instagramda arama geçmişi nasıl silinir, instagram arama geçmişi nasıl silinir, instagram arama geçmişi nasıl temizlenir, instagram arama geçmişi nasıl bakılır,

instagram Arama Geçmişi Nasıl Silinir

instagram Arama Geçmişi Nasıl Silinir? Instagram uygulamasında yapmış olduğumuz aramaların kaydolması instagram kullanıcıların kolaylık sağlarken bazen instagram’ın bu özelliği dezavantaj olabilir. Ancak bu özellikten rahatsız oluyorsanız kalıcı olarak yaptığınız aramayı silebilirsiniz böylece temizlenir.

Alakalı Sorular:

instagramda arama geçmişi nasıl silinir, instagram arama geçmişi nasıl silinir, instagram arama geçmişi nasıl temizlenir, instagram arama geçmişi nasıl bakılır,

instagram Arama Geçmişi Nasıl Silinir?

Instagram, en sevdiğiniz hesapları ve konu etiketlerini kolayca bulmanıza yardımcı olmak için instagram arama geçmişlerimizi kaydeder. Instagaram uygulamasının sunmuş olduğu en güzel özelliklerden biri olmasının yanı sıra bazen arama yaptığımızda daha önce yaptığımız aramalarla karşılaşmamız can sıkıcı olabilir.

Instagram uygulamasında tarayıcı geçmişimizi silmek oldukça basittir.

Instagram’da arama geçmişinizi kalıcı olarak silme işlemini nasıl yapacağınızı yazılı ve görsel olarak makalemizde anlatacağız.

Öncellikle arama geçmişini silmek istediğimiz instagram hesabına giriş yapıyoruz.

instagram Arama Geçmişini silmek istediğiniz hesaba giriş yaptıysak.

 

Üst bölümde yer alan üç noktaya tıklıyoruz.

Instagram hesabımızın ayarlar bölümüne tıklıyoruz.

Arama Geçmişini Sil seçeneğine tıklıyoruz.

 

EMİN MİSİN?

İptal

Evet,eminim

Seçenekleri gelecektir.

İptal seçeneğine tıkladığımızda arama geçmişi silinmeyecektir.

Evet, eminim seçeneğine tıklıyoruz. Sildiğimiz bu alan arama yapmadığımız sürece geri gelmeyecektir. Instagram hesabımızın arama geçmişini siliyoruz.

Instagramda sildiğiniz aramaları tekrar yapmanız durumunda arama geçmişinizde tekrar görünebileceklerini unutmayın.

Ayrıca Bakınız: Instagram Rehber Senkronizasyon Kapatma

Umarım instagram Arama Geçmişi Nasıl Silinir makalemizi beğenirsiniz. Bu yazıda yer alan bilgileri gerçekten beğendiyseniz lütfen başkalarıyla paylaşmak için biraz zaman ayırın. Yorumlar kutusunu kullanarak görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşın. Yine de bu yazıyı okuduğunuz için teşekkürler!

Hakkında Songül KOÇER

Özel bir şirkette Teknik Destek Asistanı olarak çalışmaktayım. Burada edindiğim bilgileri ve deneyimleri makaleler oluşturarak farklı kişilerinde bu bilgi ve deneyimlerden faydalanmasını sağlamaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.