youtube'un aylık 1,8 milyar kayıtlı aktif kullanıcısı, youtube kullanıcı sayısı, youtube kullanıcı sayısı 2018, türkiye'de youtube kullanıcı sayısı, youtube abone sayısı, youtube izlenme sayısı,

YouTube’un Aylık 1,8 Milyar Kayıtlı Aktif Kullanıcısı Var

Keşke Benim Olsa 🙂 Hepimiz çok iyi biliyoruz ki, büyük şirketler ve büyük İnternet hizmetleri sayılarla ve kullanıcılara gösterebilecekleri şeylerle yaşıyorlar. Ancak, şu anda en son raporlara göre, en çok kullanılan video platformu, elbette YouTube’un Aylık 1,8 Milyar Kayıtlı Aktif Kullanıcısı Var.

Alakalı Sorular:

youtube kullanıcı sayısı, youtube kullanıcı sayısı 2018, türkiye’de youtube kullanıcı sayısı, youtube abone sayısı, youtube izlenme sayısı,

Büyük şirketler ve büyük İnternet servisleri, sayılarla ve kullanıcılara gösterebilecekleri şeylerle yaşamaktadır. Herkesin aradığı en önemli metriklerdir. Bu bağlamda, bağlılıklarını kanıtlayan bu değerlerin ortaya çıkması anormal değildir.

YouTube’un Aylık 1,8 Milyar Kayıtlı Aktif Kullanıcısı Var

YouTube en çok kullanıcıya sahip olan ve en çok kullanılan video platformu oldu. Tabii ki YouTube, zaten 1,8 milyar aylık aktif kullanıcıya sahip olduğunu ortaya çıkardı. Bir kaçının erişebileceği bir değer.

Açıklanan rakamlar, YouTube Brandcast etkinliğinde en büyük İnternet video hizmetinin CEO’su Susan Wojcicki tarafından sunuldu.

Bu değer, geçen yıl Haziran ayında YouTube’un 1,5 milyar kullanıcı ile olduğu önceki verilerle çelişiyor. Veriler aynı zamanda YouTube CEO’sunun kendisi tarafından sunuldu.

Bu sayıların yalnızca kimliği doğrulanmış kullanıcıları içerdiği ve bu sayede giriş yapmadan videoları izleyenleri bıraktığı belirtilmelidir.

Bu sayıların büyüklüğü, ancak diğer İnternet servislerininkiyle karşılaştırıldığında anlaşılabilir. Örneğin, sosyal ağ devi Facebook, kendi başına 2.2 milyar aylık aktif kullanıcı talep ediyor.

Bu rakamları ortaya çıkarmanın yanı sıra, YouTube CEO’su diğer sorunları da ele alarak, bu hizmet kapsamında yeni programların oluşturulacağını ve platformun kötüye kullanım sorunlarının ele alındığını ortaya koydu.

1.8 milyar aktif aylık kullanıcıyla, dev ve en çok kullanılan video platformu, elbette, YouTube‘un internetteki en çok kullanılan platformlardan biri olduğunu ve yüksekliğine rakip olmadığını doğruladı. Bunlar benzersiz numaralar ve eşleşmeleri zor.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.