AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / HTC 10 8.0 Android Oreo Güncellemesi Alıyor
HTC 10 8.0 Android Oreo Güncellemesi, HTC 10 Oreo Güncellemesi, HTC 10 Android Oreo Güncellemesi, HTC 10 Android 8.0 Güncellemesi,

HTC 10 8.0 Android Oreo Güncellemesi Alıyor

HTC 10 8.0 Android Oreo Güncellemesi Alıyor. Google, Android 8.0 Oreo’nun istikrarlı sürümünü Ağustos 2017’de piyasaya sürdü ve bir dizi akıllı telefon OEM’sinin cihaz güncelleme planlarından bahsetmesini istedi. HTC 10 8.0 Android Oreo Güncellemesi. HTC 10 Oreo Güncellemesi. HTC 10 Android Oreo Güncellemesi.

HTC , “aylar içinde” HTC U11 , U11 Life , U Ultra ve 10’u güncelleyeceklerini ve en azından HTC 10 söz konusu olduğunda sözünü verdiklerini söyledi. Kilitsiz bir HTC 10 cihazınız varsa, Android Oreo RUU Dosyasını Buradan manuel olarak indirebilirsiniz. Yaklaşık 1.8GB boyutunda olduğu ve telefonun güncellendiği zaman telefonun içindeki verilerin silineceğini unutmayın. Güncelleme işleminden önce yedekleme alınız. Cihazınızın yazılımını yakın gelecekte kablosuz olarak yayınlamaya başlamış olan 3.16.617.2 sürümüne getirecektir. HTC’nin diğer Oreo güncellemelerine benzeyen özelliklerle ilgili olarak, resimli desteği, bildirim noktaları , şifre otomatik doldurma ve benzeri özellikleri gelecektir.

HTC 10 8.0 Android Oreo Güncellemesi Alıyor (OTA ve RUU Aracılığıyla)

Akıllı telefon OEM’lerinin sonraki bir büyük Android sürümünü sunması için gereken süre önemli ölçüde değişir ve eski cihazlar bazen yeni güncellemeler için bir yıl veya daha uzun süre bekleyecektir. Neyse ki bu konuda HTC önde gidiyor. Samsung Galaxy S7 ve LG G5 ise hala Oreo’yu bekliyor, şanslı HTC 10 sahipleri şu an bunu alıyor.

Gelen Sorular:

  • HTC 10 Oreo Güncellemesi,

  • HTC 10 Android Oreo Güncellemesi,

  • HTC 10 Android 8.0 Güncellemesi,

Gaha önce yayınlanan RUU, HTC tarafından çekildi ve güncellemeyi kimsenin almadığı görülüyor. Ancak şimdi, bir kullanıcı OTA güncellemesinin aslında yayılmakta olduğunu bildiriyor.

HTC 10 8.0 Android Oreo Güncellemesi ile ilgili Twitter üzerinden yapılan paylaşımlardan biri aşağıdadır. Cihazınızda Hakkında bölümünden Güncelelmeleri Denetle butonuyla güncellemeyi alıp almadığınızı kontrol edin.

HTC 10 8.0 Android Oreo Güncellemesi, HTC 10 Oreo Güncellemesi, HTC 10 Android Oreo Güncellemesi, HTC 10 Android 8.0 Güncellemesi,

 

Ayrıca Bakınız: HTC One Hard Reset

Umarım HTC 10 8.0 Android Oreo Güncellemesi makalemizi beğenirsiniz. Bu yazıda yer alan bilgileri gerçekten beğendiyseniz lütfen başkalarıyla paylaşmak için biraz zaman ayırın. Yorumlar kutusunu kullanarak görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşın. Yine de bu yazıyı okuduğunuz için teşekkürler!

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.