AnaSayfa / Blog / Facebook Destek / Facebook Video indirme Nasıl Yapılır
Facebook video indirme programı, facebook video kaydetme.

Facebook Video indirme Nasıl Yapılır

Facebook Video indirme ile face videolarını bilgisayarınıza, akıllı telefonunuza veya tabletinize kaydedebilir ve çevrimdışı görüntüleyebilirsiniz.

Facebook sosyal medyasının önemli parçalarından biri olan, feed’inizdeki videoları izlemekte, bazı önceden kaydedilmiş ve diğerleri Facebook Live üzerinden gerçek zamanlı olarak yayınlanmaktadır . Aşağıdaki adımları izleyerek, Facebook videolarını bilgisayarınıza,tabletin ize akıllı telefonunuza veya kaydedebilir ve dilediğiniz zaman çevrimdışı olarak görüntüleyebilirsiniz.

Facebook’tan Videolar Nasıl Kaydedilir?  Sorunun çözümünü anlatan makalemizde yazılı ve görsel olarak bilgi aktararak istediğiniz zaman Facebook Video indir adımlarını gerçekleştire bileceksiniz.

Facebook Video indirme

Facebook Video Kaydetme işlemini yapabilmek için giriş yapabildiğiniz Facebook hesabı olması gerekiyor.

interneti olan herhangi bir cihazdan tarayıcınıza giriş yapıyorsunuz (İnternet Explorer, Firefox, Chrome,Opera, Safariv.b.) ve m.facebook.com yazıyoruz. Entere tuşluyoruz yada aratma işlemi gerçekleştiriyoruz.

Facebook  giriş yap ekranı açılacaktır. Facebook hesabınıza giriş yapıyorsunuz Facebook hesabınız tarayıcıda açıksa otomatik olarak da giriş yapabilir.

İndirmek istediğimiz videonun sağ üst köşesinde yer alan … noktaya tıklıyoruz. Açılan seçenekler arasında yer alan Videoyu kaydet seçeneğine tıklıyoruz. Facebook’ta yer alan paylaşılmış videoyu işlem yaptığımız cihazda bulunan istediğiniz alana kaydedebiliyorsunuz.

Facebook Video indirme Programı

Facebook Video indirme işlemi oldukça basit olup cihazınızda hafıza olduğu sürece istediğiniz kadar Facebook’ta yer alan videolardan indirebilirsiniz.

Hakkında Songül KOÇER

Özel bir şirkette Teknik Destek Asistanı olarak çalışmaktayım. Burada edindiğim bilgileri ve deneyimleri makaleler oluşturarak farklı kişilerinde bu bilgi ve deneyimlerden faydalanmasını sağlamaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.