Windows 10 Güncellemesi Dosyalarınızı Silecek

Dikkat!!! Bu Windows 10 Güncellemesi Dosyalarınızı Silecek. Teknoloji devi Microsoft’un Windows 10 güncellemelerinin genellikle gerçek bir baş ağrısı olabileceğini hepimiz biliyoruz.

En büyük sorun, Windows 10’un kendisini yeniden başlatmaya, çoğu zaman kullanıcıların iradesine saygı duymayacağına karar vermesidir. Ancak, şimdi en son habere göre, bu son Windows 10 güncellemesi dosyalarınızı silecek.

DİKKAT! Bu Windows 10 Güncellemesi Dosyalarınızı Silecek

Gerekli ve son derece önemli olmakla birlikte, Windows 10 güncellemeleri genellikle gerçek bir baş ağrısı olabilir. En büyük sorun, Windows 10’un kendisini yeniden başlatmaya, çoğu zaman kullanıcıların iradesine saygı duymayacağına karar vermesidir.

Birkaç gün önce, Microsoft’un kullanıcılara ölümcül mavi ekranını getiren toplu bir güncelleştirmeyi Windows 10’a zorladığını gördük. Microsoft’a göre sorun, bir “yayınlama sorunu” nedeniyle ortaya çıkmıştı.

Şimdi Microsoft, bu ay bir ara vurmak üzere olan bir başka büyük Windows 10 güncellemesi için hazırlanıyor. Sonbahar içerik oluşturucu güncellemesinin bazı tasarım geliştirmeleri ve çok sayıda iyileştirme getirmesi bekleniyor.

Windows 10 Güncelleme

Bilindiği gibi teknoloji devi Microsoft, geçtiğimiz Salı günü Windows 10 için yeni bir güncelleme yayınladı. Ekim güncellemesi için çoğaltıldığında, tüm işletim sistemi için tonlarca güvenlik geliştirmesi içeren birçok yeni özellik var.

Ancak, teknoloji devi Microsoft’un en yeni işletim sistemi için bu yeni güncellemesinden şikayetçi olan kullanıcıların bazı raporları var. Tabii ki, Windows 10’un diskten aldığı bilgileri herhangi bir izin almadan silmek istiyor.

Birçok kullanıcıya göre, teknoloji devi Microsoft’un en son işletim sistemi olan Windows 10’un yeni güncellemesi, sorunlara neden oluyor. Belirtildiği gibi, bu güncelleme kullanıcı dokümanlarını ve diğer dosyaları siliyor.

Bu Windows 10 Güncellemesi Dosyalarınızı Silecek

Reddit’in iyi bilinen sosyal ağ platformunda, şikayet ipliğinin zaten bir boyutu var! Bu tür sorunlara neyin sebep olduğu henüz tam olarak bilinmemektedir. Bu nedenle, şu anda teknoloji devi Microsoft tarafından herhangi bir bilgi / beyan bildirilmemiştir. Teknoloji devi Microsoft’un Windows, dünyanın en yaygın kullanılan işletim sistemi olduğundan, bu “kabul edilemez” bir hatadır.

Bu nedenle, yeni Windows 10 güncellemesini teknoloji devi Microsoft’tan kurmayı düşünüyorsanız, önce tüm önemli dosyaların bir yedeğini aldığınızdan emin olun.

Peki bunun hakkında ne düşünüyorsun? Aşağıdaki yorum bölümünde tüm görüşlerinizi ve düşüncelerinizi paylaşmanız bizim için önemlidir.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.