Vefat Eden Kişinin Hesabını instagram dan Kaldırma

Vefat Eden Kişinin Hesabını instagram dan Kaldırma Talebi Nasıl Yapılır.Bu makalemizde Vefat eden instagram kullanıcısının hesabının kapatılması için yapılması gereken işlemleri anlatacağız. instagram Vefat Formu olarak da kullanılabilir. instagram müşteri hizmetleri.

Bu kişinin birinci dereceden akrabasıysanız, hesabın Instagram’dan kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Vefat eden kişinin arkadaşları ve akrabaları için üzücü olabilecek paylaşımların Instagram’da görünmesini önlemeye çalışıyoruz. Hesabı güvene alarak vefat eden kişinin gizliliğini korumak için de önlemler alıyoruz.

Vefat Eden Kişinin Hesabını instagram dan Kaldırma

Tarayıcınızı (İnternet Explorer, Firefox, Chrome,Opera, Safariv.b.) açın .https://help.instagram.com/contact/1474899482730688 entere tuşlayınız.

 

Lütfen bu formu vefat eden bir kişinin hesabının kaldırılmasını talep etmek için kullanın. Size başsağlığı diliyoruz ve bu süreç boyunca anlayışınız için teşekkür ediyoruz.

Nüfus cüzdanınızda yazan adınız soyadınız bölümüne kendi isminizi ve soyadınızı yazıyorsunuz.

E-posta adresiniz yazan bölüme sizin kullandığınız şifresini bildiğiniz e-posta adresi yazıyorsunuz. İletişim bu e-posta üzerinden sağlanacak

Vefat eden kişinin adı soyadı

Vefat eden kişinin Instagram hesabının kullanıcı adı ((ör. hesabın internet adresi instagram.com/— ise, aşağıdaki alana — girin) bilinmiyor ise ne olduğunu

Ayrıca Bakınız: Instagramda Fotoğrafları Kare Olarak Kırpmadan Yükleme

İnstagram kullanıcılarından biri kendi hesabından giriş yaptıktan sonra vefat eden kişinin profiline tıklıyor  kullanıcının profilinde kullanıcı adı yazar. Vefat eden kişinin Instagram hesabının bağlantısı bölümü ise,

İnstagram kullanıcılarından biri tarayıcı (İnternet Explorer, Firefox, Chrome,Opera, Safariv.b.) üzerinden kendi hesabına girilş yapıyor. Vefat eden instagram kullanıcısının profiline tıklıyorsunuz. Http ile başlıyan bölümü kopyalayıp bu alana yapıştırıyorsunuz.

Ne zaman vefat etti?Tarihi tam olarak bilmiyorsanız, lütfen yaklaşık olarak belirtin

Mavi kutucuğa tıkladığınızda ay,gün ve yıl seçebiliyorsunuz.

Lütfen kişinin birinci dereceden akrabası olduğunuzu doğrulayın Ölüm belgesi, vefat eden kişinin doğum belgesi veya kişinin yetkili temsilcisi olduğunuza dair resmi belge gibi belgeler yüklemelisiniz.

Dosya seç bölümüne tıkladığınızda kamerayı açabiliyorsunuz veya galerinize giriş yapabiliyorsunuz. Ölüm belgesini yüklemeniz gerekiyor.Ölüm belgesi bulunmuyor ise vefat eden kişinin doğum belgesi veya kişinin yetkili temsilcisi olduğunuza dair resmi belge gibi belgeler yüklemeniz yeterli olacaktır.

Ek bilgiler bölümüne ise vefat eden instagram kullanıcı adını yazdıktan sonra vefat eden kişinin adını soyadını yazıyorsunuz. Hesabının kapatılmasını rica ediyorum yazıp Gönder butonuna tıklıyorsunuz. İnstagram destek ekibiyle iletişime geçmiş oldunz. İletişim e-postanıza geri dönüş yapılmasını beklemeniz gerekiyor. Vefat Eden Kişinin Hesabını instagram dan Kaldırma

Hakkında Songül KOÇER

Özel bir şirkette Teknik Destek Asistanı olarak çalışmaktayım. Burada edindiğim bilgileri ve deneyimleri makaleler oluşturarak farklı kişilerinde bu bilgi ve deneyimlerden faydalanmasını sağlamaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.