Facebook Hesap Doğrulama Sorunu

Facebook Hesap Doğrulama Sorunu cep telefon numaranızı ekleyemiyor yada doğrulama kodu alamıyorsanız çözüm yolunu paylaşıyoruz.

Günümüzde sosyal medya hesabı kullanmayan kişi sayısı oldukça az olup günlük hayatımızın vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Facebook hesabımızı daha güvenli hale getire bilmek için kullandığımız numarayı bazen kaydetmek isteriz.

Bazen ise tam tersine Facebook şifremizi unutur ve doğrulama kodu gelmediği için giriş yapamayız.Cep telefonu numaranızı kullanarak hesabınızı doğrulamakta sorun yaşıyorsanız, doğru yerdesiniz makalemiz sayesinde Facebook destek ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Bu işlemi yapabilmeniz için yanınızda interneti olan cihaz olması yeterli olacaktır.

Facebook Hesap Doğrulama Sorunu

Facebook Hesap Doğrulama Sorunuyla alakalı Facebook hesabınızın şifresini unuttunuz ancak çok fazla deneme yaptığınız için aynı kod geliyorsa yada hiç kod gelmiyorsa öncelikle herhangi bir işlem yapmadan 24 saat beklemenizi öneriyoruz.

Çok fazla deneme yapıldığı için engel alınmış olabilir. Ancak herhangi bir işlem yapmamanıza rağmen kod gelmiyorsa, interneti olan herhangi bir cihazdan tarayıcınızı (İnternet Explorer, Firefox, Chrome,Opera, Safariv.b.) açınız.

Adres kısmına m.facebook.com/help/contact/283958118330524 yazıp aratıyoruz.

Hesabınızı Doğrulamak İle İlgili Sorunu Bildirin

Formu açılacaktır. Cep telefonu numaranızı kullanarak hesabınızı doğrulamakta sorun yaşıyorsanız, doğru yerdesiniz. Daha fazla bilgi vermek için lütfen bu formu doldurun.

Cep telefonu operatörü Ör: Turkcell, Avea hangi servis sağlayıcısını kullanıyorsanız operatörü yazıyoruz.

Telefon numarası bölümüne sorun yaşadığımız cep telefon numarasını yazıyoruz.

Ülke bölümüne yaşadığımız ülkeyi yazıyoruz Ör: Türkiye

Hata mesajı Varsa

  • Bu telefon kısa süre önce başka bir hesabı doğrulamakta
  • kullanıldı Kod sınırına ulaştınız
  • Diğer

Yaşanılan sorunla alakalı seçeneği işaretliyoruz.

İlave bilgiler bölümüne açıklayıcı şekilde sorunu yazıyoruz.

Hata bildirimi göndermeye zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Tüm hata bildirimlerine yanıt veremiyoruz, ancak daha fazla ayrıntıya ihtiyaç duyarsak sizi bilgilendireceğiz.

Gönder butonuna tıklıyoruz.

Gönderdiğiniz Form herhangi bir çağrı merkezine değil Facebook destek ekibine ulaşıyor ve incelemeler sonunda iletişim yazdığınız e-postaya geri dönüş yapılıyor. Olumlu olursa Facebook Hesap Doğrulama Sorunu düzeliyor.

Hakkında Songül KOÇER

Özel bir şirkette Teknik Destek Asistanı olarak çalışmaktayım. Burada edindiğim bilgileri ve deneyimleri makaleler oluşturarak farklı kişilerinde bu bilgi ve deneyimlerden faydalanmasını sağlamaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.