Inca IM-333NX Kablosuz Ağ Ayarları

Inca IM-333NX Kablosuz Ağ Ayarları

Inca IM-333NX Kablosuz Ağ Ayarları nasıl yapılır? inca ım-33nx modem kablosuz şifre değişikliği hakkında makalemiz den destek alabilirsiniz.

inca im-333nx modem kablosuz ağ adı ve kablosuz şifre farklı farklı yerlerde olduğundan dolayı inca modemle Laptop arası ‘Sarı yada Gri’ renkte olan ethernet kablosunu takmanız hızlı şekilde kablosuz ağ ayarlarınızı yapmanıza yardımcı olacaktır.

Laptop, bilgisayar kullanmıyorsanız yada ethernet kablonuz bulunmuyorsa kablosuz olarak inca im-333nx modem bağlantı kurmanız kablosuz ağ ayarlarını yapılandırmanıza yeterli olacaktır. LAN bağlantısını sağlıklı bir şekilde yaptıysanız Inca IM-333NX Wi-Fi Ayarları adımlarına geçebilirsiniz.  Ancak yapmak istediğiniz işlem ADSL kurulumu ise INCA IM-333NX Modem Kurulumu makalemizi incelemeniz gerekir.

Inca IM-333NX Kablosuz Ağ Ayarları

Inca IM-333NX  modeme bağlı olarak görünen cihazdan tarayıcınızı (İnternet Explorer, Firefox, Chrome,Opera, Safariv.b.) açınız. Adres kısmına modem’in IP’si olan 192.168.1.1 entere tıklıyoruz.

Inca IM-333NX Kablosuz Ağ Ayarları için Arayüz Şifresi ve Detaylı Kurulum
Inca IM-333NX Modem Ağ Ayarları için Arayüz Şifresi

Kullanıcı Adı: admin Şifre: admin Tamam butonuna tıklayınız.

SSID: Inca alanına kullanmak istediğiniz herhangi bir ad var ise yazıyoruz. Bu alana yazacağınız ad kablosuz ağ adınız olacağından modem sinyal alanındayken Wi-Fi ağında görünecek Değişiklikleri Uygula butonuna tıklayınız.

WLAN yeniden başlatılıyor! Lütfen bekleyin…

Inca IM-333NX modem de kablosuz ağ adı ve kablosuz şifre farklı farklı yerlerde olduğundan, modeme kablosuz bağlıyken bu işlemi gerçekleştiriyorsanız. WLAN yeniden başlatın! yazısı saniye sayımında standart kalacaktır.

İnternet bağlantınız kopacağından yeni oluşturduğunuz kablosuz ağ adına bağlantı kurmanız gerekecektir.

Inca modeme kablolu bağlıyken kablosuz ağ adını değiştirdiysek, Lütfen bekleyiniz alanında bulunan saniye sayımı tamamlandığında kablosuz şifre değişikliğine başlayabiliriz.

Inca IM-333NX Modem Ön Paylaşımlı Anahtar Kablosuz Ayarları
Inca IM-333NX Modem Ön Paylaşımlı Anahtar

Temel seçeneğinin altında bulunan Güvenlik alanına tıklıyoruz. Açılan sayfada yer alan Şifreleme alanına tıklayarak WPA2 Mixed seçeneğini seçiyoruz.

Ön Paylaşımlı Anahtar: Bölümüne 8 64 karakter arasında olan içinde harf ve rakam olan unutmayacağımız şifre yazıyoruz. Bu alana yazacağımız şifreyle kablosuz ağ adımıza bağlantı kuracağız.

Değişiklikleri Uygula butonuna tıklayarak Inca IM-333NX Kablosuz Ağ Ayarları gerçekleştirmiş oluyoruz. İnternet imizi inca modemimizin sinyal alanı içindeyken kablosuz ağ adına bağlantı kurarak kullanabiliriz.

Hakkında Songül KOÇER

Özel bir şirkette Teknik Destek Asistanı olarak çalışmaktayım. Burada edindiğim bilgileri ve deneyimleri makaleler oluşturarak farklı kişilerinde bu bilgi ve deneyimlerden faydalanmasını sağlamaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.