Bu makalede 2019 Yılı için En iyi Oyunlar hakkında bilgi paylaşmaya çalışacağız. İşte 2019 Yılı En İyi Oyunlar listemiz.

En iyi Oyunlar 2019 Yılı için İlk 10 Listesi

Bu makalede 2019 Yılı için En iyi Oyunlar hakkında bilgi paylaşmaya çalışacağız. İşte 2019 Yılı En İyi Oyunlar listemiz.

2018 yılının 12 adet en iyi oyun kategorinde bulunan oyunları vardı. Şimdi 2019 yılının en iyi oyun kategorilerini araştırmaktayız. Geçiş yıllarda pek çok iyi oyunlarla karşılaştık.

2018 yılında sunulan God of War ve Red Dead Redemption 2 oyunları uzun süredir bekleniyordu ve sunulduktan sonra birçok kullanıcının ilgi odağı olmayı başardı.

2019’da karşımıza çıkacak en iyi oyunlara bakacak olursak işte liste. Oyun Oynarken Bildirimleri Kapatma hakkında bilgiye ihtiyacınız varsa bu makaleden destek alabilirsiniz.

2019 Yılı En iyi Oyunlar

  • Far Cry New Dawn
  • Crackdown 3
  • Anthem, Metro: Exodus
  • Devil May Cry 5
  • The Division 2
  • Sekiro: Shadows Die Twice
  • Mortal Kombat 11
  • Days Gone
  • Rage 2
  • Crash Team Racing: Nitro-Fueled

gibi oyunlar olacaktır. Henüz çıkış tarihi belli olmayan oyunlar arasında The Outer Worlds, The Last of Us: Part 2, Luigi’s Mansion 3, Gears of War 5, Ghost of Tsushima, Cyberpunk 2077, Death Stranding, Halo Infinite, Pokémon RPG gibi oyunlar yer almaktadır.

Far Cry New Dawn

Far Cry oyun serisine yeni olarak eklenen bir oyundur. Geçen yıl karşılaştığımız Far Cry 5 ile benzerlik gösteren oyun 15 ocak tarihinde oyuncuları ile buluştu. Sadece Xbox One, PlayStation 4 ve PC için kullanıma açık olacaktır.

Crackdown 3

Bu oyun Microsoft’un güvendiği oyunlar arasında yer almaktadır. 15 Şubat 2019 tarihinde hizmete sunulmuştur.

Xbox One ve PC için kullanılabilecek.

Anthem

Mass Effect, Dragon Age, The Knights of the Old Republic gibi önemli oyunların altında imzası bulunan BioWare’in yeni oyunudur. 22 Şubat tarihinde hizmete sokulmuş olan Anthem Online oyuncularının dikkatini çekmek için uygundur. Xbox One, PlayStation 4 ve PC platformları için uygundur.

Devil May Cry 5

Efsane aksiyon serisine yeni giren Devil May Cry 5, imzası niteliğindeki yüksek tempolu macera ile öteki dünyanın benzersiz karakterlerinin harmanını en yeni Capcom oyun teknolojisiyle bir araya getirerek grafik açısından çığır açan bir aksiyon-macera başyapıtı ortaya koyuyor.

The Division 2

Tom Clancy’s The Division 2, misyon ve zorluklarda daha fazla çeşitlilik sunan kampanya, kooperatif ve PvP modları, benzersiz katlanma ve sürprizlerle yeni ilerleme sistemleri ve yeni oyun oynama yöntemleri sunan yeni bir RPG oyunudur.

Yukarıda En iyi Oyunlar 2019 Yılı için Listesi ve bir kaç açıklamada bulunduk. daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa yorumlarda bize belirtin.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.