AnaSayfa / Blog / Bilgisayar Destek / En iyi Video Dönüştürücü Programı 2019
En iyi Video Dönüştürücü

En iyi Video Dönüştürücü Programı 2019

En iyi Video Dönüştürücü mü arıyorsunuz? WonderFox HD Video Converter Pro kullanın ve 300’den fazla format desteği ile kaliteyi elde edin.

Bilgisayarınızda çok fazla yer kaplayan videolarınız var veya videoları telefonunuza aktarmak istiyorsunuz ancak dosya boyutları çok büyük. Bu makalede, HD videoyu 300’den fazla formata dönüştürme ve sıkıştırma yeteneğine sahip ve piyasadaki pek çok cihaz için yerleşik çoklu profiller sağlayan bir HD Video Converter yazılımı göstereceğiz.

Kullanımı kolaydır ve kesinlikle daha yüksek tanımlı bir kaynakla başa çıkmanıza yardımcı olacaktır. İhtiyacınızı karşılayacağından en iyi video dönüştürücü olarak kabul edebilirsiniz. WonderFox HD Video Converter Pro, Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 ve daha düşük sürümlerle uyumludur.

Bilgisayar için En iyi Ücretsiz Antivirüs Programları makalemizi okumadıysanız henüz kullandığınız antivirüs programının nasıl olduğunu bilmiyorsunuzdur. Bu makaleyi de kaçırmadan okumanızı tevsiye ederiz.

En iyi Video Dönüştürücü Programı Ekran Görüntüleri 01
En iyi Video Dönüştürücü -WonderFox HD Video Converter Pro

En iyi Video Dönüştürücü Programı

Bu HD dönüştürme yazılımı en son H265 kodlayıcıyı (HEVC), VP9 ve diğer H-video formatlarını destekler. M2TS, MKV, AVCHD, HDTV BDAV ve MPEG-TS multitrack HD video, HD kamera video ve 300’den fazla farklı video ve ses kodeğini dönüştürür.

  • SD Video’yu HD’ye dönüştürme

Yüksek tanımlı video dönüştürme için ileri teknolojiyle donatılmış WonderFox HD Video Converter Pro, standart tanımlı (SD) videoları HD MP4, HD MKV, HD AVI, HD MTS gibi yüksek tanımlı (HD) dosyalara dönüştürmenize yardımcı olabilir, HD TRP ve hatta 4k formatı mevcuttur.

  • Daha iyi ses kalitesi elde edin

Dönüştürme işleminden sonra müziği kulaklarınız arasında tutun. HD Video Converter Factory Pro, size oldukça etkileyici bir müzik deneyimi sunan muhteşem Dolby 5.1 surround ses çıkışını destekler. Kulaklık veya hoparlörlerde surround sesinizi geliştirmek için ses kalitesini yükseltmeyi seçebilirsiniz. WAV, FLAC, ALAC gibi kayıpsız ses çıkış formatları sağlanır.

  • Olağanüstü 5x sıkıştırma oranı elde edin

Bu en iyi video dönüştürücü, asgari kalite kaybıyla video boyutunu küçültmenize (HD videoyu SD videoya dönüştürmenize) izin veren yerleşik harika bir video kompresörüne sahiptir. Ve dönüştürülen videolar neredeyse orijinallerinden ayırt edilemez. Böylece cihazlarınızdaki depolama alanını boşaltabilirsiniz.

  • Gerçek zamanlı tasarruf, daha hızlı video dönüştürme hızı

WonderFox HD Video Converter Pro, dünyanın en gelişmiş donanım kodlama teknolojisi olan Nvidia NVENC, CUDA, Intel QSV, Çoklu İşlemci ve Hyper-Threading teknolojisini destekleyerek dönüşüm hızını önemli ölçüde hızlandırır. Yeni nesil Intel işlemcilerde ve Nvidia grafik cihazlarda, bu teknolojiler dönüşüm hızını onlarca kata kadar artırabilir.

Bundan bağımsız olarak, 50x hızlandırılmış kodlama teknolojisi ve HD Video Converter Pro Factory ürününe dayalı toplu dönüştürme moduyla, düşük performanslı bilgisayarlarda bile yüksek hızlı dönüşümler gerçekleştirmenize izin verilir.

En iyi Video Dönüştürücü Programı Ekran Görüntüleri 03
En iyi Video Dönüştürücü -WonderFox HD Video Converter Pro

WonderFox HD Video Converter Pro İndirin

HD Video Converter Factory Pro özelliklerinin çoğu ücretsizdir. Ancak, daha fazla seçeneği etkinleştirmek ve daha fazla yeni özelliğin tadını çıkarmak için bir lisans anahtarına ihtiyacınız vardır.

HD Video Converter Factory Pro İndir

HD Video Converter Factory Pro’yu ücretsiz indirin veya istediğiniz lisansa bağlı olarak değişen bir lisans satın almayı seçebilirsiniz.

En iyi Video Dönüştürücü Programı

Geleneksel ve bazı popüler ücretsiz video dönüştürücülerden farklı olarak WonderFox HD Video Dönüştürücü Fabrika Pro, her bir kullanıcının 300 format ve cihaz için format uyumluluğu sorunlarını çözmesine yardımcı olur. Çıkış video dosyasının boyutunu %80 maksimum sıkıştırma oranıyla korurken orijinal kalitesini garanti eder ve kişisel bir deneyimden sonra, kullanmanızı ve en iyi video dönüştürücülerden biri olarak listelemenizi öneririz. Önce deneme sürümü ile başlayın ve ilgileniyorsanız tam sürümünü edinin.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.