facebook durduruldu hatası, facebook durduruldu, facebook durduruldu hatası çözümü, android facebook durduruldu,

Facebook Durduruldu Hatası Çözümü

Şu an Android Telefonda Facebook Durduruldu Hatası alıyor olabilirsiniz. Facebook Durduruldu Hata Çözümü için makalenin tamamını okuyun.

Uygulamada alınan facebook durduruldu hatasının muhtemelen bir güncellemeden kaynaklı olduğunu düşünüyoruz. Hiçbir şey yapmadan yeni bir güncellemenin gelmesini beklemeniz de sorunu çözecektir. Ancak sorunun hemen çözülmesini istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayınız.

Facebook Durduruldu Hatası

1. Adım: Cihazınızdan öncelikle Menüye giriş yapınız. Ayarları > Uygulamalar > Facebook > Seçenekler (üç Nokta)

android facebook durduruldu, android telefonda facebook durduruldu hatasının çözümü,

2. Adım: Ardından Güncellemeleri Kaldır butonuna dokunun. Ekrana bir uyarı gelecektir. Devre Dışı Bırak butonunu tıklayın.

android facebook durduruldu, android telefonda facebook durduruldu hatasının çözümü,

 

3. Adım: Facebook durduruldu: Bitmedi. Google Play Store gidin ve Facebook uygulamasını arayın. Gelen ekranda Kaldır butonunu tıklayarak ekrana gelen uyarıya Tamam butonu ile onay verin.

android facebook durduruldu, android telefonda facebook durduruldu hatasının çözümü,

4. Adım: İşlem tamamlandığında kaldır butonun yerine GÜNCELLE butonu gelecektir. Güncelle diyerek uygulamanın yeniden yüklenmesini sağlayın. Eğer güncelle seçeneği gelmiyorsa doğrdan yükleme yapabileceğiniz şekilde gelecektir. Yükleme yapınız.

Facebook
Facebook
Developer: Facebook
Price: Free

android facebook durduruldu, android telefonda facebook durduruldu hatasının çözümü,

Android Telefonda Facebook Durduruldu Hatasının Çözümü

5. Adım: Şimdi Facebook uygulamasını açın. Sorunun çözüldüğünü göreceksiniz.

android facebook durduruldu, android telefonda facebook durduruldu hatasının çözümü,

  • facebook durduruldu,
  • facebook durduruldu hatası çözümü,
  • android facebook durduruldu,
  • android telefonda facebook durduruldu hatasının çözümü,

Olursa sorun çözülmezse, 2. adımı uyguladıktan sonra, Google Play Store gidin. Es Dosya Yöneticisi uygulamasını yükleyin ve açın. Dosyalar bölümünden Facebook uygulamasının yüklendiği yere girin. Hafıza kartına yüklüyse SD Kart değilse Dahili Depolamaya girin.

Ana dizinde com.facebook.katana ve com.facebook.orca klasörlerini seçerek Silin. Uygulamanın ana sayfasında Temizle butonuna dokunarak kalıntı dosyaların da temizlenmesini sağlayın.

Daha sonra 3. Adım ve sonraki işlemleri tekrar uygulayın.

Facebook Müşteri Hizmetleri destek hizmeti almak istiyorsanız bu kategoriyi incelemenizi öneririz.

Facebook Durduruldu Hatası Çözümü bu şekilde tamamlanacaktır. Yapılan çözümde bazı cihazlarda nadir de olsa aynı sorun tekrar oluşabiliyor. Bu durumda yapılacak fazla da bir işlem kalmıyor. Makalede anlatılan bilgileri beğendiyseniz daha fazla kişinin bu bilgilerden faydalanabilmesi için paylaşmanız. Sorununuz çözümü hususunda ileteceğiniz yorumlar bizim için çok önemli.

Aklınıza takılan farklı bir soru varsa yorum bölümünü kullanarak bize iletmenizi rica ederim. YaparımBen ekibi size yardımcı olabilmek için burada olacaktır.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.