Instagram photos of you özelliği

Instagram’ da Artık Etiketlendiğiniz Fotoğraflar Gözükecek

Instagram’ da Artık Etiketlendiğiniz Fotoğraflar Gözükecek Popüler fotoğraf paylaşım sitesi olan Instagram’ dan yepyeni bir özellik geldi. Facebook’ tan alışkın olduğumuz kişileri etiketleme özelliği artık Instagram’ da ! Uygulama güncellemesini yükledikten sonra artık akıllı telefonunuzda bu özelliği kullanmaya başlayabilirsiniz .

Bulunduğun Fotoğraflar( Photos of You) özelliğinin tanıtım videosu :

Instagram’ da Artık Etiketlendiğiniz Fotoğraflar Gözükecek

Photos of You ( Bulunduğun Fotoğraflar ) özelliğini kullanabilmek için profil sayfasına giriş yapmanız yeterli olacak. Peki bu özelliği nasıl kullanacaksınız? Tıpkı Facebook’ taki gibi fotoğraflarınızı Instagram’ a yüklerken etiketliyorsunuz etiketlenen kişiye bu sırada bir bildirim geliyor ve fotoğrafını görebiliyor. Bu özelliğin kullanıcılardan olumlu tepki alacağını düşünüyorum. Çükü bu sayede Facebook’ ta olduğu gibi sosyal ağın etkileşim oranı daha da artacak.

 

Instagram photos of you özelliği

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

7 yorumlar

  1. anket doldur para kazan

    verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.

  2. meral argün

    sağ olun

  3. pekin yaprak

    sağ olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.