Facebook Haber Kaynağında Çıkmayan Gönderiler

Facebook Haber Kaynağında Çıkmayan Gönderiler

Facebook Haber Kaynağında Çıkmayan Gönderiler hakkında yapılması gereken işlemleri makalemizde ayrıntılı şekilde paylaşacağız.

Facebook hesabınıza gönderiler yansımıyorsa muhakkak ilk kontrol edilmesi gereken internet hızınız olacaktır. İnternet hızınız normal olmasına rağmen gönderiler yansımıyorsa tarayıcıdan İnternet Explorer, Firefox, Chrome,Opera, Safari v.b birini açın ve facebook hesabınıza giriş yaparak tarayıcıda da aynı sorunun olup olmadığını kontrol ediniz.

Tarayıcıda sorun yoksa facebook uygulamanızı kullandığınız cihazdan kaldırıp tekrar yükleyin iz.

Sorun düzelmez ise farklı facebook kullanıcılarında da aynı sorun var mı? Kontrol ediniz. Sorun sadece sizde var ve yapılan işlemlere rağmen düzelmediyse facebook destek ekibine yaşamış olduğunuz sorunu form üzerinden belirtiniz.

Facebook Haber Kaynağında Çıkmayan Gönderiler

İnternet Explorer, Firefox, Chrome,Opera, Safariv.b. açınız ve www.facebook.com/help/contact/167649556677152 Linkini yazınız arattınız.

Haber Kaynağı’ nda Çıkmayan Gönderileri Bildirin

Gönderilerin Haber Kaynağınız da çıkmasıyla ilgili sorun yaşıyorsanız, doğru yerdesiniz. Daha fazla bilgi vermek için lütfen bu formu doldurun.

Sorun
Haber Kaynağımda kendi hareketlerimi görmüyorum
Haber Kaynağımda diğer kişilerden, Sayfalardan veya uygulamalardan hareketler görmüyorum
Diğer

Sorunuzla alakalı sorunu işaretleyiniz bu seçenekler sorununuzu cevaplamıyor sa Diğer seçeneğini işaretleyebilir siniz.

Hangi platformu kullanırken sorun yaşıyorsunuz?
Bilgisayar
iPhone
Android telefon
Diğer mobil cihaz
Sorunun açıklaması

Facebook haber kaynağı’ n da paylaşılan gönderilerin çıkmadığı cihazı işaretliyorsunuz.

Ekran Görüntüsü
İsteğe Bağlı

Sorununuzla alakalı ekran görüntüsü yükleme ihtimaliniz var ise daha iyi olur sorununuzu hem yazılı hemde görüntülü şekilde açıklayabilirsiniz. Ekran görüntüsü yükleme şansınız bulunmuyor ise isteğe bağlı olduğu için sorun olmayacaktır.

Ekran görüntüsü yükleme talimatları
Hata bildirimi göndermeye zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Tüm hata bildirimlerine yanıt veremiyoruz, ancak daha fazla ayrıntıya ihtiyaç duyarsak sizi bilgilendireceğiz.

Gönder seçeneğine tıklıyoruz. Gönderdiğiniz form facebook destek ekibine iletilecek ve hesabınızla alakalı incelemeler yapılacaktır. Facebook Haber Kaynağında Çıkmayan Gönderiler Bildirin Formu aracılığıyla iletişime geçmiş olacaksınız.

Hakkında Songül KOÇER

Özel bir şirkette Teknik Destek Asistanı olarak çalışmaktayım. Burada edindiğim bilgileri ve deneyimleri makaleler oluşturarak farklı kişilerinde bu bilgi ve deneyimlerden faydalanmasını sağlamaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.