Facebook Eski Gönderiler Yüklenmiyor

Facebook Eski Gönderiler Yüklenmiyor

Facebook Eski Gönderiler Yüklenmiyor sorunun çözüm yoluna makalemizde ulaşamazsanız facebook destek ekibiyle iletişime geçmeniz için yardımcı olabiliriz.

En çok kullanılan sosyal medya ağlarından olan facebook ta haber kaynağının yenilenmemesi durumu can sıkıcı durum oluşturup. Sürekli çözüm yollarını ararız.

Facebook hesabınızda haber kaynağınız kendini yenilemiyor ve bu yüzden haber kaynağınızın geçmiş gönderilerine ulaşmanız imkansız hale geliyorsa makalemiz sayesinde sorununuzun düzeltilmesine yönelik facebook destek ekibiyle iletişime geçmeniz mümkün hale gelecektir.

Facebook Eski Gönderiler Yüklenmiyor

Facebook eski gönderiler yüklenmiyorsa yapılması gereken ilk işlem internet hızınızı kontrol etmek haber kaynağının yenilenmemesi durumunda mobil ağ  dan ve Wİ- Fİ  yada Wİ-Fİ ağına bağlıyken facebook haber kaynağında sorun olup olmadığını kontrol etmeniz gerekecektir.

Haber kaynağındaki yavaşlık devam ediyorsa facebook ta sorun yaşadığınız hesabın şifresini biliyorsanız çıkış yapıp tekrar giriş yapmanız gerekiyor.

Sorunun devam etmesi halinde son olarak yapabileceğiniz işlem facebook hesabınıza tarayıcıdan (İnternet Explorer, Firefox, Chrome,Opera, Safariv.b.) açın ve facebook hesabınıza hangi tarayıcıyı kullanıyorsanız uygulamayı kullanmadan giriş yapınız gerekecektir.

Facebook eski gönderileri bulma: Tarayıcıda sorun bulunmuyor sadece uygulamada sorun var ise uygulamayı kaldırıp yeniden cihazınıza yüklemeniz yeterli olacaktır.

Ancak bütün yapılanlara rağmen sorun devam ediyorsa facebook destek ekibiyle iletişime geçebilmek için İnternet Explorer, Firefox, Chrome,Opera, Safariv.b açınız ve www.facebook.com/help/contact/163663033726185 yazınız ve arattınız.

Facebook eski gönderileri gösteriyor

Eski gönderiler yüklenmiyor formu açılacaktır.

Zaman ayırıp bu sorunu bize bildirdiğiniz için teşekkür ederiz. Bunun gibi hata bildirimleri Facebook’ta sorunları bulup düzeltmemize yardımcı olmaktadır. Verdiğiniz bilgilerle sorunu bulamazsak, daha detaylı bilgi almak için sizinle iletişime geçebiliriz. Düzeltilen sorunlar hakkında güncellemeler almak için, Bilinen Sorunlar Sayfamıza göz atın.

Bu bildirim ne hakkında: Bölümünden sorununuz Haber Kaynağı yada Haber Bandın daysa son olarak yaşadığınız sorunu seçiyorsunuz.

Facebook Eski Paylaşımları Göremiyorum

Sorun oluştuğunda ne yapıyordunuz?

Ne olmasını bekliyordunuz?

Tam olarak ne oldu? sorularını yaşadığımız soruna göre açıklıyoruz.

Dosya seç bölümüne tıkladığınızda galeriye geçebiliyorsunuz yada kamerayı açarak ekran görüntüsü alabiliyorsunuz.

Bir ekran görüntüsü yükleyin (isteğe bağlı)
Ekran görüntüleri sorunuzu tanımlamamıza yardımcı olur.
Gönder butonuna tıklıyoruz. Göndereceğiniz form herhangi bir çağrı merkezine değil facebook destek ekibine ulaştırılacak ve hesabınızda inceleme yapılacaktır.

Hakkında Songül KOÇER

Özel bir şirkette Teknik Destek Asistanı olarak çalışmaktayım. Burada edindiğim bilgileri ve deneyimleri makaleler oluşturarak farklı kişilerinde bu bilgi ve deneyimlerden faydalanmasını sağlamaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.