AnaSayfa / Blog / Instagram Destek / Instagram Fotoğraf Haritası Özelliğiyle Güncellendi
fotoğraf haritası, instagram 3.0, Instagram nasıl kullanılır, photo map,

Instagram Fotoğraf Haritası Özelliğiyle Güncellendi

Instagram Fotoğraf Haritası Özelliğiyle Güncellendi Son donemlerde en çok kullanılan fotoğraf paylaşım uygulamalarindan biri olan Instagram. Kullanıcılarını elinde tutmak ve yeni kullanıcılar çekmek amacıyla uygulamayı sürekli güncel tutmaya calışıyor. Bu amaçla dün çıkardığı güncellemesine, yepyeni bir özellik ekleyerek karşımıza çıktı. Fotoğraflarin nerede çekildiğini ön planda tutan bu programın ismi Fotoğraf Haritası. Instagram bu özellik için Forsquare ile anlaşmış.

Instagram Fotoğraf Haritası Özelliğiyle Güncellendi

Kullanıcılar profil sayfalarındaki “Photo Map” seçeneğini aktif ettikten sonra fotoğrafların çekildiği yerleri belirten fotoğraflar haritada yerini alıyor.Tabiki istemediğiniz fotoğraflarin görüntülenmesini engelleyebiliyorsunuz.Instagram’ın bu yeni özelliği bizi bir süre oyalayacak gibi gözüküyor.Ancak yine de Insatgram’ın sürekli ilgi çekici özellikler eklemesi gerektiği düşüncesindeyim çünkü insanlar sosyal medya sitelerinden heveslerini aldıktan sonra yavaş yavaş hepsini kapatmaya başlıyorlar.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

11 yorumlar

  1. DEVRİM BİLAL

    işte ben buna bilgi derim

  2. iyi ki varsın teknolojide destek sayenizde yeni birey öğrendim

  3. işte ben buna bilgi derim

  4. Teşekkürler

  5. Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.