Android için En iyi Zamanlayıcı Uygulamaları

Android için En iyi Zamanlayıcı Uygulamaları

WhatsApp, E-Posta ve SMS gibi birçok şeyi zamanlamak isteriz.. Bu düşünceyi tamamlatacak Android için En iyi Zamanlayıcı Uygulamaları paylaşılmıştır.

Bazen zamanlama her şeydir. Belki farklı bir saat diliminde biriyle bağlantı kurmaya çalışıyorsunuz ve e-postaları incelemek için en sevdikleri zamanın saatinizin yaklaşık 3’ünde olduğunu biliyorsunuzdur. Ya da doğum günlerini hatırlamakta çok da iyi değilsiniz.

Bu nedenle, arkadaşınızın gelen kutusuna günün herhangi bir saatinde gitmesi için WhatsApp mesajını önceden oluşturmak istersiniz. (Tamam Tamam, kimseye söylemeyiz.)

Sebepleriniz ne olursa olsun, uygulama planlaması çok önemli olabilir, ancak en iyi mesajlaşma uygulamalarının çoğu bu özellikte yerleşik değildir.

Android için En iyi Zamanlayıcı Uygulamaları

Bu yüzden, sizin için bu işi yapacak en iyi metin zamanlama uygulamalarını topladık, WhatsApp, Facebook Messenger aracılığıyla gönderilen mesajları planladık ,e-posta, Twitter ve daha fazlası için kullanabilirsiniz.

1. Do It Later

Muhtemelen bunları yapmamız gerektiğinde, bir şey yapmamaya yönelik insan eğilimini mükemmel şekilde yakalayan bir uygulama.Aslında, bu sadece size yardımcı olacak en iyi uygulamalardan biri, size metin mesajları, Tweetler, e-postalar ve hatta size uygun bir süre için aramalar zamanlamanızı sağlar.

Ana işlevlere erişebileceğiniz güzel bir çapraz şekilli arayüze sahiptir ve genellikle iyi bir Materyal Tasarımı uygulamasından bekleyebileceğiniz tüm kullanıcı dostu ve sezgisel kutucuklarını işaretler. Mesajları tekrar tekrar göndermek için programlayabilirsiniz (rahatsız edici olmak istiyorsanız) ve her şeyi düzgün bir liste görünümünden bir kerede yönetebilirsiniz.

2. SKEDit Scheduling App

Bu listede en kapsamlı uygulama olan SKEDit, Whatsapp, SMS, Facebook, aramalar ve e-postalar için mesaj zamanlamasını kapsar. Planladığı iddialı genişlik göz önüne alındığında, SKEDit her zaman güvenilir değildir; bazı kullanıcılar mesajlarını gerektiği kadar sık programlayamadığından şikayetçidir.

“Çağrı planlamasının” nasıl çalıştığını merak ediyorsanız, aslında çağrıyı belirli bir numaraya yapmak için bir hatırlatma yapmanız yeterlidir.

Aslında sadece bir zamanlama uygulaması yerine e-posta uygulamanız için tam bir yedek olan Boomerang haklı olarak en popüler e-posta uygulamalarından biridir. Geniş, hızlı ve zengin özellikli – bu özelliklerden biri, iletilerinizi bağlı e-posta hesaplarınızın herhangi birinden daha sonra göndermek üzere planlama seçeneği.

Bunun yanı sıra, Boomerang, Gmail, Takvim, Dokümanlar vb. ile entegre olarak tüm Google Apps hesabınızla sorunsuz bir şekilde bağlantı kurabilir. Ayrıca, e-postalarınızı planladığınızda çok sayıda takma adınızdan biri olan “Farklı Gönder” seçeneğini de oluşturabilmeniz için farklı profiller de oluşturabilirsiniz.

4. SMS Scheduler Free

SMS Scheduler Free
SMS Scheduler Free
  • SMS Scheduler Free Screenshot
  • SMS Scheduler Free Screenshot
  • SMS Scheduler Free Screenshot
  • SMS Scheduler Free Screenshot
  • SMS Scheduler Free Screenshot
  • SMS Scheduler Free Screenshot
  • SMS Scheduler Free Screenshot
  • SMS Scheduler Free Screenshot
  • SMS Scheduler Free Screenshot
  • SMS Scheduler Free Screenshot

Metin mesajlarını ve başka hiçbir şeyi planlamak istemiyorsanız ve bir seçenek ile boğulmak istemiyorsanız, SMS Scheduler Free sizin için olabilir. Metin mesajlarını planlamanıza, tekrar göndermenize ve mesajlarınızı bataklık standart mesajlaşma uygulamanızdaki tüm hareketlerle ve kullanıcı arayüz öğeleriyle yönetmenize olanak tanıyan süper bir uygulamadır ve basittir.

Bundan daha fazla bir şey yok ve “diğerlerinin en iyisi” özellikleri arasında birden fazla alıcıya, mesaj şablonuna ve konuşma tanıma mesajlarına mesaj gönderilebiliyor.

Yerleşik Seçenekler

Bu, üçüncü taraf metin planlama uygulamaları için geçerlidir, ancak belirli akıllı telefon üreticilerinin yerleşik seçeneklerinin de olduğunu hatırlamaya değer. Örneğin, Samsung Galaxy serisinde, bir programa metin göndermek için menü simgesine basabilirsiniz. Telefonunuzda yerleşik mesaj zamanlaması var mı? Veya kullandığınız harika bir üçüncü taraf uygulamanız var mı? Kontrol edin.

Yukarıda Android için En iyi Zamanlayıcı Uygulamaları içinde 4 tanesini paylaştık. Size gelen mesajların otomatik olarak cevaplanmak istiyorsanız ilgili makalemizi okumanızı öneririz.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.