AnaSayfa / Blog / Apple Destek / En iyi iPad Uygulamaları Top 10
iPad uygulamaları, en iyi ipad uygulamaları, en iyi ipad uygulaması.

En iyi iPad Uygulamaları Top 10

En iyi iPad Uygulamaları, makalemizde iPad Pro’dan en iyi şekilde yararlanmak için kullana bileceğiniz 10 uygulama hakkında bilgi paylaşacağız.

iPad Pro’nuz size mükemmel bir ekran ve mükemmel ses sunar. Hepsi hızlı, taşınabilir bir tablete doldurulur. Ancak cihazınızı uzun belgeler yazmak, el yazınızı metne dönüştürmek veya sadece bir gergi dinleyip okumak veya bir oyun oynamak için de kullanabilirsiniz. iPad Pro’nuzdan en iyi şekilde yararlanmak için  Apple Kalemi ve bu 10 uygulamayı kullanın.

En iyi iPad Uygulamaları

Çizimlerle Yarat: Linea Sketch

The app was not found in the store. 🙁

En iyi ipad uygulamaları içinde ilk sıraya bir tasarım uygulaması koyduk. Linea Sketch, çizim katmanlarını da destekleyen bir çizim uygulaması sunar. Bir katmana çizdiğinizde, daha sonra tabakayı önünüzde veya arkasından taşıyabilirsiniz. Uygulamaya birkaç kalem, renk paleti ve arka plan dokuları dahildir. Çiziminizin bölümlerini kesmek, kopyalamak ve yapıştırmak için bir dönüştürme aracı da kullanabilirsiniz.

MyScript Nebo El Yazınızı Metne Dönüştürür

The app was not found in the store. 🙁

El yazısıyla yazılan kelimeleri ve cümleleri metne dönüştüren MyScript Nebo’yu kullanmak için bir Apple Kalem’e ihtiyacınız olacaktır. Bir hata yaparsanız, silmek için bir harf veya kelime üzerinde karalama yapın, ardından düzeltilmiş metninizi yazın. MyScript Nebo, çizilmiş diyagramları da destekler.

PCalc iPad’inize Bir Hesap Makinesi Ekliyor

The app was not found in the store. 🙁

PCalc, iPad Pro’nuz için en güçlü ve esnek hesap makinelerinden birini sunar. Hesaplamalarınızın bir teyp şeridini görmeyi, birkaç farklı mod (mühendislik, bilimsel, muhasebe) ayarlamayı veya RPN (Ters Polonya Notasyonu) kullanmayı seçebilirsiniz. Ayrıca, gizli bir artırılmış gerçeklik moduyla bildiğimiz tek hesap makinesidir.

PDF Viewer Pro by PSPDFKit ile Belge Ekleme ve Düzenleme

The app was not found in the store. 🙁

Ücretsiz olarak PSPDFKIT tarafından sunulan PDF Viewer Pro, PDF belgelerini düzenlemeyi kolaylaştırır: Metni yazın, bir sayfanın önemli bölümlerini vurgulayın ve notları karalayın ya da imzalayın. İsteğe bağlı yıllık abonelik yükseltmesi (Yılda 9,99$), görüntülere açıklama ekleme, birden çok dokümanı tek bir PDF biçiminde birleştirebilme ve PDF’lerinizi parola korumanızı sağlar.

LumaFusion Pro ile Video Düzenleme

The app was not found in the store. 🙁

LumaFusion ile yüksek kaliteli videoları 3 video parçası ve 3 ek ses parçasıyla düzenleyebilirsiniz. Bu, videoları yan yana veya resim içinde resim gösterebileceğiniz anlamına gelir. Ve elbette, segmentlerinizi videonuzun herhangi bir yerinde düzenleyebilir, yeniden boyutlandırabilir ve konumlandırabilirsiniz. LumaFusion, Chrome da destekler, böylece yeşil veya mavi bir arka plana karşı video çekebilir, ardından arka planı diğer videolarla veya seçtiğiniz bir görüntüyle değiştirebilirsiniz.

En iyi iPad Uygulaması

Texture – Unlimited Magazines Dergi ve Kütüphane

The app was not found in the store. 🙁

Dergi için bir Netflix dokusu düşünün: Aylık dergilerin büyük bir kitaplığını istediğiniz kadar okumak için tek bir ücret (ayda 9,99$) ödersiniz. Ya da haftalık dergilere erişmek için (ayda 14,99 dolara) yükseltme yapın. Dergi sayfaları bir iPad Pro’nun geniş ekranında harika görünüyor. National Geographic gibi bazı başlıklar da video içeriyor. Diğer yandan Architectural Digest gibi diğerleri ekranınızı döndürdüğünüzde ek görüntüler sunuyor.

Ulysses Belge Yazma

The app was not found in the store. 🙁

Özellikle birçok bölümle uzun bir belge yazmanız gerekiyorsa Ulysses uygulamasına bir göz atın. Her parça veya tüm parça için kelime sayımı hedefleri belirleyebilirsiniz. Ulysses, web için biçimlendirme formatı olan Markdown’u destekliyor. Çalışmanızı da Ulysses’ten WordPress veya Medium’a yayınlayabilirsiniz.

Masaüstü Uygulamalarınıza Bağlanmak için Jump Desktop (RDP, VNC, Fluid) Kullanın

The app was not found in the store. 🙁

iPad Pro’yu kullanan birçok kişi, Windows veya macOS’u çalıştıran cihazları da kullanır. Biraz yapılandırmayla, Jump Desktop ($ 14.99), masaüstü uygulamalarınıza tam erişim sağlamak için bir iPad Pro’dan bu cihazlara bağlanmanızı sağlar. Daha da geleneksel masaüstü benzeri bir deneyim elde etmek için Jump Desktop ile çalışan bir fare bile satın alabilirsiniz.

Workflow ile Tekrarlanan Görevleri Otomatikleştirin

The app was not found in the store. 🙁

iPad Pro’da tekrar tekrar bir dizi adımları uygulamaktan sıkıldınız mı? Eylemleri otomatikleştirmek için ücretsiz Workflow uygulamasını kullanın. Örneğin, bir fotoğraf grubu seçin ve bunları bir GIF’e dönüştürün. Ya da, Safari’de bir makaleye göz atarken, makaleye bağlantı veren tweet’leri bulmak için o makalenin başlığı için Twitter’da arama yapmak üzere bir iş akışı çalıştırın. Tekrar tekrar yaptığınız her şey ve özellikle de birkaç adımda olan herhangi bir görev Workflow uygulamasını işe koyma fırsatı verir.

Klasik Strateji Oyununu Sid Meier’s Civilization® VI

The app was not found in the store. 🙁

En iyi ipad uygulamaları içinde son olarak bir oyun paylaşalım. Bu klasik, sıra tabanlı strateji oyunu iPad’de ilk kez 2018’de geldi ve ilk kez iOS’ta Sid Meier’in Civilization VI’sının tam sürümünü oynayabileceğinizi belirtti. Fareniz veya klavyenize ulaşmanıza gerek yok. Oyun parmaklarınızın ucunda sorunsuz çalışmak üzere tasarlandı. Veteran Civ oyuncuları, oyuna yeni boyutlar eklemek için genişleme paketlerinin satın alınabileceğini takdir edebilir.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.