en iyi link kısaltma siteleri, link kısaltma, google link kısaltma, link kısaltma siteleri, reklamsız link kısaltma,

En iyi Link Kısaltma Siteleri 2018

Uzun URL’lerinizi küçük bir boyuta kolayca dönüştürmenize yardımcı olabilecek En iyi Link Kısaltma Siteleri 2018‘e bir göz atalım.

Böylece, URL’lerinizi gerçekten kısalta bileceğiniz google harici reklamsız siteleri öğreneceksiniz. Alakalı Sorular:

link kısaltma, google link kısaltma, link kısaltma siteleri, reklamsız link kısaltma,

URL’lerin bazıları o kadar uzun olabilir ki, başka bir kişiyle paylaşırsanız, ekranın akıllı telefon cihazlarının bağlantı metni ile tamamen kaplanması mümkündür. Bu nedenle, kullanıcıların URL’yi herkesle paylaşması çok zordur. Neyse ki, geniş URL’lerin kısaltılabileceği, ancak yine de aynı sayfaya erişebilecekleri internette mevcut olan yol var.

En iyi Link Kısaltma Siteleri 2018

En iyi Link Kısaltma Siteleri

URL o kadar küçük olacak ki, onu tek bir satır görünümünde paylaşabilirsiniz. Bu makalede, en basit URL kısaltıcı 2018 hakkında, yalnızca saniyeler içinde URL’leri paylaşmanın en kolay yolunu bulmanıza yardımcı olabilecek yazdık. Bu konuda bilgi sahibi olmak istiyorsanız, lütfen bu gönderinin ana bölümünü aşağıda belirtildiği gibi okuyun. Bu, bu yazının giriş kısmıydı ve şimdi bu satırdan sonra ana bölüme geçeceğiz. Bu sayfadan en son bilgileri almak için sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz!

1 Bit.ly

Birçoğunuz buna aşina olmalı, çünkü bu en popüler URL kısaltma web sitelerinden biri ve bunu çok uzun bir süredir kullanıyorum. URL kısaltma enstrümanları ile ilgili olarak, en dikkat çekici isimler arasında bir sıralamanın Bit.ly olması gerekir. Tıkladığınız sayısız kısaltılmış URL’lerin bu cihazı kullanarak bitmiş olma olasılığı yüksektir. Ücretsiz URL kısaltması, yalnızca bağlantıyı yapıştırarak URL’leri kısaltmanıza olanak tanır. Bu noktadan sonra, sitenize istediğiniz kadar bağlantı kurarak bölünmüş ikinci bir yeniden sıralamada yapabilirsiniz. Kayıtlı bir kısma geçmek örneğin daha fazla seçenek, örneğin ayarlanabilir bağlantılar ve belirli bağlantılar için öngörüleri izleme kapasitesi sağlar.

2 TinyURL

Uzun zamandır etrafta bulunan başka bir URL kısaltma aparatı TinyURL’dir. TinyURL, URL’lerinizi kısaltmanızı ve hiçbir şey için değiştirmenizi sağlar. Bu aracı, Mozilla istemcileri ve Google Chrome Uzantısı için program araç çubuğunuza eklemenin kapasitesine sahip olmanın seçimini kullanmak için önemli ölçüde daha uygun olanı etkiler. Kısa sürede kısaltılmış URL’leri almak isteyenler için bu araç tam size göre.

Ow.ly

Bu aracı hızlı kullanacağınızdan ve saniyeler içinde kesin sonuçlar vermekten hoşlanacaksınız. Deneyin ve umarım gelecekten bunu kullanmaya devam edebilirsiniz.

is.gd

CAPTCHA kodlarına veya ek onaylamaya gerek duymadan bir URL kısaltma cihazıdır. Standart URL kısaltıcısından başka, kendi özel URL’nizi de oluşturabilirsiniz. Bu, daha da tanımlanabilir URL’yi yayınlarınıza yapıştırarak daha da belirleyici bir URL yapar.

5 Branch

Mobil SEO yıl geçtikçe önemli ölçüde daha fazla zorlayıcı oluyor. Daha iyi kullanılabilirlik için çok yönlü bağlantılarını düzene ve kısaltmak için en iyisidir. Branch.io uygun bir kısaltma aracıdır ve ayrıca derin bağlantılar kurmanızı sağlar.

6 Buff.ly

Hootsuite’in kendi Ow.ly’leri gibi. Buff.ly, farklı platformlarda yazılarınızı paylaşmanıza ve izlemenize yardımcı olan başka bir sosyal medya yönetim aracı olan Buffer’ın bir parçası olan bir URL kısaltma aracıdır. URL kısaltması, bu tür yayınlarda en iyi şekilde çalışır, çünkü bağlantının kopmasını engeller ve bir gönderiye entegre edilmesini kolaylaştırır. Bir Buffer kullanıcısıysanız, buff.ly kullanmanız gereken bir özelliktir.

  • link kısaltma,
  • google link kısaltma,
  • link kısaltma siteleri,
  • reklamsız link kısaltma,

Son olarak, bu makaleyi okuduktan sonra En iyi Link Kısaltma Siteleri ni bilmeniz gerekiyor. Size bu içeriği basit ve okunması kolay kelimelerde sunmaya çalıştık ve burada yazılan herşeyi kolayca alabileceğinizi umuyoruz. Bu makaleyi beğenebileceğinizi düşünüyoruz ve düşündüğünüz şey buysa, lütfen başkalarıyla paylaşmayı da deneyin. Yazımızdaki hoşgörünüz bizim için çok değerli, bu yüzden bu makale ile ilgili görüş ve önerilerinizi aşağıdaki yorum bölümünü kullanarak yazmayı unutmayın. Sonunda, ama bu yazıyı okumak için asla en az teşekkürler!

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir Yorum

  1. Ankara Şehirler Arası Nakliyat

    güzel birçalışma tebrik ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.