Vefat Eden Kişinin instagram Hesabını Anıtlaştırmak

Vefat Eden Kişinin instagram Hesabını Anıtlaştırmak . Anıtlaştırılması İçin Bildirme nasıl yapılır. Bu makalemizde anıtlaştırmak talebini yazılı ve görsel olarak ,nasıl yapacağınızı anlatacağız. instagram vefat formu, instagram müşteri hizmetleri.

Anıtlaştırmaya yönelik geçerli bir talep aldığımızda, vefat eden bir kişinin Instagram hesabını anıtlaştırırız. Anıtlaştırılmış hesaplara yapılan, vefat eden kişinin arkadaşları ve akrabaları için üzücü olabilecek atıfların Instagram’da görünmesini önlemeye çalışıyoruz ve hesabı güvene alarak vefat eden kişinin gizliliğini korumak için de önlemler alıyoruz. Anıtlaştırılmış bir hesabın giriş bilgilerini veremeyeceğimizi lütfen unutmayın. Birinin hesabına bir başkasının giriş yapması, ilkelerimize kesinlikle aykırıdır.

Hesap anıtlaştırılırsa ne olur?

  • Instagram anıtlaştırılan hesaplara giriş yapılmasına izin vermez.
  • Anıtlaştırılmış bir hesabın profili, anıtlaştırılmamış bir hesaptan farklı görünmez.
  • Anıtlaştırılan hesaplarda herhangi bir değişiklik yapılamaz. Bunlara beğeniler, takipçiler, etiketler, gönderiler ve yorumlar dahildir.
  • Anıtlaştırılan hesaplar, insanların Keşfet kısmı gibi herkese açık alanlarda görünmez.

Vefat Eden Kişinin instagram Hesabını Anıtlaştırmak

Öncellikte tarayıcınız olan (İnternet Explorer, Firefox, Chrome,Opera, Safariv.b.) açın ve adres kısmına

https://help.instagram.com/contact/452224988254813 yazıp entere tuşlayınız. Yada Tıklayınız

vefat eden kişinin instagram hesabını anıtlaştırmak

  • Biri vefat ettikten sonra, bir akrabası veya arkadaşı talepte bulunursa vefat eden kişinin hesabını anıtlaştırırız. Bir yakınınızın hesabının anıtlaştırılmasını istiyorsanız, lütfen bu formu kullanarak bize bildirin.
  • Nüfus cüzdanınızda yazan adınız soyadınız. Bölümüne kendi isminizi ve soyadınız yazıyorsunuz.
  • E-posta adresiniz yazan bölümü şifresini bildiğiniz e-posta hesabı yazıyorsunuz.İletişime bu e-posta üzerinden geçilecek

Ayrıca Bakınız Vefat Eden Kişinin Hesabını instagram dan Kaldırma

Vefat eden kişinin adı soyadı

  • lütfen aşağıya bir ölüm ilanının veya haberin bağlantısı (URL)ekleyin ya da bir ekran görüntüsü yükleyin dosya seç bölümüne tıkladığınız zaman kamerayı açabiliyor veya galeride vefat belgesi var ise yükliyebilirsiniz.

Ne zaman vefat etti?Tarihi tam olarak bilmiyorsanız, lütfen yaklaşık olarak belirtin.

vefat eden kişinin instagram hesabını anıtlaştırmakMavi karey tıkladığınız zaman ay, gün ve yıl olarak tarih seçimi yapabiliyorsunuz.

Ek bilgiler bölümüne önce vefat eden kişinin kullanıcı adı isim ve soyadını yazdıktan sonra instagram kullanıcısı vefat etmiştir hesabının kapatılmasını rica ediyorum yazıyorsunuz.  Gönder butonuna tıklıyorsunuz. İnstagram destek ekibiyle iletişime geçmiş oldunuz. İletişim için yazmış olduğunuz e-posta hesabına geri dönüş yapılmasını bekliyorsunuz.

Hakkında Songül KOÇER

Özel bir şirkette Teknik Destek Asistanı olarak çalışmaktayım. Burada edindiğim bilgileri ve deneyimleri makaleler oluşturarak farklı kişilerinde bu bilgi ve deneyimlerden faydalanmasını sağlamaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.