Facebook Bitcoin Yasağı, Instagram Bitcoin Yasağı, Facebook Müşteri Hizmetleri, Facebook Destek Hattı,

Facebook ve Instagram Bitcoin Reklamlarını Yasakladı

Facebook ve Instagram Bitcoin Reklamlarını Yasakladı, Facebook ve Instagram kripto para reklamlarının tamamını yasakladı. Facebook sözcüsü Business, dolandırıcılık olaylarının önüne geçmek için Facebook’ta kripto para reklamlarının yasaklandığını açıkladı. Facebook Müşteri Hizmetleri, Instagram Facebook Bitcoin Yasağı.

Daha önce hiç bahsetmedik ama, kripto para bugün en çok tartışılan konulardan biri.

Bu nedenle şu anda çeşitli reklamlar, reklamlar, atölye çalışmaları, eğitimler vb. Konunun görülmesi yaygın bir durumdur. Ancak sosyal paylaşım devi Facebook, geçtiğimiz günlerde sosyal paylaşım devi Facebook’un kripto madalyonlardaki reklamları yasaklamasını istediği yeni kuralları açıkladı.

Ancak sosyal paylaşım devi Facebook, Bitcoins, İlk Para Teklifi (ICOs) ve diğer kripto paraları ile ilgili finansal hizmetleri teşvik eden reklamları yasakladığını zaten duyurduğu için bu tür yayınlar ortadan kalkacak.

Facebook ve Instagram Bitcoin Reklamlarını Yasakladı

Duyuru Salı günü sosyal paylaşım devi Facebook’un Ürün Yöneticisi Rob Leathern tarafından iş sayfasında yapıldı: –

“İkili seçenekler, ilk para teklifleri ve kriptokrasi gibi yanıltıcı veya aldatmaya yönelik promosyon uygulamalarına. Sıklıkla bağlı finansal ürünler ve hizmetleri tanıtan reklamları yasaklayan yeni bir politika hazırladık”.

Facebook Bitcoin Yasağı

Bu yasağın temel amacı, insanların kaçmasına yönelik yanlış yayınlar, dolandırıcılık ve dolandırıcılıkların önlenmesidir.

Sosyal ağ devi Facebook’un reklamlarından dolandırıcılık veya aldatma korkusu olmadan insanlara yeni ürün ve hizmetler keşfetmeye ve bunları öğrenmeye devam etmelerini istiyoruz. Bununla birlikte, şu anda iyi niyetle çalışan ikili seçenekler, ICO’lar ve şifreleme para birimleri reklamcılığı yapan birçok şirket var.

Facebook Bitcoin Yasağı Facebook’un Reklamcılık Politikalarının 29. maddesidir:

Facebook Bitcoin Yasağı, Instagram Bitcoin Yasağı, Facebook Müşteri Hizmetleri, Facebook Destek Hattı,

Sosyal paylaşım ağı devi Facebook’un Ürün Müdürü Rob Leathern, sosyal paylaşım devi Facebook’un algılamadığı bazı reklamların olabileceğini ve böylece tüm kullanıcıları bu yayınları gördüklerinde raporlamaya çağırdığını belirtti.

Sosyal ağ devi Facebook’a ek olarak, bu yeni politika. İzleyici Ağı ve Instagram gibi diğer sosyal ağ devi Facebook’un platformlarında da uygulanacak.

Peki, platformundaki sosyal ağ devi Facebook tarafından uygulanan bu yeni kurallar hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu yeni politikayı kabul ediyor musunuz? Tüm görüş ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşmanız yeterlidir.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.