AnaSayfa / Blog / Facebook Destek / Facebook Kısa Mesaj Kodu Gelmiyor Sorunu Çözümü

Facebook Kısa Mesaj Kodu Gelmiyor Sorunu Çözümü

Son Güncelleme:

Facebook Kısa Mesaj Kodu Gelmiyor Sorunu Çözümü Facebook Kısa Mesajlar ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız, doğru yerdesiniz. Facebook Mobil Kısa Mesajlar İle İlgili Sorunu Bildirin Nasıl Yapılır. Görsel olarak anlattığımız. Makalemizi inceleye bilirsiniz. facebook müşteri hizmetleri,

Facebook Kısa Mesaj Kodu Gelmiyor Sorunu Çözümü

Yaşadığınız sorunu bize iletmek için lütfen bu formu doldurun. Öncelikle Tarayıcınızı (İnternet Explorer, Firefox, Chrome,Opera, Safariv.b.)açın Adres kısmına https://www.facebook.com/help/contact/?id=352512044767949  yazın ve entere tıklayın. Bu işlemi telefondan yada bilgisayardan yapabilirsiniz. Facebook Mobil Kısa Mesajlar İle İlgili Sorunu Bildirin | Facebook  linkine tıklayıp form kısmını açıyorsunuz. Facebook Kısa Mesaj Kodu Gelmiyor.

Facebook Mobil Kısa Mesajlar İle İlgili Sorunu Bildirmeniz  için yaşamış olduğunuz sorununuzu seçmeniz gerekir.

  • Sorun yazan kısımda kısa mesajları etkinleştirme
  • Kısa msj gönderme
  • Kısa msj alma
  • Diğer

Sizin için hangi seçenek uygun ise işaretliyorsunuz. Cep telefonu operötörü  bölümüne telefon operatörünüzü ne ise onu yazıyorsunuz. Telefon numarası bölümüne sorun yaşadığınız telefon numarasını yazıyorsunuz. İletişim e-posta adresi bölümüne şifresini bildiğiniz e-posta ekliyorsunuz. Ülke kısmına Türkiye seçiyorsunuz. Facebook Kısa Mesaj Kodu Gelmiyor.

Konunun açıklama kısmına ise yaşamış olduğunuz problemi açıklayıcı şekilde yazılması lazım.Örneğin telefonum numaramı kullanıyorum.Facebook şifremi unutum kod gelmediği için giriş yapamıyorum.Sorunun incelenip düzeltilmesini rica ediyorum.Gönder dediğinizde facebook yöneticileriyle iletişime geçmiş oluyorsunuz.İletişim e-postasına dönüş yapılmasını beklemeniz gerekiyor.

Facebook sorunları ile ilgili daha fazla konuya Facebook Destek Hattı bölümümüzden ulaşabilirsiniz.

Hakkında Songül KOÇER

Özel bir şirkette Teknik Destek Asistanı olarak çalışmaktayım. Burada edindiğim bilgileri ve deneyimleri makaleler oluşturarak farklı kişilerinde bu bilgi ve deneyimlerden faydalanmasını sağlamaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.