android gece modu nedir, android gece modu, gece modu android, android night mode, android için en iyi gece modu uygulamaları,

Android için En iyi Gece Modu Uygulamaları 2019

Android Gece Modu özelliğinden neden geri kalsın. İşte 6 farklı Android için En iyi Gece Modu Uygulamaları listemizi paylaşıyoruz.

Herhangi bir uygulamanın çok istenen özelliklerinden biri de gece moddur. Bu modu kullanmaktan hoşlananlar mümkün olan her yerde onu tercih ediyor ve bazıları onsuz yaşayamıyor. Tıpkı bir bağımlı gibi, sürekli sormaya devam ediyorlar ve hatta uygulama başlatıcılarında bile istiyorlar.

Karanlıkta akıllı telefonunuzu kullanmak veya göz sağlığınızı biraz da olsa korumak için daha iyi bir ekran oluşturmanıza yardımcı olacak En iyi Mavi Işık Filtresi veya Android için En iyi Gece Modu Uygulamaları‘na bir göz atalım.  Tüm bu uygulamalara göz atmak için aşağıdaki eğiticiyi makaleyi takip ediniz.

Android, Linux çekirdeğini temel alan ve temelde dokunmatik ekranlı mobil cihazlar için akıllı telefon ve tabletlerden oluşan Google tarafından oluşturulmuş bir mobil işletim sistemidir. Android‘in kullanıcı arabirimi temel olarak, doğrudan kontrol etme, belgeleme, dokunma ve sıkma gibi içerikle ilgili nesnelerle, içerik bilgisi için sanal bir konsolun yanı sıra, belgelendirilebilir faaliyetlerle serbestçe bağlantılı dokunma sinyallerini kullanır. Ve bazı harika uygulamaların yardımıyla Android cep telefonunuzda mavi ışık filtresi eklemenize yardımcı olacak rehbere bir göz atalım.

Android için En iyi Gece Modu Uygulamaları

Ancak nadiren herhangi bir yerel başlatıcı android gece modu özelliğini destekler. Bu, fırlatıcıların gece moddan yararlanma hakkı olmadığı anlamına mı geliyor? Hayır. Android’in gücü sayesinde, herhangi bir şeyi özelleştirebilirsiniz; bu, hisse senedi başlatıcınızı çentiklendirebileceğiniz ve gece modu destekleyen üçüncü taraf bir fırlatıcı ile değiştirebileceğiniz anlamına gelir.

Peki gece mod için hangi başlatıcıyı indirmelisiniz? Endişelenme. Sizin için rampaları iyileştirme kirli işini yaptık. İşte Android gece modu sunan en iyi 7 fırlatıcı.

Android Mavi Işık Sorunu:

 • Mavi ışık, gün ışığındaki insan vücudumuzun ve zihnimizin tepkisi için faydalı olan ve akşam saatinde kişi ve organik zaman için korkunç olan gün ışığının en zorlu bir parçasıdır. Açık tehlikeli etki göz yorgunluğudur.
 • Bu açıdan bakıldığında, özellikle dinlenme sorunu oluşturan melatonin yaratılışının boğulmasıyla iyilik halini olumsuz yönde etkileyebilir. Yine de korkunç bir şey, tümör, diyabet, koroner hastalıklar ve taburculuğun nedenlerine katkıda bulunabilir.
 • Tam inovasyonu kapsadığı için, PC ve diğer gelişmiş cihazlarda birkaç saat geçirmeye devam ediyoruz.
 • Göz zaafı gibi PC göz sorunu, PC görme bozukluğu bu gelişmiş araçlar (TV, PC şovu, iPhone, iPad, Android cep telefonu, Kindle, vb.) Deşarj olmuş mavi ışık ile büyük bir ilişki vardır.

Android mobil cihazınızda kullanmayı kesinlikle seveceğiniz uygulamalar aşağıdadır. Aşağıda tüm bu uygulamalara bir göz atın.

1 Twilight

Twilight, gözlerinizi rahatlatmak için gadget’ın şovunun üzerinde kırmızı bir kanala yerleştirerek zamana göre ayarlar. Gölgelendirme sıcaklığını fiziksel olarak ayarlamanıza, kanalın ve ekranın gücünün göstergede azalmasına izin verir. Ayrıca, belirli bir süre için özel kanallaı ayarlayabilirsiniz. Örneğin, uyku süresini perusing yapmak veya bir kez daha ofisten sürerken, profil yapmak için bir seçenek vardır.

