en iyi android wifi şifre kırıcı, wifi şifre kırma android, android wifi şifre kırma, android wifi şifresi öğrenme, wifi şifre kırma android rootsuz,

En iyi Android WiFi Şifre Kırıcı Uygulamaları

2018 yılı için En iyi Android WiFi Şifre Kırıcı Uygulamaları içinden 20 tanesini derledik. WiFi ağını kesmek için en iyi Android uygulamaları.

Wifi şifre kırma zamanı. Her bilgisayar ve Android kullanıcısı çoğu zaman Android cep telefonundan wifi ağ şifresini kesmeyi düşünüyor. Android Telefon ile çok fazla saldırı yapabilirsiniz. Wifi hackleme o kadar kolay bir iş değildir, ancak kolay ve basit bir hile ile mümkündür.

Ve bu sadece wifi ağını kesmek için kullanılabilecek bazı harika uygulamalarla mümkündür. Yani, aşağıda tartışılan tam kılavuza bir göz atın.

Alakalı Sorular:

android wifi şifre kırıcı, wifi şifre kırma android, android wifi şifre kırma, android wifi şifresi öğrenme, wifi şifre kırma android rootsuz,

En iyi Android WiFi Şifre Kırıcı Uygulamaları

Burada wifi ağ güvenliğini kırmak için kullanacağınız bazı en iyi uygulamaları tartıştık. Bu uygulamalar yalnızca Rootlu Android cihazlarda çalışacak ve bunun için Android için Root rehberini takip etmelisiniz.

1 Wps connect

en iyi android wifi şifre kırıcı

Wps Connect, Rootlu bir Android telefon için Android Wifi Hacking Uygulamasıdır. Bu uygulama ile, diğer kullanıcının net bağlantılarını aynı kablosuz ağda devre dışı bırakabilirsiniz. Bu WPS Connect uygulamasıyla, herhangi bir wifi ağını kesebilir ve herhangi bir parola korumalı wifi ağına otomatik olarak bağlanabilirsiniz.

2 Wifi Wps Wpa Tester

Rootlu Android ile çalışacak en iyi Android uygulaması ve çevrenizdeki wifi ağında kırmak için en iyi uygulamalardan biridir. Bu uygulamayı kullanarak, bu uygulama tarafından hedeflenebilecek bazı güvenlik açıklarına sahip yönlendiricilerin bazılarına bağlanabilirsiniz. Bu yüzden bu uygulamayı deneyin, mutlaka düşündüğünüz en iyi sonucu alacaksınız.

3 Wifi Kill

en iyi android wifi şifre kırıcı

Wifi ağına bağlı olan tüm cihazları düşürmeye izin veren harika bir uygulamadır. Bu uygulamayı kullanarak, aynı wifi ağına bağlı diğer tüm cihazlara internet erişimini kolayca engelleyebilirsiniz.

4 Wifi Inspect

WiFinspect, sahip olduğu veya izne sahip olduğu ağları izlemek isteyen Bilgisayar Güvenliği uzmanları ve diğer ileri düzey kullanıcılar için tasarlanmış bir çoklu araçtır, yani uygulama bir güvenlik denetleme aracıdır ve aynı zamanda bir korsanlık değildir. Android cihazınızda bu harika uygulamayı denemelisiniz.

5 ZAnti Penetration Testing Android Hacking Toolkit

en iyi android wifi şifre kırıcı

zANTI, güvenlik yöneticilerinin bir ağın risk düzeyini bir düğmeye basarak değerlendirmesini sağlayan bir mobil penetrasyon test aracıdır. Bu kolay taşınabilir araç takımı, BT Güvenlik Yöneticilerinin, şirket ağından ödün vermek için vahşi ortamda kullandıkları root amaçlı teknikleri tanımlamak için gelişmiş bir saldırganı simüle etmelerini sağlar.

6 Fing Networks Tools

Rootlu Android üzerinde çalışan en iyi ağ analiz araçlarından biridir. Sadece birkaç saniye içinde hangi cihazların Wi-Fi ağınıza bağlı olduğunu öğrenin ve bu uygulama hızlı ve doğru. Fing ağ analizi için profesyonel bir uygulama. Basit ve sezgisel bir arayüz, güvenlik seviyelerini değerlendirmenize, davetsiz misafirleri tespit etmenize ve ağ sorunlarını çözmenize yardımcı olur.

7 Arpspoof

Arpspoof, dsniff paketinin bir parçası olarak orijinal olarak Dug Song tarafından yazılan bir ağ denetim aracıdır. Bu uygulama, ARP yanıtlarını oluşturarak ve bunları belirli bir hedefe veya yerel ağ yollarındaki tüm ana bilgisayarlara göndererek yerel ağdaki trafiği yeniden yönlendirir.

8 Network Discovery

en iyi android wifi şifre kırıcı

İşleyişini gerçekleştirmek için root erişimi gerektirmeyen oldukça basit ve harika bir uygulamadır. Android’in şu anda bağlı olduğu tüm ağ ayrıntılarını takip etmek için bu harika uygulamayı Android’inizde kullanabilirsiniz.

9 Nmap for Android

Nmap (ağ eşleştiricisi) temel olarak Unix işletim sistemi için geliştirilmiş olan Nmap farklı ağ tarayıcı (port bulucu) aracı arasında en iyisidir, ancak şimdi Windows ve Android’de de mevcuttur. Bu uygulama resmi bir uygulama değil ama iyi görünüyor.

