facebook isim değiştirme, facebook destek hattı, facebook müşteri hizmetleri, isim nasıl değiştirilir

Facebook İsim Değişikliği 60 Gün Beklemeden

Facebook İsim Değişikliği 60 Gün Beklemeden Yazılı ve görsel olarak anlatacağımız. Makalemizde inceleye bilirsiniz. Facebook üzerinden isim değişikliği yapamıyorsanız. Link üzerinden iletişime geçe biliyorsunuz. facebook isim değiştirme, facebook destek hattı, facebook müşteri hizmetleri, isim nasıl değiştirilir

Facebook İsim Değişikliği 60 Gün Beklemeden

Facebook sosyal ağ üzerinden çok fazla isim değişikliği yapıldığında Facebook üzerinden hemen hemen her şeyin çözümü olduğu gibi 60 gün beklemeden isim değişikliği içinde  çözüm yolu mevcut.  Facebook tarafından isim bilgilerini değiştirmeden önce doğum tarihinin kimlikteki bilgilerimizle eşleşmesi gerekmektedir.  Aksi takdirde isim değişikliği yapmak istediğiniz hesabınız kapatılır ise bilgiler farklı olduğu için değerlendirmeye alınmaz.  Facebook’ ta 60 gün beklemeden isim değişikliği nasıl yapılır? Öncelikle isim değişikliği  yapmayı anlatacağız. Değişiklik yapmak istediğiniz hesabın ‘ayarlar’ bölümüne veya hesap ayarları bölümüne giriş yapıyorsunuz . Sol bölümde yar alan genel bölümüne tıklıyorsunuz.

Adın karşısında yer alan düzenle bölümüne tıklıyorsunuz.

Değişikliği gözden geçir bölümüne tıklayıp kullanmak istediğiniz adınızı yazıyorsunuz.

 

facebook isim değiştirme, facebook destek hattı, facebook müşteri hizmetleri, isim nasıl değiştirilir

Ancak isim değişikliği yaptınız.Değiştirdiğiniz isimden memnun kalmadınız tekrar değiştirmek istiyorsunuz bu bölüm gelmiyor ise tarayıcınız(İnternet Explorer, Firefox,Chrome,Opera, Safariv.b.) açın adres satırına https://m.facebook.com/help/contact/1417759018475333 yazıp entere tıklıyorsunuz.

Facebook kimlerle bağlantı kurduğunuzu her zaman bilmeniz için herkesin günlük hayatta kullandığı adı belirtmesini şart koşmaktadır. Lütfen hesabınızda olmasını istediğiniz adı girin.Yeni adınız bölümüne kimlikteki isminizi yazıyorsunuz.Yeni ikinci adınız (isteğe bağlı) ikinci bir isminiz var ise yazabilirsiniz bulunmuyor ise boş bıraka biliyorsunuz.Yeni soyadınız bölüme soyadınızı yazıyorsunuz.Adınızı birkaç farklı şekilde onayla ya bilirsiniz. Bir devlet kurumu tarafından verilmiş ve onaylamak istediğiniz adı içeren bir kimliğiniz varsa, bunu kullanabilirsiniz. Yoksa, bir fatura ve bir kütüphane kartı gibi başka belgeleri birlikte bize gönderebilirsiniz. Kabul ettiğimiz kimlik türleri hakkında daha fazla bilgi alın:Bu değişikliğin nedeni bölümüne tıklayıp birini seçin bölümünden sizin için en uygun seçenek ne ise onu seçiyorsunuz.Belgelerimiz bölümünden Dosya seç bölümüne tıklayıp adınız,soyadınız,doğum tarihiniz ve resminiz  görünecek sekilde kimliğinizin ön yüz resmini yükleyip gönder butonuna tıklıyorsunuz.Facebook tarafından incelenecektir.Olumlu olumsuz şekilde geri dönüş yapılacaktır.Bildirim Olarak geri dönüş yapılır.

 

 

Hakkında Songül KOÇER

Özel bir şirkette Teknik Destek Asistanı olarak çalışmaktayım. Burada edindiğim bilgileri ve deneyimleri makaleler oluşturarak farklı kişilerinde bu bilgi ve deneyimlerden faydalanmasını sağlamaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.