2 Darker

Darker (Screen Filter)
Darker (Screen Filter)
Developer: mlhgdevelopment
Price: Free
 • Darker (Screen Filter) Screenshot
 • Darker (Screen Filter) Screenshot
 • Darker (Screen Filter) Screenshot
 • Darker (Screen Filter) Screenshot
 • Darker (Screen Filter) Screenshot
 • Darker (Screen Filter) Screenshot
 • Darker (Screen Filter) Screenshot

Darker, ekranınızın parlaklığını büyük ölçüde düşük seviyelere ve gölgelendirme kanallarını güçlendirerek gözlerinizdeki gerilmeyi azaltır. Bu uygulama ekranda herhangi bir gölgelendirme bir akı kanalı koymak için bir şans verir. Telefonunuzdaki kapasitif yakalama ışıklarını azaltabilir (telefonunuzu ona verdi) ve durum çubuğunun görkem düzeylerini bağımsız olarak ayarlayabilirsiniz. Aynı şekilde Tasker’ı desteklemek zorundadır, bu yüzden telefona profil profillerini doğal olarak değiştirme şansı verebilirsiniz, bu da güvende kalmak için gözlere ihtiyacınız olduğu ihtimaline karşı son derece ikna edici bir uygulama yapar.

3 Blue Light Filter

android gece modu uygulamaları

Bu uygulama, açılış sayfasında kusursuz bir şekilde istiflenen farklı gölgelendirme profillerini sunar. Aynı zamanda, sürgünleri sizin arzunuza göre değiştirerek gücü ve ihtişam düzeylerini ayarlayabilirsiniz. Gölgeleme profillerinin otomatik değişimi için saat seçiminin yanı sıra, bir uygulamayı uygulamanız veya bir şeyleri yerine getirmeniz durumunda, uygulamanın 60 saniye süreyle etkisini geciktirmek için bir alternatif elde edersiniz. Genel olarak konuşmak gerekirse, işi son derece iyi yapan hafif bir uygulamadır.

4 Dimly

Dimly - Screen Dimmer
Dimly - Screen Dimmer
Developer: Ricardo Solano
Price: Free
 • Dimly - Screen Dimmer Screenshot
 • Dimly - Screen Dimmer Screenshot
 • Dimly - Screen Dimmer Screenshot
 • Dimly - Screen Dimmer Screenshot
 • Dimly - Screen Dimmer Screenshot
 • Dimly - Screen Dimmer Screenshot
 • Dimly - Screen Dimmer Screenshot

Kökeni, yıkıntıdaki geçmiş uygulamadan çok daha az zor. Telefonunuzun çalışmasını etkilemeyecek hafif bir uygulamadır. Önceden tüm gerekli kontrollerle birlikte ılımlı bir kullanıcı arayüzü elde edersiniz. Uygulama içi arayüz, ihtişamı azaltma kapasitesi için ayar seçenekleri ile temeldir. Sadece telefonunuzu sallayın ve uygulamayı açarak kanal etkisi terk edilecektir. Ek olarak promosyonu ücretsiz yapan ve saati otomatik başlatmaya yarayan mükemmel bir varyant var.

5 Night Screen

Night Screen
Night Screen
Developer: Arrows app
Price: Free
 • Night Screen Screenshot
 • Night Screen Screenshot
 • Night Screen Screenshot
 • Night Screen Screenshot

Night Screen ana hedefi, ekranınızın parlaklığını varsayılan ayarlarla elde edebileceğinizden daha az azaltmaktır. Bu uygulama, ekranı karartmak için sönük işlevi gören bir bindirme filtresi uygular. Karanlık bir ortamda veya geceleri baş ağrısını ve göz ağrısını önlemeye yardımcı olur.

6 Dimglo

Göz kamaştırıcı ışıklı akıllı telefonun ekranından gözlerinizi rahatlatmak için bir parlaklık uygulaması mı arıyorsunuz? Evet ise, bekleyiş bitti. Bu uygulama parlaklık seviyesini düşürmek ve mavi tonu bastırmak için yeteneğine sahiptir. Bu, Android akıllı telefonunuzda sahip olabileceğiniz en iyi parlaklık uygulamalarından biridir.

Android Gece Modu Uygulamaları

Bu, tek dokunuşla parlaklığı temel olarak düşüren basit bir Android uygulamasıdır. Bu uygulama ekranınızı izin verilen minimum parlaklığa düşürür. Uygulama, gece kullanımı için harika ve Android için sahip olması gereken uygulamalardan biri.

Yukarıdakiler, Android için En İyi Mavi Işık Filtresi veya Android Gece Modu Uygulamaları olan uygulamalardır . Bu uygulamaları kullanın ve ekranı gece kullanmak için kolayca daha iyi hale getirebilirsiniz. Umarım rehberden hoşlanırsın, başkalarıyla paylaşmaya devam et. Bununla ilgili herhangi bir sorunuz varsa aşağıya bir yorum bırakın.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.