Dark WRT350 Router Access Point Kurulumu

Dark WRT350 Router Access Point Kurulumu

Dark WRT350 Router Access Point Kurulumunu yazılı ve görsel olarak anlatacağız yapacağınız işlemler doğrultusunda internet probleminizi düzelte bilirsiniz.

İnternetinizin çekim gücünün düşüklüğünden muzdaripseniz Dark WRT350′nin router cihazın AP modunu aktif hale getirerek Access Point Kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

Dark WRT350 Router Access Point Kurulumu

Dark WRT350 cihaza bağlı olarak görünen cihazdan tarayıcınız (İnternet Explorer, Firefox, Chrome,Opera, Safariv.b.) açın ve adres kısmına modem’in IP’si olan 192.168.10.1  yazınız ve entere tuşlayınız.

Kullanıcı adı: admin Parola: admin Tamam butonuna tıklıyoruz.

Erişim Noktası(AP) Seçeneğini işaretliyoruz. Ağ ismi (SSID): Bölümünün kablosuz olarak bağlantı kuracağımız zaman kullanacağımız ad yazıyoruz.

Şifre: Bölümüne 8-64 karakter arası harf ve rakam içeren unutmayacağımız şifre yazıyoruz. Bu alana yazacağımız şifre kablosuz olarak bağlantı kuracağımız zaman kullanacağımız

Dark WRT350 Router Access Point Kurulumu işlemini tamamladınız router cihazınızı, interneti aldığınız modeme ethernet kablosu yardımıyla bağlamanız gerekiyor. Kablo bağlantısını gerçekleştirdikten sonra Dark WRT350 cihazı oluşturduğunuz kablosuz ağ adıyla ve oluşturduğunuz şifreyle Wi-Fi ağına bağlanarak daha geniş alanda internetini kullanmanın keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Hakkında Songül KOÇER

Özel bir şirkette Teknik Destek Asistanı olarak çalışmaktayım. Burada edindiğim bilgileri ve deneyimleri makaleler oluşturarak farklı kişilerinde bu bilgi ve deneyimlerden faydalanmasını sağlamaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.