5875, 5875 Sahte SMS, 5875 ten Gelen Mesaj, 5875 ten Gelen SMS, Download Wasabee, Sahte SMS, Ücretsiz SMS, Wasabee,  5875 Numarasından Gelen Mesaj,

5875 ten Gelen Sahte Mesaj – Wasabee Free SMS

5875 ten Gelen Sahte Mesaj – Wasabee Free SMS 5875 ten Mesaj mı alıyorsunuz. Merak etmeyin, bu Wasabee Free SMS uygulaması ile çevrenizden birilerinin size gönderdiği Ücretsiz SMS dir. 5875’ten Gelen Sahte Mesaj – Wasabee Free SMS

Dün gece okuyucularımızdan biri 5875 Numarasından Gelen Mesaj ile ilgili bilgi almak istediğini yazmıştı. Konuya baktım  Web de bununla ilgili ciddi kaynak olmasa da birkaç form sitesinde bilgilendirmeler var. Bende size bu işin Nasıl yapıldığını anlatmaya çalışacağım.

Wasabee Free SMS Uygulaması ile tamamen ücretsiz olmasa da rehberinizdeki kişilere Ücretsiz Mesaj gönderebiliyorsunuz, Gönderdiğiniz mesajlar 5875 numarası üzerinden gönderiliyor. Mesajın en altında da Download Wasabee yazmakta.

5875 ten Gelen Sahte Mesaj – Wasabee Free SMS

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyerek konu hakkında tüm bilgilere sahip olabilirsiniz.

5875'ten Gelen Sahte Mesaj Wasabee Free SMS

5875 ten Gelen Mesaj, 5875 ten Gelen SMS, Download Wasabee, Sahte SMS, Ücretsiz SMS, 5875 Numarasından Gelen Mesaj,

 

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.