygulamadır. Ağ bant genişliğini (C # .NET 2k / XP +) Masaüstü ve Systray grafiğini izlemenize yardımcı olacaktır. Yapılandırılabilir bağlantı hızı, güncelleme aralığı, renk, şeffaflık. Herhangi bir veya tüm ağ arayüzlerini izleyin. Ping / Trace / UPnP yardımcı programları. Bu widget küçük ve kurulumu kolaydır ve tüm ağ kullanımınızı izler ve gerçek zamanlı olarak size gösterecektir.

BitMeter OS

BitMeter OS, Windows, Linux ve Mac OSX’te çalışan ücretsiz, açık kaynaklı bir bant genişliği monitörüdür. BitMeter İşletim Sistemi, internet / ağ bağlantınızı ne kadar kullandığınızı takip eder ve bu bilgileri bir web tarayıcısı üzerinden ya da komut satırı araçlarını kullanarak görüntülemenizi sağlar. Web Arayüzü, internet / ağ bağlantınızın zaman içinde nasıl kullanıldığını gösteren çeşitli grafikler ve çizelgeler görüntüler – çevrimiçi demo mevcut. Monitör bölmesi, her saniye bir kez güncellenen ve size şu anda bağlantınızla neler olduğunu gösteren bir grafik görüntüler

 

BitMeter OS, Windows, Linux ve Mac OSX’te çalışan ücretsiz, açık kaynaklı bir bant genişliği monitörüdür. BitMeter İşletim Sistemi, internet / ağ bağlantınızı ne kadar kullandığınızı takip eder ve bu bilgileri bir web tarayıcısı üzerinden ya da komut satırı araçlarını kullanarak görüntülemenizi sağlar. Web Arayüzü, internet / ağ bağlantınızın zaman içinde nasıl kullanıldığını gösteren çeşitli grafikler ve çizelgeler görüntüler – çevrimiçi demo mevcut. Monitör bölmesi, her saniye bir kez güncellenen ve size şu anda bağlantınızla neler olduğunu gösteren bir grafik görüntüler.

NetWorx

NetWorx, bant genişliği tüketim durumunuzu objektif olarak değerlendirmenize yardımcı olan basit ama çok yönlü ve güçlü bir araçtır. Bant genişliği kullanım verilerini toplamak ve İnternet veya diğer herhangi bir ağ bağlantınızın hızını ölçmek için kullanabilirsiniz. Gelen ve giden trafik, bir çizgi grafikte gösterilir ve bir dosyaya kaydedilir; böylece günlük, haftalık ve aylık bant genişliği kullanımı ve çevirme süresi ile ilgili istatistikleri her zaman görüntüleyebilirsiniz.

Yukarıdakiler Windows Gerçek Zamanlı Veri Kullanımı İzleme araçlarıdır. Yukarıda tartışılan araç ve yöntemlerle, Windows PC’nizdeki tüm veri ve veri paketlerini kolayca görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, sınırlı internet planlarında ekstra ücretlerin üstesinden gelebilirsiniz.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.