Facebook Hesabım Kapatıldı Nasıl Açabilirim

Facebook Hesabım Kapatıldı Nasıl Açabilirim Hesabınızın yanlışlıkla kapatıldığını düşünüyorsanız, lütfen bu konuyu araştırmamız için aşağıdaki bilgileri girin. facebook hesap kurtarma, face hesap kurtarma, facebook kimlik doğrulama linki.

Kişisel facebook hesabınız var kapatıldı ve açtığınız hesaplar kapatılıyor mu?

Bu formun facebook tarafından incelenmesi  için facebookta geçen isim soy isim doğum tarihi bilgilerinin facebookla aynı olması gerekiyor.

Facebooka kayıtlı olan e posta yada numara sadece bir hesaba kaydedilmiş olması gerekiyor.

Öncelikle boş bir İnternet sayfası (İnternet Explorer, Mozilla yada Chrome vb.) açıyoruz,

Adres satırına facebook kimlik doğrulama linki https://tr-tr.facebook.com/help/contact/260749603972907 linkini yazıp aratıyoruz.

Kişisel Hesabım Kapatıldı | Facebook makalesine tıklıyoruz.

Facebook Hesabım Kapatıldı Nasıl Açabilirim

Hesabınızın yanlışlıkla kapatıldığını düşünüyorsanız, lütfen bu konuyu araştırmamız için aşağıdaki bilgileri girin.

Bu formu sadece hesabınız Facebook’un Hak ve Sorumluluklar Bildirimi‘ni ihlal ettiğiniz için kapatıldıysa gönderin. Hesabınıza başka bir nedenden dolayı erişemiyorsanız, uygun iletişim kanalını bulmak için lütfen Yardım Merkezi‘ne geri dönün.
Facebook Hesabım Kapatıldı Nasıl Açabilirim

Giriş e-posta kısmına hesaba kayıtlı olan e postayı veya numarayı yazıyorsunuz.Nüfus cüzdanınızda yazan adınız soyadınız yazıp dosya seç kısmına tıkladığınızda kamerayı açıp kimliğinizi yüklemeniz gerekiyor.tc no seri no gibi bilgileri kapata bilirsiniz.Facebookta olan bilgilerin görünmesi yeterli

İsim,soy isim,resim ve doğum trihi gibi gönder butonunu tıklıyorsunuz giriş yap katıl veya iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz yazan bölüme atacak  numaranıza veya e-postanıza geri dönüş yapılmasını bekliyeceksiniz.

Hakkında Songül KOÇER

Özel bir şirkette Teknik Destek Asistanı olarak çalışmaktayım. Burada edindiğim bilgileri ve deneyimleri makaleler oluşturarak farklı kişilerinde bu bilgi ve deneyimlerden faydalanmasını sağlamaya çalışıyorum.

2 yorumlar

  1. hesabım yanlışlıklan kapanmış dönüş yapacaz deniyor ama bir türlü olmadı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.