10 Network Spoofer

Bu uygulama, Android’iniz için en iyi güvenlik test araçlarından biridir. Ve bu, diğer kullanıcıların bilgisayarlarındaki web sitelerini Android tabanlı akıllı telefonlarınızdan değiştirmek için kullanılabilir. Bu tam olarak bir sızma testi aracı olmasa da, Android ile belirli bir ağı kesmenin ne kadar kolay veya zor olduğunu gösterebilir.

11 WiFi Finder

en iyi android wifi şifre kırıcı

Wi-Fi Finder, çevrimiçi veya çevrimdışı herkese açık veya ücretsiz Wi-Fi etkin noktaları bulmak için en iyi uygulamadır – hareket halindeyken Skype kullanıcıları için mükemmeldir. Kablosuz hotspot detayını görüntüleyebilir, konumu arayabilir, yol tarifi alabilir veya etkin noktayı paylaşabilir, Sonuçları konuma göre filtreleyebilir (kafe, otel, vb.) Veya sağlayıcı türü, Etrafınızdaki Kablosuz bağlantı noktalarını tara

12 Wifi Analyzer

Android telefonunuzu bir Wi-Fi analiz cihazına dönüştürür! Çevrenizdeki Wi-Fi kanallarını gösterir. Kablosuz yönlendiriciniz için daha az kalabalık bir kanal bulmanıza yardımcı olur.

13 WiFi You

WiFi You dünya çapında son kullanıcılar tarafından paylaşılan milyonlarca wifi şifreleri toplayan güçlü bir uygulama ve ücretsiz ağ ve trafik tasarrufu keyfini çıkarmak için onları bulut sunucusundan depolama ve dağıtma. Wifi anahtarınız olacak ve yakındaki tüm mevcut WiFi ağlarını otomatik olarak bulacak. Tek bir tıklama ile ücretsiz wifi’ye bağlanabilirsiniz.

14 Aircrack-ng

en iyi android wifi şifre kırıcı

Ağ güvenliğini test etmek için Aircrack-ng’yi kullanarak ağınızı korumak için yeterli koruma sağladığınızdan emin olun. Bu uygulama sayesinde, WiFi ağınızın korunduğundan emin olabilirsiniz. Geliştiriciler Android’de çalıştırmak için aircrack-ng’yi seçtiler.

15 Kali Linux Nethunter

Herkes Kali Linux’u biliyor. Kali Linux, çeşitli etik hack amaçlarıyla kullanılan bir işletim sistemidir. Kali Linux Nethunter temelde birçok etik hack amaçları için kullanılabilecek ilk açık kaynak Android penetrasyon test platformudur.

16 Intercepter-NG

Bu OS algılama ve şifreler ve dosya kurtarma ile trafik analizi gibi diğer özellikler ile ağ keşif için çok yararlı olan başka bir en iyi WiFi hack uygulamasıdır. Ancak, bu uygulama Android cihazında çalıştırmak için Busybox olarak bilinen bir uygulamaya ihtiyaç duyuyor ve bu harika uygulamayı kullanmak için köklü bir cihaza ihtiyacınız var.

17 WIBR+

Bu, WPA / WPA2 PSK WiFi ağlarının güvenliğini test etmek için Android cihazınızda kullanabileceğiniz başka bir en iyi uygulama. Uygulama, kullanıcıların wifi ağının güvenlik seviyesini test etmek için kaba kuvvet ve sözlük saldırısı gerçekleştirmesine izin verir. Uygulama iki farklı sürümde mevcuttur – Ücretsiz ve Pro.

18 Wi-Fi You

en iyi android wifi şifre kırıcı

WiFi Bir Android akıllı telefona sahip kişilerin internette ücretsiz arama yapıp İnternet’e bağlanmasına ve görünür bir şifre olmadan güvenle WiFi paylaşmasına olanak veren küresel bir WiFi ağıdır. WiFi Android için Sadece internet kullanıcıları için kullanılabilir ve etrafınızdaki hedef WiFi noktaları kullanırken gizliliğinizi artırmak için WiFi güvenlik özellikleri içerir.

19 Reaver

Reaver, Android işletim sistemi için kullanıcıların Android cihazlarından WiFi ağını kesmelerine izin veren en iyi ve popüler WiFi korsanlık uygulamalarından biridir. Bu, monitör modu desteği ile Android cihazlar için kullanımı kolay Reaver-GUI. Uygulama WPS etkin yönlendiricileri algılayabilir ve ayrıca Harici Komut Dosyası desteğine de sahip olabilir

20 Penetrate Pro

Bu, WEP / WPA anahtarlarını hesaplamak ve bulmak için kullanabileceğiniz Android işletim sistemi için kullanılabilen popüler uygulamalardan biridir. Android için Penetrate Pro, NETWORK KEYS’i aramak ve görüntülemek için bilinir. Uygulama, bir nedenle Google Play Store’da mevcut değildir. Yani, uygulamayı manuel olarak yüklemeniz gerekiyor.

Yani yukarıda En iyi Android WiFi Şifre Kırıcı Uygulamaları vardır. Bu uygulamalarla, wifi şifresini kırıp Android cihazınızla bu ağa girebilirsiniz.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.